Wina świata

Okładka książki Wina świata Geoff Adams, Christine Austin, Richard Baudains
Okładka książki Wina świata
Geoff AdamsChristine Austin Wydawnictwo: Hachette Polska Seria: Kolekcja Wiedzy i Życia poradniki
poradniki
Tomasz Prange-Barczyński, Wojciech Bosak, Dorota Sierocińska
wino alkohol przewodnik poradnik

Polecam.

Polecam.

Najlepsza pozycja tego typu po polsku.
Tłumaczenie francuskiej książki, którą widuję na półkach w większości francuskich domów.
Jak to bywa z tego typu kompendiami, czasem brakuje szczegółów. Ale nie oszukujmy się, po to należy sięgnąć do internetu, bo rankingi, winnice, liderzy na rynku zmieniają się jak w kalejdoskopie.
Poza tym bez zarzutów - opisane wszystkie najważniejsze regiony, wszystkie szczepy. Opisy są przystępne i zrozumiałe. Przydatna dla kompletnych laików (pomoże zacząć degustować wino i określić co tak naprawdę się lubi),jak i dla bardziej wtajemniczonych.
Bardzo często z niej korzystam i gorąco polecam!

Najlepsza pozycja tego typu po polsku.
Poza tym bez zarzutów - opisane wszystkie...

bardzo dobra przekrojowa pozycja, sila rzeczy jest dosc ogolnikowa, wiec przy checi dokladniejszego zglebienia tematu posilkowac sie trzeba innymi pozycjami lub stronami www.
Jesli jednak ktos chce miec w domu jedna ksiazke o winach to polecalbym wlasnie "Wina Swiata"

• Wino
  • Domowa biblioteka
  • Posiadam (papier)
  • Papier
  • Mam
  • 1) Bon ton
  • Historia alkoholu

Dodaj cytat z książki Wina świata