lizzy11 
34 lat, kobieta, wałbrzych, status: Czytelniczka, ostatnio widziana 1 godzinę temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-08-19 19:26:18
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Czytadełko idealne na letni, ciepły wieczór :) Bez wielkich komplikacji, lekko, przyjemnie, z małym zwrotem akcji pod koniec :) Taka typowa kobieca literatura :)

 
2018-08-10 23:03:51
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Mimo iż bardzo lubię twórczość pana Musso to jednak tym razem trochę się nudziłam... Mniej więcej w połowie dopiero coś ruszyło... Wcześniej było zbyt monotonnie moim zdaniem...Choć nie zabrakło, jak zawsze, elementów duchowości. Koniec końców i tak jest na plus za treść tej historii i zakończenie :)

 
2018-07-30 11:24:02
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Jak ktoś oczekuje zawirowań i zwrotów akcji to niestety tutaj tego nie znajdzie :) Ale za to odnajdzie komedię pełną sytuacyjnego humoru i przerysowanych do śmieszności bohaterów osadzonych w dzisiejszych czasach :)

 
2018-07-24 16:18:12
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Autor:

O ile początek mnie bardzo zaintrygował - historia widziana oczami osoby w śpiączce, przeskoki w czasie, zagadkowe fakty, wspomnienia... To jednak pod koniec trochę się pogubiłam... Uważam, że autor za bardzo przesadził z intrygami, kłamstwami... Wszystko to prowadzi do dziwnego zakończenia... Mimo, iż nie jestem strasznie wymagającym i krytycznym czytelnikiem to spodziewałam się, że ta... O ile początek mnie bardzo zaintrygował - historia widziana oczami osoby w śpiączce, przeskoki w czasie, zagadkowe fakty, wspomnienia... To jednak pod koniec trochę się pogubiłam... Uważam, że autor za bardzo przesadził z intrygami, kłamstwami... Wszystko to prowadzi do dziwnego zakończenia... Mimo, iż nie jestem strasznie wymagającym i krytycznym czytelnikiem to spodziewałam się, że ta historia będzie dużo lepsza...

pokaż więcej

 
2018-07-20 12:50:38
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Autor:

Hmmm.... Nie znajdziemy tu raczej mrocznych zagadek czy krwawych tragedii, ale uważam, że książką warta by jej nie pomijać. Czyta się ją szybko bo napisana jest łatwym w odbiorze językiem, dużo dialogów, trochę niewyjaśnionych sytuacji... Odpowiednia lektura na letnie wieczory, dla tych, którzy lubią lekkie thrillery :)

 
2018-07-17 16:03:17
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

Na początku intrygująca... Bo nie wiadomo co nas czeka... W trakcie - czułam trochę złości na głównych bohaterów, że tak łatwo przyjmują pewne oczywistości jako takie, które będą im na korzyść... Później doszukiwałam się szczerości w postaciach głównych bohaterów i dręczyło mnie pytanie: kto jest tym fałszywym??? Koniec mnie nieco zaskoczył... Całość wychodzi chyba na plus :) Skoro wyzwoliła... Na początku intrygująca... Bo nie wiadomo co nas czeka... W trakcie - czułam trochę złości na głównych bohaterów, że tak łatwo przyjmują pewne oczywistości jako takie, które będą im na korzyść... Później doszukiwałam się szczerości w postaciach głównych bohaterów i dręczyło mnie pytanie: kto jest tym fałszywym??? Koniec mnie nieco zaskoczył... Całość wychodzi chyba na plus :) Skoro wyzwoliła tyle emocji, to myślę, że warto po nią sięgnąć :)

pokaż więcej

 
2018-07-01 19:33:10
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Autor:

Już po kilku przeczytanych stronach wiedziałam, że zakończenie na pewno mnie zaskoczy :) choć kompletnie nie podejrzewałam w jaki sposób... Ale to napięcie i ciekawość, które towarzyszyły mi podczas czytania sprawiały, że nie mogłam doczekać się końca :) nie zawiodłam się, podobnie jak w poprzedniej powieści autora ("Za zamkniętymi drzwiami") historia kończy się dobrze, choć zaskakująco :)... Już po kilku przeczytanych stronach wiedziałam, że zakończenie na pewno mnie zaskoczy :) choć kompletnie nie podejrzewałam w jaki sposób... Ale to napięcie i ciekawość, które towarzyszyły mi podczas czytania sprawiały, że nie mogłam doczekać się końca :) nie zawiodłam się, podobnie jak w poprzedniej powieści autora ("Za zamkniętymi drzwiami") historia kończy się dobrze, choć zaskakująco :) Polecam i czekam na kolejną książkę autorki :)

pokaż więcej

 
2018-06-27 13:59:17
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Autor:

Powieść zdecydowanie inna niż wszystkie pozostałe tego autora... Ale nie znaczy to, że gorsza :) Czyta się przyjemnie, bo człowiek przypomina sobie prostotę życia ludzi na wsi i jednocześnie ich "ludzkie" zasady, poszanowanie pracy i bliźniego, radość z drobiazgów... wszystko to, o czym niestety nie pamiętamy w tym naszym pędzie i pogoni za materialnymi dobrami... w tym wszystkim mały chłopiec... Powieść zdecydowanie inna niż wszystkie pozostałe tego autora... Ale nie znaczy to, że gorsza :) Czyta się przyjemnie, bo człowiek przypomina sobie prostotę życia ludzi na wsi i jednocześnie ich "ludzkie" zasady, poszanowanie pracy i bliźniego, radość z drobiazgów... wszystko to, o czym niestety nie pamiętamy w tym naszym pędzie i pogoni za materialnymi dobrami... w tym wszystkim mały chłopiec i jego rozważania na temat dobra i zła oraz własnego szczęścia... Polecam :)

pokaż więcej

 
2018-06-19 08:06:06
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Pan Musso trafił do grona moich ulubionych autorów :-) jego historie są ciekawe, tak inne od wszystkich i od początku do końca nie pozwalają czytelnikowi się nudzić... Podobnie jest z tą powieścią - trochę tajemnicy, nie do końca wiadomo o co chodzi, ale pochłania się ją w bardzo szybkim tempie... Polecam :-)

 
2018-06-14 10:08:33
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Autor:

Historia która może dotknąć każdemu z nas... Udar jest jednym z najczęstszych zagrożeń dla zdrowia w obecnych czasach... Szczęście gdy nie kończy się śmiercią lub całkowitym paraliżem... Historia miłosna z nieszczęściem w tle, która jednak nastraja pozytywnie i zwraca uwagę na ważne sprawy i uczucia... Polecam :-)

 
2018-06-10 00:02:44
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Szokująca... Poruszająca... W jednych wzbudzi żal i smutek, w innych złość, ale na pewno nie pozwoli być nikomu obojętnym na losy Kingi i jej Alusi... Nie spodziewałam się, że ta historia tak się potoczy... Przyznam szczerze, że trudno było się oderwać...

 
2018-06-07 18:01:03
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Autor:

To typ powieści, który lubię: intrygujący, zagadkowy...niby nic strasznego się nie dzieje, nie ma przerażająco krwawych opisów, ale są zabójstwa, są tajemnice, trochę psychologii... wszystko podane w delikatny sposób :) a pod koniec.... totalne zaskoczenie, jak zawsze :) Polecam!

 
Moja biblioteczka
324 194 958
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (8)

Ulubieni autorzy (4)
Lista ulubionych autorów
zgłoś błąd zgłoś błąd