Eyewitness Companions - Wines of the World
wino, alkohol, przewodnik, poradnik
poradniki

WSZYSTKO O WINACH ŚWIATA! KRAJE, REGIONY, PRODUCENCI, JAK WYBIERAĆ I SERWOWAĆ WINO. Regiony Wyczerpujące informacje o każdym z regionów, uprawianych odmianach winogron, winnicach, producentach i winach. Producenci Szczegółowe informacje o najlepszych winiarzach w każdym regionie, wytwarzanych przez nich winach i polecanych rocznikach. Wina Przygotowane przez międzynarodowy zespół specjalistów informacje na temat kupowania, przechowywania i podawania win. Mapy Tekstom towarzyszą kolorowe mapy, zdjęcia i specjalne ryciny.

źródło opisu: http://www.hachette.com.pl/

źródło okładki: http://www.hachette.com.pl/

Tomasz | 2012-08-02

bardzo dobra przekrojowa pozycja, sila rzeczy jest dosc ogolnikowa, wiec przy checi dokladniejszego zglebienia tematu posilkowac sie trzeba innymi pozycjami lub stronami www.
Jesli jednak ktos chce miec w domu jedna ksiazke o winach to polecalbym wlasnie "Wina Swiata"

drPo | 2015-07-25
Mamobab | 2014-03-16