Lubimyczytać.pl to:

romans
typ
papier
Masumi11
6.58 (175 ocen i 26 opinii)

Opis książki

Trzecia powieść w gorącej serii po bestsellerach Szczęśliwa Zamiana i Szczęśliwe Poszukiwania Zemsta smakuje najlepiej serwowana na gorąco… Osiem lat temu Nathan Schultz pozwolił odejść miłości swojego życia. Potem patrzył, jak wszyscy wokół znajdują szczęście, które od niego wciąż uciekało. Teraz ma zamiar je odzyskać. Chelsea zawsze przestrzegała zasad swojej konserwatywnej rodziny – poza jed...

Zemsta smakuje najlepiej serwowana na gorąco…

Chelsea zawsze przestrzegała zasad swojej konserwatywnej rodziny – poza jednym wyjątkiem, który złamał jej serce.

Kiedy dostaje zaproszenie na ślub dawnej koleżanki, wie, że stoi za tym Nathan. Postanawia jednak pojechać, by raz na zawsze zakończyć ten związek i… odegrać się na Nathanie. Lecz Natan ma zupełnie inne plany. Jest gotowy walczyć o Chelsea. A na wojnie wszystkie chwyty są dozwolone…

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie własne

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
kasandra_85 | 2013-12-10
Przeczytana: 2013 rok

dmaj | 2013-12-20
Przeczytana: 20 grudnia 2013

Długo czekałam na kolejny tom, aż w końcu było mi dane. Ciekawiło mnie jak autorka wybrnie z tego całego celibatu Nathana, i cóż zrobił, że zaprzepaścił szansę na miłość. Niechętnie muszę przyznać, że 3 część wydaje się być najsłabszą, z całej serii jednak najbardziej cenię Szczęśliwą zamianę :) Mimo wszystko polecam.

Seria składa się:
1. Szczęśliwa zamiana
2. Szczęśliwe Poszukiwania
3. Szczęśliwa Przegrana

mala5317 | 2014-01-15
Przeczytana: 15 stycznia 2014

To już trzeci tom z serii romans erotyczny Katee Robert i niestety z każdym kolejnym jest coraz gorzej. Nie ma w niej nic co by zaskakiwało, chyba że ośmioletni celibat. Od początku do końca jest przewidywalna. Brak w niej jakiejkolwiek akcji. Nawet historia taka jakoś lekko oklepana.

Ale naprawdę szybko się czyta. Prosty i nieskomplikowany język, mała objętość, gdyż to zaledwie dwieście parę stron sprawiają, że możliwe jest jej pochłonięcie w jeden wieczór. Nie ma co się oszukiwać: do klasyki literatury jej nie zaliczymy.

Tak jak szybko można ją przeczytać, tak i bardzo szybko można o niej zapomnieć. Głównym jej zadaniem ma być odstresowanie czytelnika. A to zadanie jak najbardziej spełnia. Nie ma się czego więcej w niej doszukiwać. Szkoda tylko, że autorka tak mało ciekawą i realną historię wybrała. Bo nawet jak na moją wybujałą wyobraźnię, ciężko mi uwierzyć w kreację naszej głównej bohaterki.

Młoda dziewczyna, która bierze potajemnie ślub, ucieka przed mężem gdy dowiaduje się ż...

Betty | 2014-02-19

Kurczę, miałam nadzieję, że trzecia część uratuje całą serię, ale niestety rozczarowałam się ;(
Pomysł na puentę, jak dla mnie najlepszy z trzech książek, z ogromnym potencjałem, ale znów czegoś zabrakło...wciąż odnoszę dziwne wrażenie niedosytu.
Nie jestem pisarką i daleko mi do tego, aby krytykować kogokolwiek, kto daje coś od siebie i tworzy dzieła literackie, ale mimo szczerych chęci, nie wrócę do tej serii, aby ponownie po czasie przypomnieć sobie głównych bohaterów.
Czytało się szybko i całkiem przyjemnie, ale nie wystawie w tym przypadku tylu gwiazdek, jak przy innych książkach tego typu ;(

asia20100 | 2013-11-17
Na półkach: Romans/Erotyk, Przeczytane
Przeczytana: 17 listopada 2013

Po poprzednich częściach spodziewałam się czegoś lepszego. Historia mało ciekawa i wręcz dziwna- bo niby kto normalny po ślubie i późniejszym rozstaniu przez 8 lat żyje w celibacie?...;D
Książka bardzo przewidywalna a wątki słabo rozwinięte. Brakowało mi stopniowania napięcia, jakiegoś zaskoczenia. Do tego Nathan i Chelsea są jacyś tacy "nijacy"...
Oczywiście nie zniechęcam :) Plusem jest to, że szybko się czyta, a niektóre fragmenty są nawet wciągające no i nie zabrakło też gorących scen ;)

weretiana | 2014-01-17
Przeczytana: 17 stycznia 2014

Bez przesady moje drogie nie jest aż tak słaba, no może nie powala ale czyta się fajnie, takie zakończenie dwóch poprzednich części, tak czy tak ja polecam do poduszki!

