Okładka książki Mroczne dziedzictwo

Mroczne dziedzictwo

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bractwo Czarnego Sztyletu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
romans
typ
papier
Amanda
7,64 (47 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Zauroczona potężnym brunetem Beth z trudem broni się przed narastającą namiętnością. Początkowo nie wierzy, że jej ojciec był wampirem, a jej samej nie uda się uciec przed przeznaczeniem. Chce żyć jak dotąd, ale to już nie jest możliwe. Przywódcom grupy reduktorów nie umknęły kontakty dziewczyny z członkami bractwa. By dobrać się do skóry Ghroma, postanawiają porwać Beth. Jest to tym łatwiejsze,...

By dobrać się do skóry Ghroma, postanawiają porwać Beth. Jest to tym łatwiejsze, że młoda kobieta nie jest w stanie zaakceptować brutalnych metod panujących w siedzibie bractwa. Tuż przed przemianą ucieka z bajecznej rezydencji, która była własnością ojca, i zamierza kontynuować dziennikarską pracę. Pojawiają się jednak pierwsze dolegliwości i tylko interwencja Ghroma może ocalić jej życie...

źródło opisu: Videograf, 2012

Kalendarium literackie
  • Anna Kańtoch
    38. rocznica
    urodzin
    - A więc jest pan prywatnym detektywem? [...] Tropi pan morderców i spełnia dobre uczynki?
    [...]
    - Czasami - odparł.
    - Dziś spełnił już pan swój dobry uczynek? - Zerknęła na niego spod zmrużonych powiek.
    - Owszem. Od pięciu minut nie spojrzałem ani razu w stronę pani biustu.
  • Gerard Labuda
    98. rocznica
  • David Allen
    69. rocznica
    urodzin
    Kiedy zorientujesz się, że jesteś w dołku, przestań kopać. - Will Rogers.
  • Manuel Puig
    82. rocznica
  • Charles Portis
    81. rocznica
    urodzin
    Nie wpuszczę złodzieja do ust, żeby nie ukradł mi rozumu.
  • Tytus Czyżewski
    134. rocznica
  • Tove Alsterdal
    54. rocznica
  • Susan Sontag
    10. rocznica
    śmierci
    Fotografie mogą zapadać w pamięć mocniej niż ruchome filmy, ponieważ stanowią oddzielne jednostki czasu, a nie jego przepływ. Telewizja -to strumień niestarannie dobranych obrazów, z których każdy wymazuje poprzednika ze świadomości widza. Nieruchoma fotografia -to chwila obdarzona przywilejem trwał... pokaż więcej
  • Theodore Dreiser
    69. rocznica