Okładka książki Szczęśliwa Przegrana

romans
typ
papier
Masumi11
6,73 (267 ocen i 31 opinii)

Opis książki

Trzecia powieść w gorącej serii po bestsellerach Szczęśliwa Zamiana i Szczęśliwe Poszukiwania Zemsta smakuje najlepiej serwowana na gorąco… Osiem lat temu Nathan Schultz pozwolił odejść miłości swojego życia. Potem patrzył, jak wszyscy wokół znajdują szczęście, które od niego wciąż uciekało. Teraz ma zamiar je odzyskać. Chelsea zawsze przestrzegała zasad swojej konserwatywnej rodziny – poza jed...

Zemsta smakuje najlepiej serwowana na gorąco…

Chelsea zawsze przestrzegała zasad swojej konserwatywnej rodziny – poza jednym wyjątkiem, który złamał jej serce.

Kiedy dostaje zaproszenie na ślub dawnej koleżanki, wie, że stoi za tym Nathan. Postanawia jednak pojechać, by raz na zawsze zakończyć ten związek i… odegrać się na Nathanie. Lecz Natan ma zupełnie inne plany. Jest gotowy walczyć o Chelsea. A na wojnie wszystkie chwyty są dozwolone…

źródło opisu: okładka

Polecamy

Opinie czytelników
dmaj | 2013-12-20
Przeczytana: 20 grudnia 2013

Długo czekałam na kolejny tom, aż w końcu było mi dane. Ciekawiło mnie jak autorka wybrnie z tego całego celibatu Nathana, i cóż zrobił, że zaprzepaścił szansę na miłość. Niechętnie muszę przyznać, że 3 część wydaje się być najsłabszą, z całej serii jednak najbardziej cenię Szczęśliwą zamianę :) Mimo wszystko polecam.

Seria składa się:
1. Szczęśliwa zamiana
2. Szczęśliwe Poszukiwania
3. Szczęśliwa Przegrana

kasandra_85 | 2013-12-10
Przeczytana: 2013 rok

Betty | 2014-02-19

Kurczę, miałam nadzieję, że trzecia część uratuje całą serię, ale niestety rozczarowałam się ;(
Pomysł na puentę, jak dla mnie najlepszy z trzech książek, z ogromnym potencjałem, ale znów czegoś zabrakło...wciąż odnoszę dziwne wrażenie niedosytu.
Nie jestem pisarką i daleko mi do tego, aby krytykować kogokolwiek, kto daje coś od siebie i tworzy dzieła literackie, ale mimo szczerych chęci, nie wrócę do tej serii, aby ponownie po czasie przypomnieć sobie głównych bohaterów.
Czytało się szybko i całkiem przyjemnie, ale nie wystawie w tym przypadku tylu gwiazdek, jak przy innych książkach tego typu ;(

mala5317 | 2014-01-15
Przeczytana: 15 stycznia 2014

To już trzeci tom z serii romans erotyczny Katee Robert i niestety z każdym kolejnym jest coraz gorzej. Nie ma w niej nic co by zaskakiwało, chyba że ośmioletni celibat. Od początku do końca jest przewidywalna. Brak w niej jakiejkolwiek akcji. Nawet historia taka jakoś lekko oklepana.

Ale naprawdę szybko się czyta. Prosty i nieskomplikowany język, mała objętość, gdyż to zaledwie dwieście parę stron sprawiają, że możliwe jest jej pochłonięcie w jeden wieczór. Nie ma co się oszukiwać: do klasyki literatury jej nie zaliczymy.

Tak jak szybko można ją przeczytać, tak i bardzo szybko można o niej zapomnieć. Głównym jej zadaniem ma być odstresowanie czytelnika. A to zadanie jak najbardziej spełnia. Nie ma się czego więcej w niej doszukiwać. Szkoda tylko, że autorka tak mało ciekawą i realną historię wybrała. Bo nawet jak na moją wybujałą wyobraźnię, ciężko mi uwierzyć w kreację naszej głównej bohaterki.

