Gorączka ciała

2014-07-02
2014-07-02
2013-04-02
Magdalena Słysz
przyjaźń biznes seks zazdrość obsesja

Ciekawie przedstawiony świat Bdsm. Uwielbiam Maye za delikatność z zarazem perwersyjne pisanie.
Polecam Fankom gorących erotyków

Polecam Fankom gorących erotyków

1997

Ta część jest równie dobra jak i pierwsza, ale trochę inna, bo więcej się tu dzieje i jest nawet wątek obyczajowy.
Tym razem to Jace , brat Mi, zostaje trafiony strzałą amora, do tego na jej przyjęciu zaręczynowym.
Spodobała mu się jedna z kobiet sprzątających ze stołu i wykorzystał to Ash, żeby spędzili w trójkę noc. Nad ranem dziewczyna zniknęła a Jace zaczyna ją szukać, bo wywarła na nim ogromne wrażenie. Wreszcie znajduje ja w przytułku dla bezdomnych, zabiera do siebie i stara się robić wszystko, żeby Bethana z nim była na stałe.
Ich związek jest bardzo burzliwy, są w nim wzloty i upadki ale wszystko idzie w dobrym kierunku, gdyby nie jej przybrany brat o którego Bethany bardzo się martwi, bo dalej jest bezdomny, gdy ona żyje w luksusie. I właściwie to on doprowadza do tragedii w którym zagrożone jest jej życie.
Powieść czyta się szybko i z zainteresowaniem, bo wątek pan-uległa nie jest brutalny, chociaż nie brak w nim dużej dawki erotyzmy.
Jest i wątek obyczajowy dotyczący jej "brata", są rozterki Bethany dotyczące jej związku z Jace i trochę humoru np. spotkania i pijaństwo dziewcząt w klubie i na końcu są są i emocje.
Ciekawa jestem jak będzie wyglądała ostatnia część o Ashu, bo w tej daje się czuć pewną barierę miedzy Jace i Ashem, spowodowaną tym, że wspólnie zabawiali się z Bethany.

W tej książce już od początku są niegrzeczne sceny 😉 bardzo pikantne i pobudzające wyobraźnię. Jednak też nie tylko jest tu opisany seks. Również są sceny romantyczne, pokazujące jak kochająca osoba potrafi dbać o drugą osobę, spełnia jej marzenia. Jak zabiega o miłość.

Dla mnie książka jest fajnie napisana, nie nudzi, dobrze się ją czyta, sceny erotyczne nie są mocno wyuzdane, do przyjęcia. Polecam

Czytałam ją chyba z tydz. Pierwsza część jeszcze w miarę ale ta tragedia... Na siłę takie trochę przeciąganie wątków.
Nic specjalnego. Wg nie ciągnęło mnie do czytania jej.

Nic specjalnego. Wg nie ciągnęło mnie do czytania jej.

Druga część trylogii, opowiada historię kolejnego z trójki przyjaciół, Jace który zakochuje się w Bethany prawie, że od pierwszego wejrzenia.
Niestety historia ta jest tak mdła i przeraźliwie słodka, że tego się nie da czytać. Jezus maria, facet, który lubi kontrolować, dominować a zachowuje się jak totalna cipa. No na Boga!! To było tak straszne, że aż niewiarygodne.

Nie wiem czemu, ale bardzo drażni mnie pomijanie trochę przyziemnych kwestii w tego typu książkach, jak np to że jeśli ona jest bezdomna, oni zapraszają ją na numerek tego samego wieczoru to serio ona ma ogolone nogi?!?!? W książce nie ma o tym słowa, ale to była pierwsza rzecz o której w takiej sytuacji pomyślałam....

Dalej historie to jedna wielka nuda.... on chce być bardziej dominujący ale się boi że ją wystraszy, do rozmowy zabierają się przez pół wieczoru i ciągle "najpierw zjemy", "najpierw się przebierzemy", "najpierw się umyjemy"... no ja pierdziele... naprawdę cała historia była bardzo frustrująca i kompletnie nierealna, a nie byłam na to przygotowana bo 1 tom był całkiem fajny. Strach sięgać po kolejny...

Nie...

kolejna część erotycznej przygody dla fanów takiej tematyki napewno się sprawdzi, lekka i przyjemna, zabawna i wciągająca.

Bardzo dobry romans/erotyk, czyta się przyjemnie i szybko, fakt główny bohater jest zbyt idealny, a "sceny" zbyt nierealne, ale w takich książkach nie chodzi o realizm, tylko o dobrą zabawę. No a to już na pewno znajdziemy w tej pozycji :P

Główna bohaterka jest osobą bezdomną - bohater bierze ją do mieszkania siostry, cały czas kupuje jej prezenty, zatrudnia ochronę i śledzi - robi jej awanturę choćby z powodu wyjścia z mieszkania. Uzależnia ja całkowicie od siebie, nie dając jej praktycznie innego wyjścia z sytuacji - czyli sypiaj ze mną albo znów wracaj do swojego nędznego życia. Nie stara się też jej zrozumieć ani nawet wysłuchać - decyduje za nią, wiedząc jak wielką ma władzę - on, bogacz nad bezdomną. W tym związku nie ma nic z miłości, za to mnóstwo tu toksycznego uzależnienia - gdyby bohater choć trochę ją kochał, dałby jej wybór, a nie wyraźnie podkreślał jak bardzo jego pomoc jest związana z seksem z nim. Serio, ludzie - nazywacie to miłością? Chcecie pisać patologiczne książki o dominacji (samej dominacji nie nazywam patologią, ale relację tutaj już tak) piszcie - ale nie nazywacie takiego shitu jak tu miłością ani jakimikolwiek pozytywnymi uczuciami. Jeśli bohater choć trochę szanowałby jej uczucia, nie wikłał jej, by w taką sytuację - główna bohaterka, osoba bezdomna wyraźnie tutaj została kupiona, z jednej niewoli w drugą, choć paradoksalnie będąc bezdomną i próbując znaleźć pracę (co robila) miała o wiele większy wybór, niż wzięta przez bogacza, by siedziała w jego domu i czekała na niego codziennie nago.

Każde życie może być bajką o Kopciuszku :)

Każde życie może być bajką o Kopciuszku :)

Niezła

Niezła