Przebudzenie

Agnieszka Lingas-Łoniewska Cykl: Łatwopalni (tom 2) literatura obyczajowa, romans 284 str.
Seria z Tulipanem

Filia
literatura obyczajowa, romans
Łatwopalni Przebudzenie romans sensacja kryminał

Kup książkę

Druga część Łatwopalnych". Bardziej rozbudowane postaci Moniki i Jarka. Interesujący wątek kryminalny (porwanie Moniki). Jak potoczą się dalsze losy Sylwii? Czy po raz kolejny wybaczy mężowi pijakowi czy pójdzie za głosem serca i zwiąże się z Bernim? Wszystko wyjaśni się pewnie w kolejnej części.

W mojej opinii lepsza niż pierwsza część. Dzieje się znacznie więcej, pojawia się wątek kryminalny, dużo bohaterów, emocji. Ogólnie na plus.

Dalsza część małomiasteczkowego romansu okraszona elementem kryminalnym. Czyta się lekko i przyjemnie chociaż czytałam wiele lepszych książek Pani Agnieszki. Z rozpędu przeczytam i ostatnią część, ponieważ mam ją już wypożyczoną. Może następna część cyklu mnie bardziej zachwyci.

O mamo 2.

Czasami trzeba wpaść w otchłań rozpaczy, aby potem znów móc się śmiać.

Szczęścia nie trzeba szukać, ono znajduje nas, tylko czasami jesteśmy ślepi i głusi na to, co może być naszą radością, a przelatuje nam koło nosa, zostawiając poczucie, że coś nam umknęło, coś straciliśmy, bezpowrotnie zaprzepaściliśmy szansę na normalne, proste, szczęśliwe życie.

Ludzie potrafią się...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Mieszane uczucia co do ksiazki, niby fajna ale brak efektu wow.

Jak dla mnie świetne wszystkie trzy części.

Dalsse losy bohaterów powieści Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, które czyta się równie przyjemnie i szybko.
Zdecydowanie jest to książka dla miłośników lekkich i szybkich do przeczytania romansów.
Dalsze losy bohaterów, które przeplatane są wieloma niespodziewynami zwrotami akcji.
Zdevydowanie polecam!

Byłam bardzo ciekawa tej książki, jako że jednym tchem przeczytałam ,,Łatwopalnych" jakoś poczułam coś do tamtej historii, i nie mogłam się doczekać, żeby dowiedzieć się jak potoczą się losy Moniki i Jarka.

Książka trzyma poziom, ciekawa historia z porwaniem Moniki, dobrze, bo było trochę za różowo.
Rozbudowany wątek Sylwii i jej małżeństwa.

Moim zdaniem historia mogłaby...

Poznajemy dalsze losy Moniki i Jarka i oczywiscie rezte paczki . Cala ksiazka trzyma w niapieciu czy w koncu losy sie ulozy czy tez autorka zgotowal ciekawy koniec. Polecam ta serie i chlone czesc 3.

Dyskusje

1 431