Idą święta

Data 1. wydania:
2012-11-08
święta

więcej Więcej

Pierwsze opowiadanie jest o małżeństwie, które decyduje się na separację. Przemyślenia podczas rozłąki i magia świąt powodują, że schodzą się znów bez zbędnych rozmów i wyjaśnień. Można? Można!
Druga historia jest o żonie (drugiej żonie), która postanawia znaleźć idealnego partnera dla pierwszej żony jej obecnego męża. Wiem, zawiłe.
Trzecie, dziewczyna chce aby święta były...

Zaczęłam czytać przed świętami, myślałam, że wprowadzę się w "TEN" nastrój... Niestety się zawiodłam. Chociaż nie powiem, warto było przebrnąć przez pierwsze dwa opowiadania i dotrzeć do ostatniego. Było najlepsze z tych wszystkich trzech.

Lekkie czytadło .Kilka historii osadzonych w czasie świąt Bożego Narodzenia.

Trzy krótkie i treściwe historie, których akcja toczy się w okresie świąt Bożego Narodzenia. Przewidywalne, mało wciągające przy pierwszych rozdziałach.. Jednak idealne na lekką lekturę w okresie świątecznym.

Wszystkie 3 opowiadania zaczynają się drętwo. Po kilku rozdziałach akcja zaczyna się rozwijać i ciekawić.

Proste historie kilku znanych pisarek połączone faktem, że wszystkie rozgrywają się w Boże Narodzenie. Przewidywalne ale sympatyczne i nastrojowe. Do pociągu, w drodze do teściów na święta lub do czytania w święta gdy mamy dom pełen ludzi i mało czasu na skomplikowane lektury.

świąteczna

• Świąteczne
  • Własne
  • Tylko moje
  • Święta i zima
  • PRZECZYTANE W 2019 ROKU
  • świąteczne
  • Świąteczne - Boże Narodzenie

Dodaj cytat z książki Idą święta