Najgorszy dzień

Wydawnictwo: Amber
Laura delaney's deadliest day
83-7245-939-8
Ewelinna

"Najgorszy dzień" to książka napisana przez Ann Carroll. Ukazuje życie jedenastoletniej Laury, która uważana jest za najgorszą wychowankę pani Pim. Według niej dziewczyna nigdy nie słucha, co się do niej mówi i nie daje się skupić na lekcji swoim rówieśnikom. Istne wcielenie diabła. Pani Pim jest święcie przekonana, że Laura urodziła się po to, by zatruwać jej życie. Kłopoty naprawdę lubią Laurę. Ona chyba też je lubi? Często jej towarzyszą. Zwłaszcza wtedy, gdy blisko jest jej wychowawczyni...

Reading_is_sexyy | 2011-06-25

'Najgorszy dzień' to przyjemna książeczka, z dużą dawką humoru. Jest pomysłowa i świetnie się bawiłam czytając ją. :) Zdecydowanie polecam w pochmurny dzień między grubymi tomiskami, warto się rozerwać przy tej cienkiej książeczce. :) Mnie bardzo się podobała, przeczytałam w jeden dzień :))

apple-pie | 2014-02-01
Przeczytana: 01 lutego 2014

jeżeli dzieci karmi się taką literaturą, to ja jednak dziękuję bardzo i już niczemu się nie dziwię.

Linka | 2011-07-12

Książka była dobra,choć jak na mnie trochę za dziecinna,być może z tego powodu tylko 3 gwiazdki.

Lidka | 2011-07-15
Przeczytana: lipiec 2010

Fajna, wciągająca książka. Szkoda tylko, że taka krótka.

Łosoś Piorunopłetwy | 2016-10-17
pia | 2015-07-09