Romans nie jest konieczny

Tłumaczenie: Barbara Kwiatkowska
Cykl: Miłość jest konieczna (tom 2) | Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Wydawnictwo: Amber
No Romance Required
literarura erotyczna, miłość, seks,
Aniutka90

Udawać zakochanych może być przyjemnie. Lecz prawdziwa rozkosz to zakochać się naprawdę… Cory Santangelo, wysoki brunet o stalowych oczach i właściciel sieci luksusowych sklepów z wystrojem wnętrz, przyzwyczaił się, że zawsze zdobywa to, czego chce… czy to w interesach, czy w sypialni. Co prawdaostatnio nie miał czasu na nic poza pracą, ale jedna zaskakująco gorąca noc z Victorią, jego projektantką wnętrz, wszystko zmienia. Zwłaszcza że zostaje uwieczniona na zdjęciach, które obiegają brukową prasę. Cory musi odbudować nadszarpniętą reputację, a przy okazjirozwiązać problem z rodzicami, którzy zamęczają go pytaniami, kiedy wreszcie się ożeni. Jednym słowem - potrzebuje narzeczonej. Prosi Victorię, żeby udawała jego dziewczynę. Przez miesiąc. Bez zobowiązań... Tyle że jest problem: Victoria marzy o zobowiązaniach. Od dawna marzy o Corym, a ich kłótnie w pracy tylko podsycają płomień. Teraz kiedy Cory jej potrzebuje, nadchodzi moment, żeby podnieść stawkę. Kartą przetargową jest cudowny seks. Lecz ceną może być czyjeś złamane serce…

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/ksiazka/1534/romans-nie-jest-konieczny

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/pliki/okladki/Roman...»

Martoonia | 2014-03-09
Przeczytana: 09 marca 2014

Część pierwsza historii braci mi się podobała, ale cześć druga jest jeszcze lepsza. Zdecydowanie polecam osobom, którym znudziły się już ckliwe romanse i mają ochotę na bardziej "ognistą" literaturę :) Taki związek "na niby", takie przecież to oczywiste - udajemy coś, co tak naprawdę nie istnieje, ale czy rzeczywiście?? Czy dwoje ludzi, którzy dotychczas potrafili się tylko kłócić może stworzyć iluzję związku? Tyle tylko, że związek ten nie musi być tym czysto platonicznym. Książkę pochłania się szybko, sceny łóżkowe tez mają swój smaczek :) polecam

kasandra_85 | 2014-01-23
Przeczytana: styczeń 2014

TINA | 2014-03-06
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 05 marca 2014

Zdecydowanie lepsza od pierwszej części!
Core i Victoria w poprzedniej książce rzucali się sobie do gardeł, napięcie między nimi wrzało, przy każdej okazji żarli się jak lwy… tym razem przyłapani na gorącym uczynku w altance ;) muszą sfingować związek i udawać przed wszystkimi kochanków… ale czy ta „zbrodnia” doskonała nie będzie skutkiem ubocznym większych uczuć?!
Sceny erotyczne są naprawdę gorące i o dziwo!! Bardzo oryginalne ;) nie oklepane i uff…. Zapadają w pamięć. Generalnie przyjemna lekturka z rumieńcem :) Polecam.

Betty | 2014-04-16

Zdecydowanie lepsza od części pierwszej ;) mimo, że w Kwiaty nie są konieczne nie polubiłam Coryego, to dzięki tej książce całkiem zmieniłam zdanie na jego temat ;) i kto by przypuszczał, że nasz sztywny pracoholik - rekin biznesu będzie miał taaakie upodobania? ;) Victoria też niesamowita, kobietka z jajem, czyli taka, jakie lubię najbardziej. Wie, czego chce i sięga po to, nawet za cenę wyjścia z sytuacji ze złamanym sercem...nie nudziłam się ani chwili, połknęłam ta książkę i dałam więcej gwiazdek, niż przy części pierwszej, bo zdecydowanie na to zasługuje.

Jagoda | 2014-02-28
Przeczytana: 28 lutego 2014

Kobieta z pazurem to kobieta z pazurem!!! Bardzo podobała mi się postać głównej bohaterki, twardo stąpająca po ziemi inteligentna kobieta. Książka pełna humoru i oczywiście mamy do czynienia z romantyczną historią, chyba jeszcze bardziej podobała mi się ta część niż pierwsza :) obie polecam, czyta się je jednym tchem :)

Aaana | 2015-04-07

Cory poświęcił wszystko dla pracy. Teraz jest samotny i zdesperowany. Rodzice chcą by się ustatkował. Po pewnych kompromitujących zdjęciach postanawia udawać parę ze swoją projektantką Viktorią. Ona zgadza się gdyż od dawna jest zauroczona Corym. Czy przekona go, że prawdziwa miłość istnieje. Czy może podda się, zrezygnuje nie widząc z nim żadnych szans. Czy on będzie o nią walczył? Chcecie się przekonać to przeczytajcie. Polecam...

Magdalena | 2014-02-27
Przeczytana: 27 lutego 2014

Och... Ach...Co za książka
Przeczytałam ją w jeden dzień. Nareszcie "żywi" bohaterowie, Cory cudowny - przystojny, ambitny, zabawny, uparty i cholernie sexowny (mój typ faceta). Viki świetna dziewczyna, ma trochę problemów ze sobą ale poza tym super dziewczyna.
Książka lepsza od poprzedniej.
SERDECZNIE POLECAM

kala | 2014-03-17

"kto się czubi ten się lubi" i tak też to było w tej książce.Cory- pracoholik który nie chce się przyznać że w życiu brakuje mu kobiety, na szczęście odnajduje ją w Victorii, która juz jako dziewczynka kochała się w nim.Ciekawa fabuła,na długi wieczór, bo czyta się to na wdechu i nie ma się dość.

bookish | 2014-11-30
Przeczytana: 30 listopada 2014

jakoś niespecjalnie przypadła mi ta książka do gustu. sama nie wiem, może zbyt długie opisy, ciągle praca, praca, praca i na początku to zachowanie pomiędzy głównymi bohaterami. Vic była świetna, ale Cory, co za charakter. pracoholik, apodyktyczny gbur i tylko byłam ciekawa jak autorka rozbudzi w nim uczucia.

olah211 | 2014-02-10
Przeczytana: luty 2014

Fajna książka, chyba nawet fajniejsza niż pierwsza część serii. Szybko się czyta, fabuła przewidywalna, ale wciąga. Dobra na odstresowanie.