Proś mnie, o co chcesz

Okładka książki Proś mnie, o co chcesz Megan Maxwell
Okładka książki Proś mnie, o co chcesz
Megan Maxwell Wydawnictwo: Amber Cykl: Proś mnie, o co chcesz (tom 1) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Proś mnie, o co chcesz (tom 1)
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Pídeme Lo Que Quieras
Amber
2014-02-05
2014-02-05
Ewa Ratajczyk
literatura erotyczna romans

Po ocenach spodziewałam się czegoś lepszego. I nie wiem czy to kwestia tłumaczenia - ale męczyłam się tym językiem i błędami. Sama historia to taki odgrzewany kotlet. Nie sięgnę po drugą część, ale domyślam się, czemu Erie wrócił do Niemiec.

To nie moze sie nie udac!
Do ksiazki podeszlam z rezerwa, tymbardziej, ze zostala porownana do trylogii o Pany Grey'u (czas leczy rany i weryfikuje upodobania, obiektywnie rzecz biorac, nie pieje juz z zachwytu nad Szarym).
Glowna bohaterka to postac ciekawa, egzotyczna, temperamentna, nieprzewidywalna i wybuchowa.
Taka persona to dla mnie nowosc, choc nie ukrywam czasami irytowalo mnie jej zachowanie.
Arcywazny bohater zas, dla swiata pewny siebie, chlodny i zdystansowany, prywatnie jest namietny, niezdecydowany, wrecz rozchwiany emocjonalnie.
Pragnie kontroli i perswazji ponad wszystko, swiadomie wybiera tryb zycia pelen dewiacji seksualnych i nadprzyjemnosci.
Kto bogatemu zabroni?
Ich pierwsze spotkanie jest jak porazenie pradem, jak dziewicza blyskawica na niebie podczas burzy, jak przyciaganie magnesow roznoimiennych.
I tak rozpoczyna sie wedrowka Jud- z kobiety nieswiadomej przepoczwarza sie w zmyslowego, bezpruderyjnego wampa.
Poczatkowo oporna, z czasem daje sie wciagnac w rozne kombinacje, ktore przyspieszaja czytelnikowi puls i sa powodem rozpalenia policzkow.
Eric i Jud to mieszanka wybuchowa.
Doslownie.
W jednej chwili namietnie kochaja sie, przezywaja romantyczne uniesienia, po to aby za chwile szumnie rozstawac sie i z rozmachem trzaskac drzwiami. Zageszczenie ow zdarzen, bylo momentami przytlaczajaco czeste, totez bylam chwilami rozstrojona.
Ksiazka jest wciagajaca.
Bezzwlocznie siegnelam po czesc druga

To nie moze sie nie udac!
Taka persona to dla mnie nowosc, choc nie ukrywam czasami...

Czytam te książkę, chyba po raz trzeci. Mam do niej ogromny sentyment i moja ocena raczej nigdy się nie zmieni. Prawda jest taka, że nie jest to, jakaś wybitnie napisana powieść jeśli możemy ją porównać do dzisiejszego rynku wydawniczego. Jednak była ona napisana parę lat temu i wydaje mi się, że jak na tamte czasy była ona wspaniałą historią. Bohaterowie są irytujący, zachowują się czasami jak dzieci a niektóre sytuację wręcz absurdalnie dziwne, ale ma to swój vibe. Książka jest bardzo kontrowersyjna i oczywiście przeznaczona tylko dla dorosłych czytelników. Bawiłam się przy niej dobrze. Mogłam się pośmiać, wkurzyć, zirytować oraz siedzieć z wypiekami na twarzy. Istny rollercoaster wrażeń i emocji.

Książka idealna na jeden wieczór, przy której można się odprężyć i jednocześnie przeżywać przeróżne emocje.

Zaintrygowała mnie ta część na tyle, że sięgnę po resztę. Nie powiem główna bohaterka trochę mnie irytowała, ale dam jej szansę. Rozpala wyobraźnię

Jak dla mnie trochę mało fabuły a za dużo scen erotycznych, tym bardziej że są one dość mocne. Dam szansę drugiej części, mam nadzieję że będzie ciekawsza.

Co za szmira! Kto w ogóle zgodził się to wydać??? Zmuszanie kobiety do seksu z inną kobietą to gwałt i to jest niezaprzeczalny fakt. Jestem zbulwersowana.
Główna bohaterka to idiotka, po czymś takim powinna facetowi narobić kwasu, a nie jeszcze za nim latać.
masakra.
szkoda, że nie można dać minusów. Ta książka na nie zasługuje.

masakra.
szkoda, że nie można dać minusów. Ta książka na nie zasługuje.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Pierwsza część nie była zła, momentami bardzo ciekawa, momentami bez jakiejś ambitnej fabuły. Staram się nie zrażać i sięgam po kolejną część żeby zobaczyć jak potoczą się dalsze losy i czy warto sięgać po kolejne części.

Jeden z najlepszych erotyków. Polecam!

Jeden z najlepszych erotyków. Polecam!

Zmysłowa - to z pewnością.
Bezpruderyjna - to też.
Czy odzwierciedla najskrytsze fantazje kobiet - tu bym polemizowała, ale z pewnością pobudza wyobraźnię.
Bardzo lekko napisana, przyjemnie się czyta i porusza problem tabu seksu w rozmowie, za to ogromny plus!
Mimo, że główna bohaterka to irytująca, dziecinna laleczka mam nadzieję, że z czasem się rozkręci, bo fabuła momentami bardzo ciekawa i z każdą stroną nabierała tempa. Mam słabość do czytania "oficjalnych" e-maili głównych bohaterów. A Iceman - no cóż, chyba każda zna taki typ mężczyzny i wie doskonale, że ciężko mu się oprzeć. Jednak mój (polski, nie hiszpański) temperament nie pozwoliłby zapomnieć w ciągu kilku sekund o tym, że jestem wkurzona i muszę porozmawiać, ale jak w większości tego typu pozycji - pocałunek i erekcja potrafi taką magię sprawić.
Chętnie sięgnę po kolejną część i liczę na to, że Jud w końcu pokaże, że w jej żyłach płynie hiszpańska krew!

Zmysłowa - to z pewnością.
Bezpruderyjna - to też.

25 letnia temperamentna, hiszpańska sekretarka i 31 letni niemiecki szef: pragmatyczny ale lubiący perwersyjny seks. Czy to ciekawe? dla młodych czytelniczek, które to lubią. Historia kiepska, perwersja mało odkrywcza. To wszystko można obejrzeć w internecie i dlatego nie rozumiem ekscytacji i wysokiej oceny. Bardzo średnie...

• 2015
  • Romans