Kruche piękno

Okładka książki Kruche piękno Mary Alice Monroe
Okładka książki Kruche piękno
Mary Alice Monroe Wydawnictwo: Harlequin Seria: Gwiazdy Romansu literatura obyczajowa, romans
Gwiazdy Romansu
Skyward
Harlequin
2009-01-01
2009-01-01
Hanna Ordęga-Hessenmüller
cierpienie uczucia zaufanie miłość

Trafiłam na tą książkę przez przypadek. Nie wiedziałam nawet jaki to gatunek. Bardzo lekka, przyjemna książka z małym wątkiem romansu. Tak małym. Dlaczego o tym pisze, ponieważ gdzieś w połowie książki postanowiłam sprawdzić czy to jest jakaś seria, cześć i zobaczyłam że jest to z gatunku Harleqin, co bardzo mnie zszokowało. Pierwsze co kojarzy mi się z takimi książkami to tandetne romansidło. A ta książka taka nie jest. Piękna historia z bardzo realistycznymi problemami i rozterkami w życiu codziennym. Polecam !

Liczyłam (po okładce!) na kolejne nudne romansidło, tymczasem zostałam uraczona naprawdę ładną opowieścią o... ptakach! Dzięki tej książce zaczęłam doceniać te mądre istoty. Oczywiście jakiś tam ckliwy romans w tle również znajdziemy, ale dla tych opisów ptaków warto tę książkę przeczytać!

Fajna lekka lektura na chwilę przed snem.

Fajna lekka lektura na chwilę przed snem.

Typowy romans... Ale czytało się naprawdę z przyjemnością, nasycony dobrem, miłością do zwierząt... Szybka lektura pozostawiająca mile wspomnienie na sercu :-)

• WYZWANIE 2016
  • Przeczytane w innej formie niż książka, ebook
  • Posiadam EBOOK
  • Seria: Harlequin Gwiazdy Romansu
  • Posiadam :)
  • Będzie się czytać
  • Przeczytane w 2018 roku ! :)

Dodaj cytat z książki Kruche piękno