Beneath the Burn

Okładka książki Beneath the Burn Pam Godwin
Okładka książki Beneath the Burn
Pam Godwin Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform literatura obyczajowa, romans
CreateSpace Independent Publishing Platform
2013-08-02
2013-08-02
Dark Erotica > BDSM Romance Sociology > Abuse New Adult Suspense

Co za ksiazka!!! WOW. Do tej pory nie moge sie otrząsnąć. A już pora bo kilka godzin temu skończyłam ja czytać. Podchodząc do Beneath wiedziałam, że jest mroczna, z tych dark. Wiedziałam to a I tak po nią sięgnęłam. I jak zwykle temat mnie zaszokował.
Wyobraźcie sobie młodą dziewczynę, nastolatkę, która nagle zostaje wyrwana z dotychczasowego świata i trafia w ręce brutalnego multimilionera. Co ją może tam spodkać? Tylko jedno: poniżenie,kontrola I służenie swojemu właścicielowi. Tak właścicielowi. SZOK. Charlee zostaje niewolnicą Roya.
Przez długi czas zastanawiałam się gdzie do choroby byli jej rodzice? Jak ktoś mógł zgotować Charlee taki los? Tak teraz już wiem i jeszcze bardziej jestem zła i wściekła.
Dzięki niebiosom za Jaya. Ich zupełnie przypadkowe spotkanie wpływa na obojga kojąco. Może nie od początku ale wraz z rozwojem wydarzeń pamięć o wzajemnym krótkim poznaniu pozwala Charlee i Jay`owi` przetrwać piekło, jednak dla każdego w inny sposób.
Zakończenie dla tych spostrzegawczych i czytających uważnie, troszkę przewidywalne ale również nie w 100% I trzymające w napięciu.
Książkę świetnie sie czyta. Także dla wszystkich odważnych i lubiących taką tematykę powiem, że warto po tą książkę sięgnąć. Nie zawiedziecie się. Polecam.

• Rezygnacja
  • Przeczytane w 2014