Foxowie z Harrow

The Foxes of Harrow
837020175X
angielski
franciszka

"Foxowie z Harrow" to jedna z najlepszych powieści Franka Yerby, uznanego autora licznych bestsellerów. Jej akcja toczy się w latach pięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Młody Irlandczyk Stephen Fox przybywa do Luizjany. Jego cały majątek stanowią drogocenna perła i... umiejętność gry w karty. Czy to wystarczy, aby poslubić Odalie, najpiekniejszą pannę w Nowym Orleanie? Przepiękna książka o...

Przepiękna książka o miłości, dająca równocześnie niezwykle barwny opis Południa w przededniu wojny secesyjnej.

źródło opisu: z okładki

źródło okładki: http://www.antykwariat.waw.pl/ksiazka,1046595/fran...»

Aglaja | 2014-10-11

Miłość w Orleanie w przededniu wojny secesyjnej z przepięknymi opisami ludzkich losów. Razem z bohaterami odczuwamy nadchodzące zmiany i czekamy z niecierpliwością na to co ma się wydarzyć. Czy wygra miłość? Czy wystarczy jedna perła i umiejętności gry w karty aby zdobyć ukochaną? Polecam tym którzy lubią klimaty o nadchodzących zmianach jak w Przemineło z Wiatrem.

mikosz | 2015-11-06
| 2014-11-25