30 dni, które odmienią twoje małżeństwo

Wydawnictwo: Koinonia
poradniki
Wiola

Zbyt wielu małżonków żyje tak, jakby byli współlokatorami – zadowalając się resztkami więzi emocjonalnej, jakie im jeszcze pozostały. Jeśli małżeństwo ma przynosić spełnienie, dlaczego tak niewielu parom udało się zbudować prawdziwie namiętną relację? Taka sytuacja na pewno nie była Bożym planem wobec twojego małżeństwa. On chce, abyś cieszył się życiem w obfitości, aby twoje małżeństwo było pełne radości i miłości. Najbliższy miesiąc może tchnąć nowe życie w twoje małżeństwo i przywrócić bliskość w relacji. Wystarczy, że przeznaczysz trzydzieści dni na zastosowanie określonych zasad i rozwijanie niezbędnych umiejętności opisanych w tej książce. Podejmij decyzję, że poświęcisz ten czas na doskonalenie podstawowych umiejętności niezbędnych do tego, by cieszyć się satysfakcjonującą i trwałą bliskością w relacji ze współmałżonkiem. Wasza relacja stanie się dynamiczna i satysfakcjonująca, a do waszego życia powróci radość.
Niech to będzie udany początek najwspanialszej podróży twojego życia – bliskiej relacji ze współmałżonkiem.

Książka 30 dni, które odmienią twoje małżeństwo jest niezwykle cennym narzędziem. Pomoże wznieść twoje małżeństwo na nowy poziom bliskości duchowej, emocjonalnej i seksualnej, a także wzajemnej atrakcyjności i szczęścia. Autor pokazuje, jak bardzo Bóg jest zaangażowany w odbudowanie tego, co zostało zniszczone, wzbudzanie miłości, która zanikła między małżonkami. Gorąco polecamy tę wyjątkową pozycję. Alina i Henryk Wieja

źródło opisu: Koinonia

Przeczytana: 01 kwietnia 2019

Czy wierzysz w to, że można zmienić relację z drugim człowiekiem w 30 dni? Ja nie.

W pierwszym odruchu książka 30 dni, które odmienią twoje małżeństwo wzbudziła więc we mnie mieszane uczucia. Do czasu, gdy zaczęłam ją czytać. Sięgnęłam po nią bez wielkich oczekiwań i wciągnęłam się w lekturę całą sobą.

Zdziwi się ten, kto weźmie tytuł dosłownie, jak ja, i nastawi się na 30 dni. Po lekturze książki nadałabym jej raczej tytuł „30 wartości/spotkań/zdarzeń/zadań” – w miesiącu nie zmieścisz się z wdrożeniem w życie tego, co proponuje autor.

Dr Douglas Weiss jest psychologiem i człowiekiem szukającym w życiu Boga. W swojej pracy skupia się na małżeństwie, seksualności i leczeniu uzależnień – ta wszechstronność i wiedza praktyczna przewija się również na kartkach tej publikacji. Lektura z jednej strony jest prosta i lekka, a zarazem bardzo profesjonalna i oparta na doświadczeniu w spotkaniach autora z małżeństwami.

Dr Weiss zaczyna w pięknym stylu – mówiąc, że małżeństwo to droga...