Film na lekcjach Wychowania do życia w rodzinie

Wydawnictwo: Rubikon
poradniki

Biorąc pod uwagę zżycie się dzieci i młodzieży z przekazem telewizyjnym i sympatyzowanie z tym sugestywnym sposobem poznawania świata, jesteśmy przekonani, że inicjatywa przekazania do użytku szkolnego dwóch polskich seriali : Człowiek Miłość Rodzina oraz Ja Ty My spełni swoją rolę. Prezentowane pakiety filmów łączą wiele walorów i mogą być wykorzystane w wielu aspektach. Ułatwią pracę wychowawczą nauczycielom, zainspirują młodzież do dyskusji i refleksji nad własnym życiem oraz dopomogą w dokonywaniu odpowiedzialnych wyborów. Ukażą również konstruktywne rozwiązania i wzorce osobowe.