Dwie miłości

Wydawnictwo: Hamal Books
His and hers
miłość
Raimunda _

Kari Cortland wcale nie odmawia matce prawa do szczęścia. Przeciwnie, uważa, że mama tyle wycierpiała po śmierci męża - ojca Kari - że wreszcie należy się jej coś od życia. Tylko dlaczego spośród milionów mężczyzn do wzięcia wybrała sobie akurat ojca chłopca, który nie dość, że chodzi z jej córką do szkoły, to gra w baseball, i to całkiem nieźle. Ale Kari nie cierpi sportowców. Na szczęście Brandon - bo to jego ojciec spotyka się z panią Cortland - ma na temat tego związku podobne zdanie co Kari. Oboje uważają, że należy zrobić wszystko, by przerwać romans rodziców.

źródło opisu: Hamal Books, 1994.

źródło okładki: Zdjęcie własne

fratyna | 2013-04-19

Okładka lekko zniszczona, powieść gdzieś chowa się za innymi książkami w bibliotece, na dziale "młodzieżowe". Z okładki patrzy na mnie młoda dziewczyna, normalna dziewczyna; bez photoshopa czy innych zbędnych dodatków, interesujące.
Fabuła jednak okazuje się mniej interesująca dziewczyna zadurza się w nielubianym koledze, kiedy to ich planem jest rozbicie związku między ich rodzicami. Nie skomplikowane, wręcz mało ambitne.. idealna książka na dwa wieczory.
Nie myliłam się. Powieść nie wciąga, ale też nie "przynudza".
Jeśli ktoś lubi lekkie romanse, a nie chce że by z krzaków wybiegł wilkołak i napadł główną bohaterkę.. to powieść dla niego. :)

marta | 2016-12-10
Sarcikk | 2016-08-19