Jedna noc z bohaterem

Cykl: Bohaterzy (tom 2)
Wydawnictwo: Amber
One Night with a Hero
miłość, seks, związek, przemoc

Oboje chcieli tylko jednej nocy. Lecz ona może koić jego duszę przez wszystkie noce... Brady Scott przysiągł sobie, że nigdy się nie ożeni. Zbyt wiele widział przemocy w rodzinnym domu. Jedna gorąca noc ze spotkaną w parku piękną dziewczyną - to wszystko, czego szuka. Ale zapomnienie, które przy niej znajduje, jest uzależniające… Joss Daniels przysięgła sobie, że już nigdy da się zranić...

Oboje chcieli tylko jednej nocy.

Lecz ona może koić jego duszę przez wszystkie noce...

Joss Daniels przysięgła sobie, że już nigdy da się zranić mężczyźnie. Jedna noc z seksownym komandosem - to wszystko, na co zamierza sobie pozwolić. Ale w jego ramionach czuje się tak bezpieczna. A jego pocałunki doprowadzają ją do szaleństwa…

Czy jednak oboje zdołają przezwyciężyć lęk i zapomnieć o przeszłości, by stworzyć wspólną przyszłość?

Czy jedna noc stanie się początkiem miłości?

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2013

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

Ophelia | 2013-08-29
Przeczytana: 29 sierpnia 2013

Trochę naiwny i naciągany erotyk.

Nie mam nic do zarzucenia stylowi pisarskiemu autorki, lecz są pewne rzeczy, które wołąją o pomstę do nieba. Nie zamierzam tu streszczać fabuły, bo nie o to chodzi.

1. Nielogicznym faktem jest sprawa z pigułkami Joss. Wybaczcie, ale jak możliwe jest posiadanie dziecka, w przypadku spożywania pigułek antykoncepcyjnych i stosowania prezerwatywy? W ciążę nie zachodzi się od tak!

2. Joss uświadamia sobie ciążę, bo tydzień jej się spóźnia. Jak dla mnei nie jest to logiczne, ponieważ przy stosowaniu środków hormonalnych odstawia się hormony na tydzień i w tym tygodniu Joss powinna była zauważyć, że np. po 3-4 dniach od odstawienia nie pojawia się miesiączka.

3. Cały motyw "sąsiedztwa" - miałam wrażenie, że już to gdzieś czytałam.

4. Joss - dziwna kobieta, która po odrzuceniu przez faceta ciągle chce się nim opiekować i dochodzi między nimi do zbliżeń. Na całe szczęście pokazała charakter dwa czy trzy razy, więc za to ma plus.

Ogólnie sumując,...

Natalia | 2017-09-09
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 09 września 2017

W tej książce po raz kolejny spotykamy się z Alyssa i Markiem, ale, to nie oni są głównymi bohaterami. Tym razem są nimi Joss i Brady. Oboje borykający się z wieloma problemami. Przypadkowe spotkanie, niewiarygodne przyciąganie, namiętność, bliskość, która potrzebna jest im obojgu sprawiają, że coś między nimi zaczyna się rodzić, uczucie, które pojawia się bardzo szybko.
Druga i ostatnia część tej serii, którą także czyta się dobrze i szybko. Ta historia według mnie wypadła słabiej od pierwszej. Była bardziej naciągana, w większości jest ona typowym romansem niczym nie zaskakującym.

lulamae | 2014-01-27
Przeczytana: 27 stycznia 2014

Seria “Bohaterowie” Laury Kaye doczekała się dwóch części : “Jej bohater” oraz “Jedna noc z bohaterem”. Jakiś czas temu czytałam pierwszą część i nie przypadła mi do gustu, ale przypadkiem trafiłam na drugą książkę serii i postanowiłam dać jej szansę. I był to dobry wybór.

Jestem mile zaskoczona. Poznajemy Brady’ego oraz Joss. Oboje doświadczeni przez los, z wieloma ranami na duszy. Przypadkowe spotkanie i umowa “na jedną noc” zatrzęsie ich dotychczasowym życiem, dotychczasowymi postanowieniami. Oboje muszą zmierzyć się z siłą uczucia, pożądania i własnymi lękami.

Czytało się to zaskakująco dobrze, bohaterowie ciekawi (realne, prawdziwe, nie przesłodzone), historia umiejętnie poprowadzona. Bardzo lubię, gdy wydarzenia opowiadane są z obu stron – zarówno mężczyzny jak i kobiety. Uzyskuje się wtedy pełniejszy obraz sytuacji i postaci.

