lizzy11 
34 lat, kobieta, wałbrzych, status: Czytelniczka, ostatnio widziana 34 minuty temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-10-16 07:42:16
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
 
2018-10-12 14:55:49
Została fanką autora: Richard Paul Evans
 
2018-10-12 14:53:14
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Taki typ powieści lubię - trochę tajemniczości, niepewności, ale z przesłaniem dla wszystkich, z przypomnieniem o wartościach, które są najważniejsze w życiu... Przeczytałam błyskawicznie :) Polecam :)

 
2018-10-06 11:01:06
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Książka, która od pierwszej strony sprawia, że czuje się jakiś "pociąg" do dalszego czytania... Nietypowe relacje międzyludzkie, niewypowiedziane urazy, krzywdy emocjonalne... wszystko to powoduje, że czyta się szybko i lekko, ale zakończenie pozostawia niedosyt... Czy oznacza wstęp do drugiej części? Zobaczymy... :)

 
2018-09-25 17:41:08
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Autor:
Cykl: Myron Bolitar (tom 1) | Seria: W labiryncie kłamstw

Tajemnicza, ciekawa, zagmatwana... Był nawet moment, że się trochę pogubiłam :) Ale całość oczywiście na plus! Polubiłam pana Myrona i jego styl bycia :) Uwielbiam ten typ powieści i sięgam po kolejne dzieła autora :)

 
2018-09-18 19:14:19
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Autor:

Lekka, obyczajowa komedyjka :) szybko się ją czyta, mimo iż nie ma jakiejś wartkiej akcji... Ma za to dużo scenek pełnych humoru :) polecana dla relaksu :)

 
2018-09-12 11:52:46
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Autor:
Cykl: Myron Bolitar (tom 11)

Książkę dostałam w prezencie... Spojrzałam na okładkę...Pomyślałam: "Kurczę, pewnie ostry thriller w typie Stephena Kinga"... Ale postanowiłam przeczytać... Jak się cieszę, że to zrobiłam :) Książka od pierwszych stron "wciąga" tak bardzo, że nie wiadomo co się dzieje dookoła. Harlan Coben to kolejny pisarz, który trafia do mojego ulubionego grona :) A ile jeszcze będę mogła nadrobić... Książkę dostałam w prezencie... Spojrzałam na okładkę...Pomyślałam: "Kurczę, pewnie ostry thriller w typie Stephena Kinga"... Ale postanowiłam przeczytać... Jak się cieszę, że to zrobiłam :) Książka od pierwszych stron "wciąga" tak bardzo, że nie wiadomo co się dzieje dookoła. Harlan Coben to kolejny pisarz, który trafia do mojego ulubionego grona :) A ile jeszcze będę mogła nadrobić zaległości czytając jego pozostałe książki :) Już sięgam po kolejną :)

pokaż więcej

 
2018-08-30 18:30:49
Została fanką autora: Guillaume Musso
 
2018-08-30 18:26:25
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Malownicze (tom 3)

Niezwykle pozytywna, pełna wspomnień z czasów wojny, ale opisanych w taki sposób że przeżywa się je tak, jakby się samemu było uczestnikiem tych zdarzeń... Jednocześnie akcja toczy się we współcześności. Naprawdę bardzo ciekawa, przepełniona dobrocią i bohaterami o "ludzkich" twarzach :) Polecam :)

 
2018-08-23 00:03:38
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Po przeczytaniu pierwszych trzech stron książki pomyślałam: "O nie... źle zinterpretowałam opis na okładce... :( - to powieść dla nastolatek?" I już miałam ją odłożyć i sięgnąć po inną książkę... Jednak coś mnie podkusiło żeby jeszcze kilka stron przeczytać, tym bardziej, że już sam początek był bardzo tajemniczy...Jak bardzo się cieszę, że jednak dałam jej szansę :) Historia dwojga... Po przeczytaniu pierwszych trzech stron książki pomyślałam: "O nie... źle zinterpretowałam opis na okładce... :( - to powieść dla nastolatek?" I już miałam ją odłożyć i sięgnąć po inną książkę... Jednak coś mnie podkusiło żeby jeszcze kilka stron przeczytać, tym bardziej, że już sam początek był bardzo tajemniczy...Jak bardzo się cieszę, że jednak dałam jej szansę :) Historia dwojga nastolatków tak bardzo mnie pochłonęła, że przeczytałam ją jednego dnia... Bardzo dojrzałe zachowania, odczucia i myślenie tych dwojga w całej tej zagmatwanej sytuacji powodowały, że nie dało się jej tak łatwo odłożyć "na później" :) Książka, którą czyta się łatwo, ale nie nudzi i cały czas utrzymuje pewne napięcie :) Polecam!

pokaż więcej

 
2018-08-19 19:26:18
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Czytadełko idealne na letni, ciepły wieczór :) Bez wielkich komplikacji, lekko, przyjemnie, z małym zwrotem akcji pod koniec :) Taka typowa kobieca literatura :)

 
2018-08-10 23:03:51
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Mimo iż bardzo lubię twórczość pana Musso to jednak tym razem trochę się nudziłam... Mniej więcej w połowie dopiero coś ruszyło... Wcześniej było zbyt monotonnie moim zdaniem...Choć nie zabrakło, jak zawsze, elementów duchowości. Koniec końców i tak jest na plus za treść tej historii i zakończenie :)

 
2018-07-30 11:24:02
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Jak ktoś oczekuje zawirowań i zwrotów akcji to niestety tutaj tego nie znajdzie :) Ale za to odnajdzie komedię pełną sytuacyjnego humoru i przerysowanych do śmieszności bohaterów osadzonych w dzisiejszych czasach :)

 
2018-07-24 16:18:12
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Autor:

O ile początek mnie bardzo zaintrygował - historia widziana oczami osoby w śpiączce, przeskoki w czasie, zagadkowe fakty, wspomnienia... To jednak pod koniec trochę się pogubiłam... Uważam, że autor za bardzo przesadził z intrygami, kłamstwami... Wszystko to prowadzi do dziwnego zakończenia... Mimo, iż nie jestem strasznie wymagającym i krytycznym czytelnikiem to spodziewałam się, że ta... O ile początek mnie bardzo zaintrygował - historia widziana oczami osoby w śpiączce, przeskoki w czasie, zagadkowe fakty, wspomnienia... To jednak pod koniec trochę się pogubiłam... Uważam, że autor za bardzo przesadził z intrygami, kłamstwami... Wszystko to prowadzi do dziwnego zakończenia... Mimo, iż nie jestem strasznie wymagającym i krytycznym czytelnikiem to spodziewałam się, że ta historia będzie dużo lepsza...

pokaż więcej

 
2018-07-20 12:50:38
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Autor:

Hmmm.... Nie znajdziemy tu raczej mrocznych zagadek czy krwawych tragedii, ale uważam, że książką warta by jej nie pomijać. Czyta się ją szybko bo napisana jest łatwym w odbiorze językiem, dużo dialogów, trochę niewyjaśnionych sytuacji... Odpowiednia lektura na letnie wieczory, dla tych, którzy lubią lekkie thrillery :)

 
Moja biblioteczka
332 201 1014
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (8)

Ulubieni autorzy (6)
Lista ulubionych autorów
zgłoś błąd zgłoś błąd