Niepewność w pracy. Jak spokojnie przeżyć osiem godzin

Wydawnictwo: Onepress
poradniki

Chwyć pracę za rogi i nie daj się stratować! Jeśli: wciąż martwisz się i podczas dnia pracy odczuwasz napięcie, unikasz prezentacji i wystąpień publicznych, odwlekasz wykonanie swoich obowiązków i cierpisz na niedobór czasu, pracujesz zbyt dużo ze względu na perfekcjonizm lub samokrytycyzm, &…,natychmiast chwytaj to koło ratunkowe! Zaczynasz dzień od porannego spotkania i dawki stresu? Masz wrażenie, że przez kolejne godziny nie możesz się już zupełnie uspokoić? Niecierpiące zwłoki terminy i obowiązki odbierają Ci poczucie pewności? Nagle orientujesz się, że spędzasz bezsenne noce, martwiąc się, jakie zawodowe katastrofy może przynieść jutro? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś TAK, to znaczy, że ta książka jest dla Ciebie! Lęk w pracy to poważne zagadnienie, które może uniemożliwić Ci osiągnięcie sukcesu, na jaki zasługujesz. Potrzebujesz prostych i efektywnych technik rozprawienia się z nim raz na zawsze i ponownego odkrycia radości z wykonywanych czynności. Rozpocznij od poznania, w jaki sposób rozwija się niepokój, i -co najważniejsze -jak go zahamować, zanim wyssie z Ciebie to, co najlepsze. Później zacznij odzyskiwać kontrolę, wykonując zawarte tu skuteczne ćwiczenia i testy oceniające. To właśnie one pozwolą wziąć na celownik Twoje lęki zawodowe. Wraz z autorką książki szybko pokonasz przeszkody i rozpoczniesz odbudowę -dzień po dniu -pewności siebie, skupienia i satysfakcjonującej kariery. Zdobądź panowanie nad: lękiem, stresem i zmartwieniami w pracy, niebezpieczeństwami perfekcjonizmu, myślami samokrytycznymi, obawami przed porażką i publicznymi wypowiedziami, odkładaniem spraw na później i dyskomfortem na stanowisku, trudnościami w byciu szefem. Książka ta pokazuje, w jaki sposób zwolnić podświadome hamulce wewnętrznego spokoju i dobrych wyników w pracy. Czytelnik nauczy się, jak przestać się martwić i zacząć odnosić sukces -natychmiast! Brian Tracy, autor The Power of Charm Książka zawiera przedmowę Joe&’,go Vitale - prekursora marketingu hipnotycznego.

Barbara | 2015-08-30
Przeczytana: 2014 rok