Okładka książki Mroczne dziedzictwo

Mroczne dziedzictwo

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bractwo Czarnego Sztyletu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
papier
Amanda
7,6 (45 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Zauroczona potężnym brunetem Beth z trudem broni się przed narastającą namiętnością. Początkowo nie wierzy, że jej ojciec był wampirem, a jej samej nie uda się uciec przed przeznaczeniem. Chce żyć jak dotąd, ale to już nie jest możliwe. Przywódcom grupy reduktorów nie umknęły kontakty dziewczyny z członkami bractwa. By dobrać się do skóry Ghroma, postanawiają porwać Beth. Jest to tym łatwiejsze,...

By dobrać się do skóry Ghroma, postanawiają porwać Beth. Jest to tym łatwiejsze, że młoda kobieta nie jest w stanie zaakceptować brutalnych metod panujących w siedzibie bractwa. Tuż przed przemianą ucieka z bajecznej rezydencji, która była własnością ojca, i zamierza kontynuować dziennikarską pracę. Pojawiają się jednak pierwsze dolegliwości i tylko interwencja Ghroma może ocalić jej życie...

źródło opisu: Videograf, 2012

źródło okładki: Zdjęcie autorskie