Śniadanie do łóżka

Robin Kaye literatura obyczajowa, romans 352 str.
Breakfest in Bed

Karolina Zaremba
BIS
literatura obyczajowa, romans

Kup książkę

Jedna z moich ulubionych książek "coś lekkiego na nudę". Becca to uosobienie niezależności i uporu. Takie bohaterki lubię najbardziej! Rich to inteligentny i mądry przystojniak... Och, czego chcieć więcej? Przyjemnie jest "patrzeć" jak się w sobie zakochują.

Jest to trzecia książka Robin Kaye i chociaż każda z książek stanowi odrębną całość najlepiej przeczytać je w następującej kolejności: ,,Romeo Romeo'', ,,Paląca miłość'' i na końcu ,,Śniadanie do łóżka''. Wszystkie trzy książki czyta się bardzo przyjemnie. Widać jednak pewien schemat w tych książkach. W jakich słowach można streścić te książki? Młodzi, wysocy, przystojni...

Bardzo sympatyczna książka, która będzie potrafiła umilić wakacyjny wieczór i nie tylko. Jest pisana w sposób lekki i przyjemny. Momentami za szybko odsłonięte są wszystkie karty całej historii, ale mimo to książkę bardzo fajnie się czyta bohaterowie przekonują nas do siebie, czasami drażnią, czasami rozśmieszają.

Becca przyjmuje propozycję swojej przyjaciółki Annabelli, by w trakcie przeprowadzki do Nowego Jorku skorzystać z jej mieszkania. Kiedy jednak tam się zjawia, zastaje brata Annabelli, Richa. Nie przepada za tym zarozumiałym uwodzicielem, lecz z rozsądku decyduje się zostać jego współlokatorką. Rich nie gustuje w nazbyt niezależnych, wyniosłych dziewczynach, ale jest gotów...

Takie tam typowe romanse w nietypowy sposób trochę. Niestety nietypowy sposób nie oznacza że był to intrygujący sposób. Książka się ciągnie, w sumie nic się w niej nie dzieje. Czyta się i czyta i tylko z każdą stroną wzrasta irytacja na główną bohaterkę. Kobieto, zdecyduj się czego ty chcesz od życia!
Typowa kobieca szamotanina uczuciowa - kocham go? nie kocham go? a on...

Wciągająca, urocza i przyjemna książka romantyczna ubawiłam się przy niej, roześmiałam się miłe popołudnie spędziłam przy książce, a bohaterowie świetni.
Przeczytałam z przyjemnością szybko się czyta:)

Książka lekka, łatwa i przyjemna, jak zaczyna się czytać to nie sposób się od niej oderwać. W książce jest kilka śmiałych, a nawet momentami ostrych scen erotycznych. Może nie jest wybitnym dziełem, ale jest to idealna propozycja na odprężenie po ciężkim dniu w pracy.

Świetna książka! Polecam bardzo. Wciągająca od pierwszych stron, Czytałam prawie ciągle nie mogąc się oderwać nawet na moment :)

Fajna, lekka historia w sam raz na upalne popołudnia. Pozytywna, o charakterze typowej komedii romantycznej, nic tylko zekranizować tę powieść:) Mimo iż przewidywalna to warto przeczytać, tak dla rozluźnienia po ciężkim dniu:)

To trzecia książka jaką pod rząd przeczytałam tej autorki, i chyba powinnam zrobić między nimi przerwę, ponieważ wydała mi się najmniej wciągająca. Chociaż nie chcę nic ująć bohaterom, ani ich historii. Mimo lekkiego przesytu słodyczą, czytało się szybko, łatwo i przyjemnie.

Dyskusje

• 2013
  • Romans
  • Ebook
  • Z biblioteki
  • Przeczytane 2013
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Śniadanie do łóżka