Układ doskonały

Okładka książki Układ doskonały Jennifer Probst
Okładka książki Układ doskonały
Jennifer Probst Wydawnictwo: Akapit Press Cykl: Marriage to a Billionaire (tom 1) literatura piękna
Marriage to a Billionaire (tom 1)
The Marriage Bargain
Akapit Press
2013-02-06
2013-02-06
Testament Małżeństwo Marzenia

"Uklad doskonaly" to odmozdzacz przecietnej jakosci. Z podobna fabula spotkalam sie juz niejednokrotnie! Historia do bolu przewidywalna, nudna. Czytalam lepsze romanse.

Przeczytałam, nie żałuje ale nie zapamiętam na długo. Jedna z tych pozycji która jest tak na jeden wieczór opowiastką, bez efektu wow, przewidywalna i do przeczytania jak nie ma nic innego na półce.

Ależ to jest słabe. Nie rozumiem tak wysokich not. Tu nie ma nic odkrywczego. Na zasadzie "kopiuj-wklej". Nawet jak na lekturę do pociągu podmiejskiego szkoda czasu. Nie stanowczo nie polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka, która nie zostawia po sobie śladu. Ani dobra, ani zła. Jak masz wolną chwilę i pragniesz oderwać się od trosk życia codziennego, bez głębokich refleksji, to jest to dzieło idealne dla Ciebie. Przyjemne, ale nie wciągające. Miłe, ale nie zapierające dech w piersiach. Taka tam czytajka na raz.

Bardzo przyjemna, zabawna, wciągająca od pierwszej strony. Napisana ze smakiem i dużą dawką humoru...

Na półkach: , , , , , , ,

13lat wczesniej
"Nick Ryan, lat szes­na­ście, po­tra­fił za­truć czło­wie­ko­wi życie. Wy­śmie­wał Alek­sę przy każ­dej oka­zji, dając do zro­zu­mie­nia, że ma do tego świę­te prawo, bo jest o dwa lata star­szy (...) chło­pak z bo­ga­te­go domu i sa­mot­nik, oby­wał się bez przy­ja­ciół."

Aleksa oddała mu swój pierw­szy po­ca­łu­nek a gdy mu powiedziała że go kocha i kiedyś za niego wyjdzie, on ją wyśmiał i złamał jej serce.
"Alek­sa pod­ję­ła pierw­sze ważne po­sta­no­wie­nie: nigdy wię­cej nie po­zwo­li się po­ni­żyć Nic­ko­wi ani żad­ne­mu in­ne­mu fa­ce­to­wi. Szcze­re uczu­cia warto żywić je­dy­nie dla ro­dzi­ny i przy­ja­ciół. Chło­pa­kom nie można ufać."

Chwila obecna
Aleksa chciała ocalić rodzinny dom, rozbudować księgarnię i się szczęśliwie zakochać. Postanowiła wywróżyć sobie idealnego mężczyznę, który pomoże spełnić jej wszystkie marzenia.

"Ni­cho­las Ryan miał szczę­śli­wą przy­szłość w za­się­gu ręki.(...) Nie­ste­ty, żeby zdo­być to, na czym mu na­praw­dę za­le­ża­ło, mu­siał po­sia­dać mał­żon­kę.
Nie wie­rzył w mi­łość do gro­bo­wej deski, mał­żeń­stwo i więzy ro­dzin­ne."

On szukał żony, ona pieniędzy aby uratować rodzinny dom. Zawarli kontrakt, że będą przez rok białym małżeństwem.
Oboje zupełnie różni i z innymi oczekiwaniami od życia i partnerów. 365 dni pod jwdnym dachem. Cóż może przynieść im ten rok? Co się stanie gdy była mężczyzny nie da mu o sobie zapomnieć?

Cudowna humorystyczna historia o dwóch bardzo różnych osobowaściach. Ona pełna radości, ciepła i energii. On sztywny, burkliwy i bez grama ciepłych uczuć. Rewelacyjna, lekka i przyjemna lektura.

13lat wczesniej

"Układ doskonały" to kolejna książka, do której wróciłam po dłuższym czasie. Nie jest to najwyższa półka, ale czyta się bardzo szybko i przyjemnie. Akcja dzieje się w odpowiednim tempie, nic nie zdarzyło się za szybko, a sam pomysł bardzo ciekawy, choć teraz już często powtarzany. Ja na pewno mogę polecić jako lektura do odmóżdżenia i pomarzenia i jasnowłosym przystojniaku. ;)

"Układ doskonały" to kolejna książka, do której wróciłam po dłuższym czasie. Nie jest to najwyższa półka, ale czyta się bardzo szybko i przyjemnie. Akcja dzieje się w odpowiednim tempie, nic nie zdarzyło się za szybko, a sam pomysł bardzo ciekawy, choć teraz już często powtarzany. Ja na pewno mogę polecić jako lektura do odmóżdżenia i pomarzenia i jasnowłosym przystojniaku....

Bardzo mi się podobała od pierwszej kartki ! :) Polecam :)

Bardzo mi się podobała od pierwszej kartki ! :) Polecam :)

Przeczytana dwa lata temu ale i tak pamiętam o czym była treść, zapadłą mi książka w pamięć, co nie można powiedzieć o książkach które czytałam w zeszłym miesiącu.

Przyjemne czytadło. Nic odkrywczego w nim nie było, ale historia Nicka i Alexy, która ma jeszcze źródło w dzieciństwie, bardzo mnie optymistycznie nastroiła.

• Romans
  • 2015