Magnum 45

Wydawnictwo: HUBERTUS
Magnum 45
Ewelina

...Holowanie dzika poszło łatwo. Wyciągnięty z bagna odyniec zajmował kawał lasu, a w pysku bielały mu szable grube na półtora cala. - To będzie medalowy oręż- Kasper sprawnie patroszył dzika. Jeszcze raz spojrzałem na bagno i coś przykuło mój wzrok. Chwyciłem Kaspra za ramię, wskazując mu biały przedmiot, w miejscu, gdzie jeszcze przed chwilą leżał w grzęzawisku martwy dzik. Leśnik pochylony...

- To będzie medalowy oręż- Kasper sprawnie patroszył dzika.
Jeszcze raz spojrzałem na bagno i coś przykuło mój wzrok. Chwyciłem Kaspra za ramię, wskazując mu biały przedmiot, w miejscu, gdzie jeszcze przed chwilą leżał w grzęzawisku martwy dzik. Leśnik pochylony do przodu, przez chwilę wpatrywał w bagnisko, po czym szybko odwrócił się, by ze sterty naszych rzeczy chwycić obie lornetki. Podał mi jedną. Choć zbliżona w dziesięciokrotnym powiększeniu twarz była pokryta błotem, nie miałem wątpliwości. Bagno wypluło ciało Kristine..

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: zdjęcie autorskie