Polecam ten romans erotyczny.

virgo123 | 2016-05-01
Na półkach: Przeczytane, 2016, Ebooki
Przeczytana: 01 maja 2016

Ta część jest na pewno bardziej pikantniejsza od jedynki, ale jednocześnie jest tak samo, albo nawet jeszcze bardziej smutna, jak poprzednia część. Były takie momenty, że miałam łzy w oczach, gdy czytałam kolejne rozdziały. Ta część jest lepsza od jedynki, bo jest znacznie bardziej rozbudowana, ale mi i tak podobały się obydwie prawie tak samo ;)

Elisabeth_ | 2013-08-18
Przeczytana: sierpień 2013

Ostatnio pochłaniam tego typu historie. Uwielbiam tego typu postaci: zagubione, zrugane przez życie, mające problemy z zaufaniem i wiarą w samych siebie. Brady, klasyczny przykład DDA, oraz Joss, "wychowana" przez system, skradli moje serce tym, że są realne. Z takimi ludźmi spotykamy się codziennie. Często są niezrozumiane przez otoczenie, co tylko pogłębia ich problemy w relacjach międzyludzkich.

Bardzo fajna i dość przejmująca historia z przyjemnym zakończeniem, nawet łezka mi się w oku przy niej zakręciła. ;)

Polecam!

TINA | 2013-10-02
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 02 października 2013

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tą lekturą. Przede wszystkim jest to piękna opowieść o wzruszającej miłości. O demonach przeszłości, które potrafią zniszczyć w zarodku ciepło w sercu i uniemożliwić walkę o ukochaną, rodzinę i wspólną przyszłość.
Poza tym jest to apetycznie opisany erotyk, sceny są gorące i takie „prawdziwe” , bez wymyślnych sztuczek ;)
Emocje skrajne, od śmiechu na początku… do łez w końcowej fazie książki.
Do tego niesamowity tytułowy bohater, dzięki czemu całość to bardzo wciągająca pozycja! Polecam!

kala | 2014-03-17

Ciekawa, intrygująca, życiowa można by rzec. Normalni ludzie, nie bogacze co to wszystko mają, więc lepiej można wczuć się w ich role. W skrócie napiszę tak - Miłość która przychodzi z zaskoczenia, niesie ze sobą rodzinę, czyli szczęście i poczucie przynależności i ważności.

Joanna JJ | 2014-10-14
Przeczytana: 12 października 2014

Bardzo miły, przyjemny romans, który czytałam z zapartym tchem. Ciekawa historia dwóch młodych ludzi, którzy myślą, że to będzie "tylko jedna noc" :)

mala5317 | 2013-08-29
Przeczytana: 29 sierpnia 2013

Kolejna lekka lektura o żołnierzu Sił Specjalnych. Pierwszą już wam opisałam, więc teraz druga część. Utrzymana oczywiście na tym samym poziomie co jej poprzedniczka, więc jeżeli czytałyście pierwszą część, to w tej nic nowego i ciekawego się nie pojawiło. To prosta i lekka lektura na jeden wieczór. Do przeczytania i zapomnienia. I nie sięgania po nią następnym razem.

Chyba już trochę za dużo klasycznych romansideł i stąd się bierze mój taki sceptycyzm do tej pozycji. Ale dla kogoś, kto lubi proste, uczuciowe historie ta książka zdecydowanie trafi w jego upodobania.

Główna bohaterka Joss wychowana w domach zastępczych, żyje w przekonaniu, że nikomu na niej nie zależy. Stara się być twarda, chowa się pod maską zbuntowanej dziewczyny, a wewnątrz siebie skrywa wielce zakompleksioną osobowość. Jej wielkim marzeniem jest założenie rodziny. Pewnego dnia w parku spotyka przystojnego żołnierza, który od pierwszego momentu wywarł na niej ogromne wrażenie. Tego samego dnia uprawiają...

Alicja | 2014-02-15

Mam nieco mieszane uczucia odnośnie tej książki. Bo oto mamy historie dwojga ludzi, którzy spotkali się pewnego wrześniowego dnia i podążając za wzajemną fascynacja spędzili ze sobą noc. A w zasadzie nie całą noc a kilka godzin. Każdym z nich kierowały inne motywy- Joss chciała przez choćby chwilę poczuć się pożądana a przede wszystkim chciana przez mężczyznę. Brady natomiast wedle swej filozofii liczył na całkiem niezły seks i brak jakichkolwiek zobowiązań. I wydaje się ze historia jest już kompletna. Jest jednak małe "ale". Brady jest komandosem, twardym na polu walki, jednak walczy też z demonami przeszłości. Miał trudne dzieciństwo, wcześnie stracił matkę, zaś ojciec popadł w alkoholizm i co często się zdarza zrobił się agresywny. Tak wiec Brady musiał troszczyć się o siebie i swoją młodszą siostrę Alyssę i jednocześnie unikać agresywnego ojca. Z kolei Joss to wychowanka domu dziecka. Kobieta, która bardzo pragnie mieć własną rodzinę, tak bardzo że wiąże się z mężczyznami,...