Armin

Okładka książki Armin Agnieszka Lingas-Łoniewska
Okładka książki Armin
Agnieszka Lingas-Łoniewska Wydawnictwo: Wydawnictwo Luna Cykl: Bracia Van Lander (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Bracia Van Lander (tom 2)
Wydawnictwo Luna
2024-02-28
2024-02-28

Okładka książki Siła Wybaczenia Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła Wybaczenia Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Siła zemsty Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła zemsty Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Syndykat. Siła życia Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Syndykat. Siła... Agnieszka Lingas-Ło...

"Ja żyłem cały czas w ukryciu. Maska. To był mój ulubiony ubiór na każdą okazję."

Ależ mi się to podobało!
Potrzebowałam książki z humorem, która wyrwie mnie z zastoju czytelniczego. Taką, która przywróci moją chęć to czytania. Iiii... sięgnięcie po Armina było strzałem w dziesiątkę.
Była to książka, która miała w sobie wszystko to, co uwielbiam. Wypełniona po brzegi emocjami namiętnością i uczuciami. A do tego pełna tajemnic i mroku historia, pokazująca walkę z przeszłością oraz próbę przezwyciężenia traum.

Autorka świetnie skonstruowała fabułę. Zadbała o odpowiedni klimat oraz akcję. Wykreowani przez nią bohaterowie byli jak ogień i woda, dzięki czemu fantastycznie się dopełniali. Ich cięte riposty czy zaczepki słowne, to coś pięknego. A wymiany zdań powodowały śmiech i łzy.

Pierwszy tom mi się podobał, ale drugi jeszcze bardziej przypadł do gustu.
O ile niedawno myślałam, że Milan jest moim ulubieńcem, tak teraz zmieniłam zdanie. Armin w tej kwestii go pobił. Ten sztywniak w garniturze pokazał swoje drugie oblicze, czym oczywiście mnie kupił.

Ależ mi się to podobało!

Hejka Moi Drodzy. Obok tej historii nikt z Was nie może przejść obojętnie.
Ja to zrobiłem. Przeczytałem ją. Ty zrób tak samo. Koniecznie polecam i serdecznie zapraszam po krótką opinie w tej sprawie.

Autorka: Agnieszka Lingas - Łoniewska.
Tytuł: Armin.
Przeczytano stron: 288.
Wydawnictwo: Luna.

Opinia:

Armin. Muszę powiedzieć, że w tej historii wiele się dzieje. Jest ciekawa i zaskakująca. Szybki zwrot akcji. Natalia I Armin, to osoby, które twardo stąpają po ziemi i wiedzą czego chcą od życia. Każda scena mi się podoba.
Natalia Grońska jest zdolną prawniczką, a praca to jej całe życie. Są ludzie, którzy kochają pracować.
Armin Van Lander zawsze był odpowiedzialnym bratem, bliźniakiem.
Po dramatycznych przeżyciach on opiekował się swoją matką i bratem Milanem. Ale jedno jest pewne: Nikt nie zna jego tajemnicy.
Kim jest Mister Red?
Co będzie łączyło go z Natalią Grońską? Czy się w niej zakocha? Tego Wam nie mogę zdradzić. Sięgnijcie po tą książkę. Warto.
Super przygoda. Moja ocena to: 1000 /1000 punktów. Polecam czytać.

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie. 😯

Hejka Moi Drodzy. Obok tej historii nikt z Was nie może przejść obojętnie.

Autorka: Agnieszka Lingas - Łoniewska.
Tytuł: Armin.
Przeczytano stron: 288.
Wydawnictwo: Luna.

Opinia:

Armin. Muszę powiedzieć, że w tej historii wiele się dzieje. Jest...

Już w pierwszym tomie przygód braci Van Lander, moją uwagę przykuł tajemniczy Armin, choć Milan potrafił niejednokrotnie rozpalić moje serce. Tutaj jednak mocniej oddziaływała na mnie ta niezidentyfikowana mroczność, nieprzewidywalność starszego z braci, który starał się kreować na tego spokojniejszego, bardziej ułożonego, zdyscyplinowanego. A wbrew pozorom wiedziałam, że w głębi duszy tkwi diabeł, nieokiełzany samiec alfa. I to tylko kwestia czasu oraz odpowiedniej osoby, by ta "ciemna strona" coraz bardziej zawładnęła ciałem i umysłem Armina.

