Smaki Świata. Lekkie Desery Owocowe

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Złota Kolekcja Przepisów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: MMXII International Masters Publishers AB
0 (0 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-89201-23-2
kuchnia, przepisy, desery
animar

Ze świeżych owoców można wyczarować zachwycające desery, z których każdy będzie ucztą dla oka i podniebienia. Dojrzałe owoce jagodowe, egzotyczne mango czy melony, soczyste czereśnie i lekko kwaskowe cząstki cytrusów - z tą książką nie zabraknie Ci pomysłów na ich przygotowanie.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: http://www.imponline.pl/smaki-swiata/

Amadea | 2014-08-31
Przeczytana: 2014 rok

Pieczone mięsa- pycha , Kurczak z patelni- dobre, dania w pół godziny- przydadzą się. Kolekcja bardzo ładnie wydana,elegancko w twardych okładkach. Apetycznie wygląda, a w środku różne przepisy,w tym nietypowe dla kuchni polskiej. -przyda się na pewno.Trudno dać do przeczytanych.Mam i tyle.Lubiącym gotowanie i pieczenie-polecam.

Na półkach