Wszystko o odchudzniu nastolatek

Wydawnictwo: Astrum
poradniki

Ta niewielka książeczka jest swego rodzaju kompendium wiedzy o żywieniu i odchudzaniu, przeznaczonym zarówno dla młodzieży, jak i dla rodziców. Autorka zawarła w nim podstawowe wiadomości z dietetyki, pokrótce przedstawia, jak kształtował się ideał kobiecego piękna, zamieściła dane dotyczące zapotrzebowania organizmu na rozmaite składniki oraz przejrzyste zestawienia wartości odżywczych i kalorycznych różnych produktów spożywczych, uzupełnione propozycjami posiłków.