Natalia również od samego początku tej serii wyglądała na tą bardziej przebojową, dynamiczną i nieobliczalną kobietę. Kobietę, która podsyci czytelniczą ekscytację. A w połączeniu z pociągającym Arminem- zagwarantuje mi nieprzespaną noc. Takie miałam odczucie po "Tamtym lecie". Odczucia, które zostały nieco przytłumione, bowiem kontynuacja okazała się inna niż ta, której oczekiwałam. Zabrakło mi dynamiki, nieobliczalności, wyrazistości postaci. Po Arminie spodziewałam się znacznie bardziej mrocznych sekretów, ocierających się o nielegalność, przesadną brutalność i coś, co byłoby dla jego najbliższych niewybaczalne. A tak tajemnica Armina wypada dość subtelnie, w porównaniu z jego wybuchowym bratem.

Niemniej jednak dla mnie, czas spędzony na tą książką należał do tych jak najbardziej udanych. Było przyjemnie, lekko, emocjonalnie, ale i zabawnie- to stałe dogryzanie sobie pomiędzy Milanem a Natalią oraz subtelne flirtowanie Natalii z Arminem- to stale wywoływało u mnie uśmiech na twarzy.

Gdy tylko sięgnęłam po tom pierwszy tej serii, myślałam że to właśnie Armin będzie dla mnie tym numerem 1 w tej historii. A jednak dzikość, wybuchowość i nieobliczalność Milana, spowodowały że to jego bardziej uwielbiam. I to się raczej nie zmieni.

Czy książki autorki zawsze biorę w ciemno? Oczywiście , że tak! Uwielbiam pióro autorki .
"Armin" to druga część serii o braciach Van Lander . Pierwsza część to lekki wakacyjny romans , który skrywał w sobie wiele tajemnic - opowiadał historie jednego z braci bliźniaków Milana.
W tej części poznajemy losy Armina z pozoru tego bardziej ułożonego , spokojniejszego brata , ale niech to nas nie zmyli. On także ma swoją mroczną stronę oraz kryje wiele tajemnic a także "posiada" swoje drugą twarz. Obu braci łączy to samo wiele tajemnic oraz bolesna przeszłość.
Książka gwarantuje nam dużo emocji , jest dynamiczna , ciągle się coś dzieję co sprawia , że chcemy jak najszybciej poznać dalsze losy.
Nie zabraknie również romansu , pikantnych scen które przyprawiają nas o rumieńce!
Tą część możemy czytać bez znajomości pierwszego tomu. Jest to idealna książka na jeden wieczór , nie ma chwili nudy , myślę że z pewnością ta pozycja zachwyci Was tak jak i mnie !
Ja jestem zachwycona i czekam na więcej nowości od Agnieszki ❤️

Na półkach: , , , , , ,

Pierwszy tom z serii o braciach Van Lander totalnie skradł moje serce. Była to wakacyjna historia, romans połączony z tajemnicami, od którego trudno było się oderwać. Autorka kazała mi trochę długo czekać na drugi tom, ale gdy się go w końcu doczekałam, to przepadłam od razu!

Historia napisana przez autorkę jasno pokazuje, że przeciwieństwa się przeciągają. Zarówno Armin, jak i Milan to charakterni bracia bliźniacy, którzy tworzą imperium. W pierwszym tomie poznaliśmy historię Milana, który nazywany jest strasznym Van Landerem. Armin okazał się tym bardziej wyrozumiałym, ułożonym i spokojnym bratem, ale tak naprawdę dopiero w tej części autorka odkrywa wszystkie karty. Okazuje się, że pozorny spokój daje swój upust w bardzo tajemniczy sposób. Armin Van Lander skrywa niejedną mroczną tajemnicę...

Wydaje mi się, że śmiało mogę powiedzieć, że relacja pomiędzy Natalią a Arminem to tak zwany motyw grumpy sunshine. On jest nadzianym, gburowatym i onieśmielającym facetem, a ona jest zwariowaną, roztrzepaną prawniczką, która codziennie zakłada na twarz maskę. Tę dwójkę łączy fakt, że oboje chcą ukryć swoje słabości i tajemnice przed światem. Obydwoje uczęszczają do okrytego tajemniczą mgłą klubu, gdzie oddają wodzę fantazji. Natalia z jednej strony jest zafascynowana ułożonym Arminem, a z drugiej strony jest bardzo ciekawa mężczyzny, którego poznała w klubie Black Mirror. Czy rozsądek pozwoli jej wybrać odpowiedniego faceta?