Agnieszka | 2013-12-13
Przeczytana: 13 grudnia 2013

Teoretycznie część kolejna opowieści, praktycznie odrębny rozdział w życiu głównych bohaterów. Dwoje artystów, dwie bardzo silne osobowości a jednak zaślepienie spływa niczym klapki na oczach. Babcia okazuje się być wybawieniem i jedynym głosem rozsądku- polać jej za to ;). Książka łatwa, prosta i przyjemna, doskonała na wieczorny odpoczynek.

gojda87 | 2013-11-21

Może nie jest to literatura najwyższych lotów, ale miłe, szybkie i przyjemne czytadło. Jak dla mnie idealna książka na jesienny wieczór, żeby zapomnieć o zbyt dużej ilości ważnych spraw...:)

AfterAll24 | 2014-04-10
Przeczytana: 10 kwietnia 2014

Zdecydowanie najsłabsza ze wszystkich trzech części... Tak naprawdę brak tutaj prawdziwych emocji, akcji i napięcia. Cała książka bazuje na opisach wspólnych uniesień bohaterów na przemian z odpychaniem się. Brakuje mi tu budowania relacji... Nathan i jego wybranka spotykają się po kilku latach i BUM! Zero docierania się, zero poznawania od nowa... Powieść mocno przerysowana, tak jakby napisana na siłę i bez kompletnego pomysłu na zakończenie serii. Szkoda.

Tofee | 2013-12-05
Przeczytana: 04 grudnia 2013

Pomimo kilku mierżących wątków pozycja jest nawet OK.
Można się przyczepić do 8 letniego celibatu bohaterów, można przewrócić oczami gdy bohaterka spędza wieczór w majtkach z wibratorem (what the fuck???) ale generalnie nie odbiega jakością od pozostałych pozycji z serii ... Jeżeli komuś podobały się pierwsze dwie książki to i trzecią przeczyta z podobnym nastawieniem w jeden wieczór.
Dla mnie ok, z całej serii zdecydowanie najsłabsza jest pierwsza.

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Na półkach
Kalendarium literackie
  • Sven Hassel
    97. rocznica
    urodzin
    Porta głosi teorię, że lądują one w obozie koncentracyjnym dla wszy, w którym naukowcy próbują wyhodować specjalną aryjską wesz, dość inteligentną, by podnieść przednią nóżkę w nazistowskim pozdrowieniu, gdyby przypadkiem przechodził tam Adolf
  • Antoni Libera
    65. rocznica
    urodzin
    Gdyby nie było kiczu, nie byłoby wielkiej sztuki. Gdyby nie było grzechu, nie byłoby i życia.
  • Katarzyna Rygiel
    39. rocznica
    urodzin
    Szczerość wymaga odwagi, może dlatego nie cieszy się popularnością.
  • Kazimierz Smoleń
    94. rocznica
  • Jerzy Andrzejewski
    31. rocznica
    śmierci
    Każdy na ziemi ma takie niebo, czyściec i piekło, na jakie zasługuje.
  • Daphne du Maurier
    25. rocznica
    śmierci
    Śniło mi się tej nocy, że znowu byłam w Manderley.
  • Jonasz Kofta
    26. rocznica
    Żeby coś się zdarzyło Żeby mogło się zdarzyć I zjawiła się miłość Trzeba marzyć
  • James Graham Ballard
    5. rocznica
    śmierci
    (...) Rola pisarza, jego upoważnienie i koncesja na tworzenie uległy radykalnej przemianie (...) W pewnym sensie pisarz niczego już nie wie. Nie ma żadnego moralnego prawa do narzucania czegokolwiek. Jego rola sprowadza się obecnie do zaproponowania czytelnikowi wytworu swojej wyobraźni, zbioru opcji i możliwych do wyobrażenia alternatyw. Można go porównać do naukowca, który (...) natrafia nagle na nie zbadany teren czy temat. Może jedynie wysuwać rozmaite hipotezy i konfrontować je z faktami.
  • Ladislav Klíma
    86. rocznica
    śmierci
    Czyż człowiek bardziej od czegokolwiek co przynależy rzeczywistości nie kocha cieni, iluzji, widm?
  • George Gordon Byron
    190. rocznica
    śmierci
    Bo choć dla czasu staje się nicością, ona jest dla mnie całą wiecznością.
  • Tadeusz Rittner
    93. rocznica