Śniadanie do łóżka

Wydawnictwo: BIS
Breakfest in Bed
978-83-7551-243-4
Karin

Becca przyjmuje propozycję swojej przyjaciółki Annabelli, by w trakcie przeprowadzki do Nowego Jorku skorzystać z jej mieszkania. Kiedy jednak tam się zjawia, zastaje brata Annabelli, Richa. Nie przepada za tym zarozumiałym uwodzicielem, lecz z rozsądku decyduje się zostać jego współlokatorką. Rich nie gustuje w nazbyt niezależnych, wyniosłych dziewczynach, ale jest gotów przez jakiś czas znieść obecność Becki, a nawet jej wojowniczego kota, tym bardziej że już wkrótce musi ją poprosić o nietypową przysługę – chce pod jej okiem zdobyć nieco domowych umiejętności, by dziewczyna, o którą zabiega, uznała go mężczyznę odpowiedniego na życiowego partnera.

źródło opisu: http://wydawnictwobis.com.pl

źródło okładki: http://wydawnictwobis.com.pl

AuroraBorealis | 2013-05-31
Przeczytana: 30 maja 2013

Sympatyczna, romantyczna historia z kilkoma lekko erotycznymi scenami. Momentami prześmieszna, zważywszy na jedynego zwierzęcego bohatera - kota o jakże dziwnym, (ale oddającym jego prawdziwą sytuację) imieniu - Trójnóg. Jego zachowanie względem dwojga głównych postaci - bezcenne :). Jednym zdaniem romans, który łatwo byłoby zekranizować i puścić w kinie czy telewizji w Walentynki. Polecam kobietkom (i nietylko :)) dla relaksu i dobrej rozrywki po ciężkim dniu.

Wciągająca, urocza i przyjemna książka romantyczna ubawiłam się przy niej, roześmiałam się miłe popołudnie spędziłam przy książce, a bohaterowie świetni.
Przeczytałam z przyjemnością szybko się czyta:)

Karolina Jędraszak | 2014-11-23

Zabawna historia o pewnej parze skazanej na.. gorący romans!
Uwaga drogie panie mamy tutaj równiej poradnik jak z przystojnego maminsynka stworzyć faceta idealnego. Realne.. nie sądzę, ale pomarzyć można, nie ? ^^
Polecam romansoholiczkom :)

Anna Gręda | 2012-08-08
Przeczytana: 07 sierpnia 2012

Książka bardzo ciepła, pełna humoru i perypetii głównych bohaterów. Powieść idealna do przeczytania na jednym wdechu :)
Gorąco polecam!

Natalia | 2015-06-06
Przeczytana: 06 czerwca 2015

Fajna, lekka historia w sam raz na upalne popołudnia. Pozytywna, o charakterze typowej komedii romantycznej, nic tylko zekranizować tę powieść:) Mimo iż przewidywalna to warto przeczytać, tak dla rozluźnienia po ciężkim dniu:)

kasik | 2015-02-15
Na półkach: Przeczytane, Romans
Przeczytana: 15 lutego 2015

To trzecia książka jaką pod rząd przeczytałam tej autorki, i chyba powinnam zrobić między nimi przerwę, ponieważ wydała mi się najmniej wciągająca. Chociaż nie chcę nic ująć bohaterom, ani ich historii. Mimo lekkiego przesytu słodyczą, czytało się szybko, łatwo i przyjemnie.

Beata | 2016-07-07
Na półkach: Przeczytane, 2016 rok
Przeczytana: 2016 rok

Książka lekka, łatwa i przyjemna, jak zaczyna się czytać to nie sposób się od niej oderwać. W książce jest kilka śmiałych, a nawet momentami ostrych scen erotycznych. Może nie jest wybitnym dziełem, ale jest to idealna propozycja na odprężenie po ciężkim dniu w pracy.

macy | 2012-08-24
Przeczytana: 24 sierpnia 2012

Książka wciągająca. Fabuła choć banalna, jednak urzeka swoim pięknem. Chętnie sięgnę po kolejne dzieła tego autora.

ewika | 2017-04-16
Przeczytana: 16 kwietnia 2017

Beciach | 2012-04-21
Przeczytana: 20 kwietnia 2012

Polecam. Miła, przyjemna na wieczór przy lampce wina.
Miłość z happy endem jest dobra na wszystkie zgryzoty