Kolejna świetnie napisana historia, przy której zdecydowanie nie można się nudzić. Bardzo szybko się ją czyta i nie trzeba przypominać sobie pierwszego tomu, bo na początku autorka przypomina to, co działo się w poprzedniej części. Uwielbiam braci Van Lander i to, w jaki sposób są oni ukazani w tej książce. Polecam! Pikantna, ciekawie napisana, okryta tajemnicami powieść.

Armin van Lander ciągle ucieka, głównie przed życiem, tym, które znają wszyscy. Zakłada maskę i wtedy czuje, że żyje. Natalia Grońska próbuje uporać się z tym, co przynosi jej życie, poskładać bałagan w głowie i w rodzinie.
Co łączy tę dwójkę?
Tajemnice, przeszłość, która nie daje spokoju i potrzeba działania, by odzyskać balans.
Proszę państwa, danie główne, romans z nutą pieprzu,
z motywem friends to lovers.
"Armin" to historia, której głównych bohaterów mogliście spotkać na kartach ostatniej książki autorki "Tamto lato". Spokojnie można czytać bez znajomości poprzedniej powieści. Ja tak zrobiłam.
Ta lektura, to dobrze spędzony czas, potrzebowałam takiego umilacza wieczoru. Armin i Natalia tworzą zgrany duet, któremu chce się kibicować. Między nimi jest wyczuwalna chemia i napięcie. Bez tego nie ma dobrego romansu. Nie brakuje pikantnych scen, kąśliwych dialogów, dobrego humoru, czy też zaskakujących zwrotów akcji. Czyta się błyskawicznie tę książkę. Historia Armina
i Natalii pokazuje jak ważne jest zaufanie, szczera rozmowa, komunikacja o tym, co nas boli, uwiera, z czym sobie nie radzimy. W tej pełnej namiętności historii jest też odrobina dziegciu.

Co łączy tę dwójkę?
Proszę państwa, danie główne, romans z...

Wiecie co? Czekałam na tę pozycję. Czekałam, bo Milan skradł moje serce, mimo iż był bardzo niegrzecznym chłopcem. Za to Armin to było przystojne wcielenie dobra. Jednak czy na pewno jest taki grzeczny? Czy to tylko maska, którą przybrał? Ta pozycja odkryje wszelkie tajemnice i da odpowiedź na nurtujące nas pytania.
,,Armin" Agnieszki Lingas- Łoniewskiej to książka o tym drugim z braci Van Landerów. Tym bardziej odpowiedzialnym, dbającym o rodzinę, nieszukającym zemsty. Jednak Armin ma swoje sekrety, o których mało kto wie. Mężczyzna prowadzi drugie życie. Poznajemy go tutaj również jako Pana Mister Red z klubu Black Mirror.
Kim jest Mister Red? Tego oczywiście Wam nie powiem, bo co to byłaby za przyjemność z czytania jakbym Wam wszystko powiedziała. Żeby było jednak ciekawie, musi być również kobieta, która namiesza w życiu mężczyzny i na odwrót. Bez tego nie byłoby historii.

Cała historia jest nieziemsko ekscytująca. Są tajemnice, jest trochę grozy i niebezpieczeństwa, jest pożądanie, pikanteria, intymność, są poruszane ważne tematy. Naprawdę mamy tu wszystko, co jest potrzebne, aby książka zapadła nam w pamięć. Końcówka wywołała u mnie dreszcze i gęsią skórkę, ale to z tych wszystkich wrażeń, które doświadczyłam w pierwszym tomie i w tym drugim.
Czyta się ją bardzo szybko jak każdą autorki. Koniecznie sięgnijcie po pierwszy tom, aby poznać Milana i początek ich historii.

,,Armin" Agnieszki Lingas- Łoniewskiej to książka o tym...

