Byle nie on

June O'Connell Wydawnictwo: Da Capo Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty literatura dziecięca
His and hers
His and hers
literatura dziecięca
837157424X
Maria Magdalena Szwarc
Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
Kari Cortland miłość dla młodzieży

Pół godzinki i przeczytane. Nie można się od niej oderwać, bardzo ciekawe.

Najniżej oceniona przeze mnie książka. Według mnie jest kompletnie bez sensu, a niektóre sceny były niepotrzebne i napisane żeby zapełnić strony w książce.

Jak dla mnie mało ciekawa. Przesłodzona i trochę mnie zawiodła. Ciekawy pomysł ze swataniem własnej mamy, ale opisany bez polotu i jakby trochę wymuszone.

świetna książka! szybko się czyta, bardzo lubię tę serię
"nie dla mamy (..)", ponieważ w każdej z tych niewielkich książek odnajduję coś.. magicznego co zachęca do czytania.

"Byle nie on" (lub drugi tytuł "Dwie miłości") autorstwa June O'Connell to moja pierwsza książka z serii "Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty" w starej oprawie graficznej. Mimo wszystko podobała mi się. Taka akurat na godzinę, dwie. Jedna z lepszych z tej serii. Polecam

Ciekawa książka;]

gdy byłam nastolatką, to wszystkie książki z tej serii pochłonełam - generalnie wszystkie na jedno kopyto, harlekiny dla nastolatek ;)

• Z biblioteki
  • Młodzieżowe
  • Dzieciństwo
  • Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
  • Z dzieciństwa
  • Nie dla mamy nie dla taty...
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Byle nie on