Szczęśliwa Przegrana

Cykl: Come Undone (tom 3)
Wydawnictwo: Amber
6,9 (435 ocen i 41 opinii)
tłumaczenie
Barbara Kwiatkowska
Two Wrongs, One Right
Katee Robert, erotyka
romans
Masumi11

Trzecia powieść w gorącej serii po bestsellerach Szczęśliwa Zamiana i Szczęśliwe Poszukiwania Zemsta smakuje najlepiej serwowana na gorąco… Osiem lat temu Nathan Schultz pozwolił odejść miłości swojego życia. Potem patrzył, jak wszyscy wokół znajdują szczęście, które od niego wciąż uciekało. Teraz ma zamiar je odzyskać. Chelsea zawsze przestrzegała zasad swojej konserwatywnej rodziny – poza...

Zemsta smakuje najlepiej serwowana na gorąco…

Chelsea zawsze przestrzegała zasad swojej konserwatywnej rodziny – poza jednym wyjątkiem, który złamał jej serce.

Kiedy dostaje zaproszenie na ślub dawnej koleżanki, wie, że stoi za tym Nathan. Postanawia jednak pojechać, by raz na zawsze zakończyć ten związek i… odegrać się na Nathanie. Lecz Natan ma zupełnie inne plany. Jest gotowy walczyć o Chelsea. A na wojnie wszystkie chwyty są dozwolone…

źródło opisu: okładka

8,56 (9 ocen i opinii)
Miłość przychodzi z deszczem
Mila Rudnik

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
dmolek | 2013-12-20
Przeczytana: 20 grudnia 2013

Długo czekałam na kolejny tom, aż w końcu było mi dane. Ciekawiło mnie jak autorka wybrnie z tego całego celibatu Nathana, i cóż zrobił, że zaprzepaścił szansę na miłość. Niechętnie muszę przyznać, że 3 część wydaje się być najsłabszą, z całej serii jednak najbardziej cenię Szczęśliwą zamianę :) Mimo wszystko polecam.

Seria składa się:
1. Szczęśliwa zamiana
2. Szczęśliwe Poszukiwania
3. Szczęśliwa Przegrana

kasandra_85 | 2013-12-10
Przeczytana: 2013 rok

anpamo | 2015-05-18
Przeczytana: 18 maja 2015

Zdecydowanie najlepsza z całej serii. Dwie poprzednie się do niej nie umywają.
Nie jest oczywiście to cos wybitnego i pociągającego tak bardzo że zapiera dech, ale po prostu jedna z dobrych pozycji.
Treść mówi tylko i wyłącznie o głównych bohaterach czyli o Nathanie i Chelsa, brak wątków i akcji pobocznych, brak dynamicznego rozwoju i brak hmmm.... "czego takiego" co sprawiało by że żyłabym ta książką i cały czas o niej myślała.
Sceny seksu nieco bardziej opisane i uwypuklone niż w poprzednich częściach, choć nie jest to erotyk jako tako moim zadaniem.
Po przeczytaniu poprzednich części zdziwiłam się że akurat ta mi się spodobała, były momenty że ochoczo się uśmiechałam , był też moment na samym końcu gdy czytałam Epilog,że popłynęła mi łezka.

Betty | 2014-02-19

Kurczę, miałam nadzieję, że trzecia część uratuje całą serię, ale niestety rozczarowałam się ;(
Pomysł na puentę, jak dla mnie najlepszy z trzech książek, z ogromnym potencjałem, ale znów czegoś zabrakło...wciąż odnoszę dziwne wrażenie niedosytu.
Nie jestem pisarką i daleko mi do tego, aby krytykować kogokolwiek, kto daje coś od siebie i tworzy dzieła literackie, ale mimo szczerych chęci, nie wrócę do tej serii, aby ponownie po czasie przypomnieć sobie głównych bohaterów.
Czytało się szybko i całkiem przyjemnie, ale nie wystawie w tym przypadku tylu gwiazdek, jak przy innych książkach tego typu ;(

mala5317 | 2014-01-15
Przeczytana: 15 stycznia 2014

To już trzeci tom z serii romans erotyczny Katee Robert i niestety z każdym kolejnym jest coraz gorzej. Nie ma w niej nic co by zaskakiwało, chyba że ośmioletni celibat. Od początku do końca jest przewidywalna. Brak w niej jakiejkolwiek akcji. Nawet historia taka jakoś lekko oklepana.

Ale naprawdę szybko się czyta. Prosty i nieskomplikowany język, mała objętość, gdyż to zaledwie dwieście parę stron sprawiają, że możliwe jest jej pochłonięcie w jeden wieczór. Nie ma co się oszukiwać: do klasyki literatury jej nie zaliczymy.

Tak jak szybko można ją przeczytać, tak i bardzo szybko można o niej zapomnieć. Głównym jej zadaniem ma być odstresowanie czytelnika. A to zadanie jak najbardziej spełnia. Nie ma się czego więcej w niej doszukiwać. Szkoda tylko, że autorka tak mało ciekawą i realną historię wybrała. Bo nawet jak na moją wybujałą wyobraźnię, ciężko mi uwierzyć w kreację naszej głównej bohaterki.

Młoda dziewczyna, która bierze potajemnie ślub, ucieka przed mężem gdy dowiaduje...

asia20100 | 2013-11-17
Na półkach: Przeczytane, Romans/Erotyk
Przeczytana: 17 listopada 2013

Po poprzednich częściach spodziewałam się czegoś lepszego. Historia mało ciekawa i wręcz dziwna- bo niby kto normalny po ślubie i późniejszym rozstaniu przez 8 lat żyje w celibacie?...;D
Książka bardzo przewidywalna a wątki słabo rozwinięte. Brakowało mi stopniowania napięcia, jakiegoś zaskoczenia. Do tego Nathan i Chelsea są jacyś tacy "nijacy"...
Oczywiście nie zniechęcam :) Plusem jest to, że szybko się czyta, a niektóre fragmenty są nawet wciągające no i nie zabrakło też gorących scen ;)

MartaKu | 2014-04-30
Przeczytana: 29 kwietnia 2014

Też lepsza niż pirwsza część. Ale nie powala. Mało ambitne czytadło. Czytałam bez emocji, wzruszeń, uniesień, napiecia, itp. Pewnie za jakiś czas nawet nie będę potrafiła powiedzieć o czym jest ta książka, bo nie będę pamiętać.

Agnieszka | 2013-12-13
Przeczytana: 13 grudnia 2013

Teoretycznie część kolejna opowieści, praktycznie odrębny rozdział w życiu głównych bohaterów. Dwoje artystów, dwie bardzo silne osobowości a jednak zaślepienie spływa niczym klapki na oczach. Babcia okazuje się być wybawieniem i jedynym głosem rozsądku- polać jej za to ;). Książka łatwa, prosta i przyjemna, doskonała na wieczorny odpoczynek.

weretiana | 2014-01-17
Przeczytana: 17 stycznia 2014

Bez przesady moje drogie nie jest aż tak słaba, no może nie powala ale czyta się fajnie, takie zakończenie dwóch poprzednich części, tak czy tak ja polecam do poduszki!

kala | 2014-03-17

Kontynuacja serii Katee. Podoba mi się bo bohaterzy są powiązani z tymi z poprzedniej książki, płynnie wątki się zazębiają.Nie bardzo skomplikowana historia, pociągający bohaterowie, seks jak zwykle nieziemski ale bez przesady.

Na półkach