Byle nie on

Okładka książki Byle nie on
June O'Connell Wydawnictwo: Da Capo Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty literatura dziecięca
literatura dziecięca
Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
His and hers
Da Capo
1999-01-01
1999-01-01
837157424X
Maria Magdalena Szwarc
Kari Cortland miłość dla młodzieży

więcej Więcej

Pół godzinki i przeczytane. Nie można się od niej oderwać, bardzo ciekawe.

Najniżej oceniona przeze mnie książka. Według mnie jest kompletnie bez sensu, a niektóre sceny były niepotrzebne i napisane żeby zapełnić strony w książce.

Jak dla mnie mało ciekawa. Przesłodzona i trochę mnie zawiodła. Ciekawy pomysł ze swataniem własnej mamy, ale opisany bez polotu i jakby trochę wymuszone.

świetna książka! szybko się czyta, bardzo lubię tę serię
"nie dla mamy (..)", ponieważ w każdej z tych niewielkich książek odnajduję coś.. magicznego co zachęca do czytania.

"Byle nie on" (lub drugi tytuł "Dwie miłości") autorstwa June O'Connell to moja pierwsza książka z serii "Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty" w starej oprawie graficznej. Mimo wszystko podobała mi się. Taka akurat na godzinę, dwie. Jedna z lepszych z tej serii. Polecam

Ciekawa książka;]

gdy byłam nastolatką, to wszystkie książki z tej serii pochłonełam - generalnie wszystkie na jedno kopyto, harlekiny dla nastolatek ;)

• Z biblioteki
  • Młodzieżowe
  • Dzieciństwo
  • Z dzieciństwa
  • Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
  • Nie dla mamy nie dla taty...

Dodaj cytat z książki Byle nie on