Młoda dziewczyna, która bierze potajemnie ślub, ucieka przed mężem gdy dowiaduje się ż...

asia20100 | 2013-11-17
Na półkach: Romans/Erotyk, Przeczytane
Przeczytana: 17 listopada 2013

Po poprzednich częściach spodziewałam się czegoś lepszego. Historia mało ciekawa i wręcz dziwna- bo niby kto normalny po ślubie i późniejszym rozstaniu przez 8 lat żyje w celibacie?...;D
Książka bardzo przewidywalna a wątki słabo rozwinięte. Brakowało mi stopniowania napięcia, jakiegoś zaskoczenia. Do tego Nathan i Chelsea są jacyś tacy "nijacy"...
Oczywiście nie zniechęcam :) Plusem jest to, że szybko się czyta, a niektóre fragmenty są nawet wciągające no i nie zabrakło też gorących scen ;)

MartaKu | 2014-04-30
Przeczytana: 29 kwietnia 2014

Też lepsza niż pirwsza część. Ale nie powala. Mało ambitne czytadło. Czytałam bez emocji, wzruszeń, uniesień, napiecia, itp. Pewnie za jakiś czas nawet nie będę potrafiła powiedzieć o czym jest ta książka, bo nie będę pamiętać.

weretiana | 2014-01-17
Przeczytana: 17 stycznia 2014

Bez przesady moje drogie nie jest aż tak słaba, no może nie powala ale czyta się fajnie, takie zakończenie dwóch poprzednich części, tak czy tak ja polecam do poduszki!

Agnieszka | 2013-12-13
Przeczytana: 13 grudnia 2013

Teoretycznie część kolejna opowieści, praktycznie odrębny rozdział w życiu głównych bohaterów. Dwoje artystów, dwie bardzo silne osobowości a jednak zaślepienie spływa niczym klapki na oczach. Babcia okazuje się być wybawieniem i jedynym głosem rozsądku- polać jej za to ;). Książka łatwa, prosta i przyjemna, doskonała na wieczorny odpoczynek.

gojda87 | 2013-11-21

Może nie jest to literatura najwyższych lotów, ale miłe, szybkie i przyjemne czytadło. Jak dla mnie idealna książka na jesienny wieczór, żeby zapomnieć o zbyt dużej ilości ważnych spraw...:)

kala | 2014-03-17

Kontynuacja serii Katee. Podoba mi się bo bohaterzy są powiązani z tymi z poprzedniej książki, płynnie wątki się zazębiają.Nie bardzo skomplikowana historia, pociągający bohaterowie, seks jak zwykle nieziemski ale bez przesady.

Załóż konto za darmo!

62. rocznica
  • Jan Nowak-Jeziorański
    100. rocznica
    urodzin
    Włócząc się natknęliśmy się na ruiny wspaniałego rokokowego pałacyku. Pod nogami walały się porozrzucane w dramatycznych pozach resztki porozbijanych rzeźb, główek aniołków, pozostałości wspaniałych ornamentacji i stiuków, kawałki złoconych ram i kosztownych boazerii. Nagle chwytam samego siebie na... pokaż więcej
  • Joanna Jodełka
    41. rocznica
    urodzin
    Popękanej duszy nie zalepi się pozorami, nie udekoruje gadżetami jak choinki, żeby była kolorowa kolorami, żeby świeciła światełkami, żeby nie było widać, jak powoli zdycha w przyjemnej atmosferze.
  • Graham Greene
    110. rocznica
    urodzin
    Po raz pierwszy uświadomił sobie ból, nieunikniony we wszystkich stosunkach między ludźmi – ból, który się cierpi, i ból, który się zadaje. Jacy jesteśmy głupi, że się boimy samotności.
  • Marc Spitz
    45. rocznica
  • John Ronald Reuel Tolkien
    41. rocznica
    śmierci
    Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba.
  • Józef Wolski
    6. rocznica
  • Tom Clancy
    1. rocznica
    śmierci
    Mądry człowiek zna swoje miejsce. A odważny wykorzystuje nadarzające się okazje.
  • Marek Edelman
    5. rocznica
    śmierci
    Bo obojętność w pewnym momencie jest tym samym co morderstwo, zabójstwo. Jak się przyglądasz złu i odwracasz głowę albo nie pomagasz, kiedy możesz pomóc, to stajesz się współodpowiedzialny. Bo twoje odwrócenie głowy pomaga tym, którzy dopuszczają się zła.

Znajdź nas na Facebooku