Paląca miłość

Tłumaczenie: Anna Płocica
Wydawnictwo: BIS
Too Hot to Handle
Karin

Mike Flynn poznaje Annabellę Ronaldi na weselu przyjaciela. Zjawiskowa dziewczyna od razu przykuwa jego uwagę i rozpala zmysły. Zauroczenie wydaje się odwzajemnione, więc Mike obmyśla plan zdobycia serca wybranki. Pragnie zaopiekować się nią i zatrzymać ją przy sobie na dłużej. Nie wie jednak, że Annabella skrywa sekret, który może zniweczyć je go starania. Czy zimny rozsądek roztopi się w...

Czy zimny rozsądek roztopi się w ogniu palącej miłości?

źródło opisu: biblionetka.pl

źródło okładki: webook.pl

katala | 2018-08-22
Przeczytana: 21 lutego 2015

Początek zbił mnie z nóg. Łóżko, noc po weselu i dwoje obcych sobie jeszcze kilka godzin wcześniej ludzi, po upojnie spędzonej nocy. Bohaterowie. Potem ona robi wszystko, aby zaciągnąć go do łóżka, aby sprawdzić czy rzeczywiście było tak dobrze, jak pamięta. A on robi wszystko, aby ją od łóżka odciągnąć, aby nie okazać się jakimś maniakiem seksualnym. W sumie szybko poszło, na drugiej stronie można byłoby zakończyć całość, ale nie… Autorka miesza. Jak dla mnie mało subtelnie. Ciężko i maksymalnie przewidywalnie. Mało w tym finezji, zamiast tego szybkie załatwianie problemów. Sprawy, które sięgają trzydziestu kilku lat wstecz dzieją się – już, teraz, natychmiast z pełnym poklaskiem i przytupem. No sorry.
Chyba mam odwrotnie niż u Shalvis, której pierwsza część mnie nie rzuciła na kolana, ale następne pozwoliły mi odprężyć się, zrzucić z barków trudny dnia codziennego. Tutaj, z tego co pamiętam, w pierwszej zauważałam niedociągnięcia, ale zrzuciłam je na karb gatunku i nie...

Patrycja | 2018-05-31
Przeczytana: 31 maja 2018

To jest druga część z serii rodziny Ronaldi. Tym razem na celowniku jest Annabella i przystojny lekarz Mike Flynn. Chociaż moje pierwsze spotkanie z tą autorką było przy "Śniadaniu do łóżka" czyli trzeciej części, uważam, że to ona była najlepsza. Historia Becki i Richa o wiele bardziej przypadła mi do gustu. Kolejne miejsce zajęła pierwsza część, czyli "Romeo, Romeo", a ta część plasuje się niestety na ostatnim miejscu. Co należy wspomnieć to to, że autorka wykonała tą część bez polotu i na odwal się. Dlaczego tak uważam? Po pierwsze książka jest w 80% podobna do jej poprzedniczki. Akcja książki po raz kolejny odgrywa się w przytulnym mieszkaniu Rosalie, oczywiście główna bohaterka była z mężczyzną, którego nie kochała, spotyka przystojnego nieznajomego, oczywiście pojawia się cudowna przyjaciółka, która jest ciotką dobra rada, jakby tego było mało główna bohaterka jest praktycznie sobowtórem poprzedniej bohaterki, nie potrafi gotować, nie lubi sprzątać i porządku, jest uparta,...

Luna Fisher | 2017-11-17
Przeczytana: 17 listopada 2017

🌸Czy lubicie oglądać komedie romantyczne? Ewentualnie czytać książki tego pokroju?
Jeśli tak to trafiliście doskonale! Przed Wami "Paląca miłość" Robin Kaye, która całkowicie opowiada o miłości. Od deski do deski. 🌸

Patrycja | 2016-04-26

Bardzo wciągająca, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji książka!
Super ! :D

Wiesława | 2016-01-03
Na półkach: Przeczytane, Posiadam EBOOK
Przeczytana: 03 stycznia 2016

Nie zawsze trzeba sięgać po coś skomplikowanego, by wprawić się w dobry nastrój. Chillout w pełnym wymiarze i tego mi chyba trzeba było... Mnie się podobało. Lekka, ujmująca fabuła, piękne uczucia, trochę bajkowa, ale bardzo sympatyczna sympatyczna lektura na czas wolny, wakacje.Polecam

kasik | 2015-02-09
Na półkach: Przeczytane, Romans
Przeczytana: 09 lutego 2015

To druga powieść tej autorki, jaką przeczytałam. Historia bardzo fajnie i zabawnie napisana. To lekka, ale dobra książka, aby rozerwać się ze smakiem. Polecam

wiolagg66 | 2014-12-08

Wspaniała komedia romantyczna.
Historia Analelli i Mike'a jest świetna.
Polecam każdemu:i smutnemu i wesołemu :)

WARTO PRZECZYTAĆ!!!!

kalotka | 2014-11-24
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, [2014]
Przeczytana: 28 listopada 2014

Annabella i Mike poznają się na weselu bohaterów poprzedniej książki Robin Kaye. Ona jest siostrą panny młodej i to miało być jej wesele, a on jest przyjacielem pana młodego. Może i jest to romans ale mi się on bardzo podobał. Sama nie wiem dlaczego. Jakie będzie zakończenie wiadomo od samego początku. Jest wielka, nierealna miłość i oczywiście on, ideał mężczyzny. Ale coś jest w tej książce takiego że wręcz ją pochłonęłam. Nie dajcie się zwieść - jeśli polubicie bohaterów będzie troche smutnych momentów. Ale i tak polecam.

Karolina Jędraszak | 2014-11-23

Fajna książka choć słabsza niż inne części tej serii. Wzruszająca, pikantna i zabawna. Wątek tej historii jest może trochę mało prawdopodobny, alee.. przypadki chodzą po ludziach, nie? Powieść wciąga i nie męczy , a to chyba najważniejsze.. Piękna w swojej prostocie ;)
Więc polecam gorąco :)

Małgorzata | 2014-11-10
Przeczytana: 10 listopada 2014

Bardzo fajna. Bardziej mi się podobała niż pierwsza część "Romeo, Romeo". Lubie jak w kolejnych częściach pojawiają się wzmianki o bohaterach części poprzedniej. Polecam i zabieram się za trzecią część :)