Kochać i wymagać

Wydawnictwo: eSPe
6 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
8374820047
poradniki

Niniejsza książka jest adresowana do wychowawców: do rodziców, pedagogów, psychologów, kapłanów, katechetów, moderatorów grup formacyjnych, profilaktyków uzależnień oraz do wszystkich innych dorosłych, którzy pomagają dzieciom i młodzieży w ..

Anna | 2014-10-23
Przeczytana: 23 października 2014

W sumie to wszystko zawarte jest w tytule: "Kochać i Wymagać". Jest to recepta na wychowanie zawarta w Ewangelii. Książka podoba mi się, bo otwiera oczy na wiele zjawisk rzeczywistości postnowoczesnej w której żyjemy i uważam, że trafnie je demaskuje. Nauczyłam się i przemyślałam sporo, a propos wychowywania młodych ludzi, ale też i samej siebie. Bardzo polecam wszystkim.

Badylius | 2014-03-20
Przeczytana: 03 października 2006