Przebudzenie

Okładka książki Przebudzenie Agnieszka Lingas-Łoniewska
Okładka książki Przebudzenie
Agnieszka Lingas-Łoniewska Wydawnictwo: Filia Cykl: Łatwopalni (tom 2) Seria: Seria z Tulipanem literatura obyczajowa, romans
Łatwopalni (tom 2)
Seria z Tulipanem
Filia
2014-04-09
2014-04-09
Łatwopalni Przebudzenie romans sensacja kryminał

Okładka książki Siła Wybaczenia Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła Wybaczenia Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Siła zemsty Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła zemsty Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Syndykat. Siła życia Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Syndykat. Siła... Agnieszka Lingas-Ło...

Też czytałam we wznowionej okłacde. Super historia na początku myślałam że mnie nie zaciekawi ale wciągneło. I bylo malo mało mało.

Jak zawsze tej autorki książka godna polecenia :)

Jak zawsze tej autorki książka godna polecenia :)

Drugi tom niestety nie lepszy od pierwszego. Trzeci na razie odłożę mam dość tej emocjonalnej huśtawki.

Kontynuacja Łatwopalnych. Szybko się czyta jak wszystkie książki Pani Agnieszki, w których wszystko ma swój happy end... Polecam

W krótkim czasie Monika i Jarek przeszli bardzo wiele ale zwyciężyli są szczęśliwi . Historia pełna emocji , przyjaciele którzy zawsze są i oczywiście miłość . Polecam gorąco .

Bardzo wciągająca książka

Bardzo wciągająca książka

Świetnie napisana książka. Autorka nie skupia się tylko na głównych bohaterach, ale opisuje życie aż trzech par. Wątki fajnie się przeplatają, cały czas coś się dzieje. A zakończenie... cóż powiedzieć, cieszę się, że mam kolejny tom na półce 😁
Polecam

Polecam

Druga część nie ustępuje pierwszej i również bardzo wciąga. Z radością zauważyłam że jest 3 część losów tych bohaterów i koniecznie muszę ją zakupić 🙂

Przebudzenie to drugi tom Łatwopalnych. Przeczytałam z wielką przyjemnością. Z niecierpliwością czekałam jak potoczą się dalsze losy Moniki, Jarka no i Grześka. Druga część zaskoczyła mnie jeszcze bardziej niż pierwsza. Pojawia się dużo zwrotów akcji, a także wątek kryminalny. Oczywiście serdecznie polecam i sięgam po trzeci z tomów. Już nie mogę się doczekać jak potoczą się losy Moniki, Jarka, Grześka oraz Sylwii i Berniego, których los nie oszczędził w tej części.

Druga część wydaje mi się lepsza. Więcej się dzieje, a oprócz wątków miłosnych pojawiły się wątki kryminalne.
Autorka potrafi w czytelniku wzbudzić ciekawość co do dalszych losów Moniki, Jarka, Grzesia, Sylwii.
Sięgam po następną część.

Sięgam po następną część.