"Armin" to powieść, która w dosyć zwięzłej i skondensowanej fabule zawiera dużo wątków, emocji, wydarzeń,.które czytelnik po kolei poznaje. Autorka w umiejętny sposób potęguje nasza ciekawość związana z mroczną przeszłością bohaterów. Fajne również było to, że oprócz przeważającego motywu romansowego, poruszone zostały także inne, trudne tematy. Co mi się jeszcze podobało to lekki styl pisarki, dialogi bohaterów podszyte pewnym sarkazmem, ironią, złośliwością - lubię takie. Za sprawą klubu "Black Mirror" spotkamy się tu również z nutą pikanterii i erotyzmu. Na plus zasługuje również narracja dwutorowa, z perspektywy głównych bohaterów
Dzięki czemu możemy lepiej poznać naszych bohaterów, zarówno ich myśli, jak lęki, uczucia, emocje. Książkę czyta się naprawdę szybko, dostarczając nam rozrywki. I co prawdą "Tamto lato" bardziej do mnie trafiało emocjonalnie, to z "Arminem" również spędziłam miło czas. Myślę, że jest to idealne dopełnienie tej dylogii. I jeszcze na koniec tej powieści spotkamy treści SMS-ów, pomiędzy czwórką naszych bohaterów, z których możemy się pośmiać... Książka na jeden wieczór - polecam!

ARMIN
@lingasloniewska.pisarka
@wydawnictwoluna

"Kiedyś w jakiejś książce polskiej autorki przeczytałam, że poznasz drugiego człowiek na tyle, na ile on Ci pozwoli. Wiedziałam doskonale, że to najprawdziwsza prawda."

Na ile pozwolą nam się poznać bohaterowie powieści? Przekonajcie się sami!

Czy spotkaliście kiedyś bar w którym spełniane są najskrytsze marzenia?
Do takiego baru trafia Natalia Grońska, która wydaje się być spełnioną i przebojową kobietą, jednak prawda jest całkiem inna. Spotyka tam Mister Reda, który pozwala jej uwolnić nagromadzone emocje, ale w jej życiu jest również Armin van Lander. Przystojny, bogaty i niesamowicie opanowany, wręcz chwilami nudny mężczyzna, który również skrywa pewne tajemnice. Co przyniesie jutro i jak rozwiną się te skomplikowane relacje?

Gdybym miała Wam opisać jednym zdaniem tą książkę , powiedziałabym, że to bardzo zmysłowa oraz przepełniona miłością i tajemnicą historia. Już samo spojrzenie z okładki mnie uwiodło, więc postanowiłam zabrać książkę wieczorem do łóżka. Poznając bliżej bohaterów muszę przyznać, że Armin zawładnął moim sercem, a Mister Red... no cóż, przekonajcie się sami. Autorka stworzyła świetną i lekką fabułę, przepełnioną emocjami, które pobudziły moje zmysły i wyobraźnię.
Historia tak mnie porwała, że postanowiłam sięgnąć po pierwszą część, gdyż standardowo zaczęłam od końca. A Was zachęcam do poznania tej historii, niech porwą Was emocje...

ARMIN
@lingasloniewska.pisarka
@wydawnictwoluna

Na ile pozwolą nam się poznać bohaterowie powieści? Przekonajcie się sami!

Czy spotkaliście kiedyś bar w którym spełniane są najskrytsze marzenia?
Do...

Znacie książki Agnieszki Lingas - Łoniewskiej? Ja czytałam poprzednią jej książkę, więc teraz z przyjemnością sięgnęłam po drugi tom serii bracia Van Lander pod tytułem "Armin" od wydawnictwa Luna. Armina poznaliśmy w poprzedniej części i jest on całkowitym przeciwieństwem swojego brata bliźniaka Milana. Pod maską grzecznego chłopca skrywa się tajemniczy Mister Red. Natalia jest przyjaciółką narzeczonej Milana - Wiki. Są ze sobą blisko, w związku z tym obu braci znq bardzo dobrze. Za Arminem nie przepada, uważa go za nudziarza. Pewnego wieczoru wybiera się do klubu Black Mirror, gdzie spotyka tajemniczego mężczyznę w masce. Jest nim Mister Red. To spotkanie dużo zmieni i nieźle namiesza w życiu tej dwójki. Zaskoczyła mnie ta historia. Czytało się ją super. Świetnie wykreowani bohaterowie i te ich słowne potyczki to taka wisienka na torcie. Do tego skrywane tajemnice, sekrety, niedomówienia oraz rodzące się uczucie. To wszystko w połączeniu tworzy świetną książkę. Polecam obie części.

• Przeczytane 2024
  • Przeczytane w 2024