Zdrowa żywność

Wydawnictwo: Bellona
poradniki

Książka omawiająca rolę właściwie zestawionej, zrównoważonej diety w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Pokazuje jedzenie jako źródło energii, witamin, mikroi makroelementów. Odpowiednia dieta ma też walory lecznicze, może zmniejszyć ryzyko występowania wielu chorób oraz wzmocnić system odpornościowy. Zawiara przykłady właściwie zestawionego jadłospisu i praktyczne sposoby zdrowego przyrządzania potraw.

Nevalir | 2016-01-27
Przeczytana: 03 lutego 2016