Jak w korcu maku

Wydawnictwo: Harlequin
Undercover lover
reporter, talent, miłość, rodzina
Avadoro

Max Hunter, światowej sławy reporter wojenny, zdobywca nagrody Pulitzera za najlepsze fotoreportaże z rejonu walk - nagle porzuca swój zawód i zaczyna pracować dla brukowej gazety jako paparazzi. Dlaczego? - dziwi się Kate Brandon, która też pracuje dla tego magazynu, ale szczerze sobą za to gardzi. Uważa bowiem, że marnuje swój talent jedynie w celu zarobienia w krótkim czasie dużych pieniędzy. Niestety, ciągle jest zbyt biedna, aby pozwolić sobie na luksus bycia artystą. Okazało się, że Max i Kate dobrali się jak w korcu maku - dwoje samotnych włóczęgów rozpaczliwie poszukujących miłości i stabilizacji. Czy jednak potrafią założyć wspólny dom?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1999

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1999