Jedna noc z bohaterem

Wydawnictwo: Amber
One Night with a Hero
miłość, seks, związek, przemoc
literatura piękna

Oboje chcieli tylko jednej nocy. Lecz ona może koić jego duszę przez wszystkie noce... Brady Scott przysiągł sobie, że nigdy się nie ożeni. Zbyt wiele widział przemocy w rodzinnym domu. Jedna gorąca noc ze spotkaną w parku piękną dziewczyną - to wszystko, czego szuka. Ale zapomnienie, które przy niej znajduje, jest uzależniające… Joss Daniels przysięgła sobie, że już nigdy da się zranić...

Oboje chcieli tylko jednej nocy.

Lecz ona może koić jego duszę przez wszystkie noce...

Joss Daniels przysięgła sobie, że już nigdy da się zranić mężczyźnie. Jedna noc z seksownym komandosem - to wszystko, na co zamierza sobie pozwolić. Ale w jego ramionach czuje się tak bezpieczna. A jego pocałunki doprowadzają ją do szaleństwa…

Czy jednak oboje zdołają przezwyciężyć lęk i zapomnieć o przeszłości, by stworzyć wspólną przyszłość?

Czy jedna noc stanie się początkiem miłości?

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2013

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

Aga | 2019-03-27

Taka miła dla serduszka opowieść, bez szaleństw rzekłabym, w ramach odskoczni od codziennych obowiązków. Tradycyjnie już mamy ludzi z traumami z przeszłości, których hormony do siebie ciągną.

Małgorzatka | 2018-05-14
Przeczytana: 14 maja 2018

Typowy ale sympatyczny romans na odmóżdżenie

tylkojego095 | 2017-10-05
Przeczytana: 15 lutego 2018

Przyjemna na leniwy wieczór;)

Natalia | 2017-09-09
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 09 września 2017

W tej książce po raz kolejny spotykamy się z Alyssa i Markiem, ale, to nie oni są głównymi bohaterami. Tym razem są nimi Joss i Brady. Oboje borykający się z wieloma problemami. Przypadkowe spotkanie, niewiarygodne przyciąganie, namiętność, bliskość, która potrzebna jest im obojgu sprawiają, że coś między nimi zaczyna się rodzić, uczucie, które pojawia się bardzo szybko.
Druga i ostatnia część tej serii, którą także czyta się dobrze i szybko. Ta historia według mnie wypadła słabiej od pierwszej. Była bardziej naciągana, w większości jest ona typowym romansem niczym nie zaskakującym.

Lekka, łatwa, przyjemna, idealna na wieczór. By się oderwać na chwilkę :)

Andzelika_G | 2016-09-14
Przeczytana: 14 września 2016

Kolejna z lekkich książek przy których można się zrelaksować. Co mnie pozytywnie zaskoczyło scenariusz inny niż w wiekszosci książek tego typu.

Jusstiine | 2016-07-14

Pierwszy i drugi tom tak samo "wciąga", dwie różne historie przedstawiające inne oblicza miłości i pożądania. Drugi tom zdecydowanie bardziej romantyczny. Polecam Bohatera :)

virgo123 | 2016-05-01
Na półkach: Przeczytane, 2016, Ebooki
Przeczytana: 01 maja 2016

Ta część jest na pewno bardziej pikantniejsza od jedynki, ale jednocześnie jest tak samo, albo nawet jeszcze bardziej smutna, jak poprzednia część. Były takie momenty, że miałam łzy w oczach, gdy czytałam kolejne rozdziały. Ta część jest lepsza od jedynki, bo jest znacznie bardziej rozbudowana, ale mi i tak podobały się obydwie prawie tak samo ;)

Natalia | 2016-01-06
Przeczytana: 04 stycznia 2016

Książka rewelacja! Lekka, przyjemna, trochę erotyczna ale przy tym zabawna no i romantyczna - jednym słowem zawiera wszystko co najważniejsze :) doprowadziła mnie do łez wzruszenia także zdecydowanie polecam!

Sweetsense | 2015-11-19
Przeczytana: 19 listopada 2015

<3 <3 <3 <3 <3
Jak pierwsza część sprawiła mi radość czytania , to ta po prostu zawładneła mną całkowicie!!
Stres związany z okresem dorastania i problemów z ojcem jaki przechodził Brady , mógł wszystko zniszczyć... Mógł stracić kobietę którą kocha , która nosiła jego dziecko pod sercem. Pięknie przedstawiona historia , uczucia i ta niepewność podczas czytania czy to może się wszystko jeszcze ułożyć.
Zakochana <3 Polecam