Paląca miłość

BIS
2011-11-28
2011-11-28
Anna Płocica
romans literatura dla kobiet miłość uczucia

więcej Więcej

Z lekkim dystansem podeszłam do tej książki spodziewając się zwykłego romansidła.
Jednak dostałam tu lekką dawkę dobrego humoru ,jak i naprawdę dobrego romansu .
Dwoje ludzi zakochuje się w sobie,
lecz to co odkrywają ,może zrujnować ich związek.
Czy uda im się to przezwyciężyć i jednak miłość wygra ?
Fajna ,lekka lektura na jeden wieczór .

Początek zbił mnie z nóg. Łóżko, noc po weselu i dwoje obcych sobie jeszcze kilka godzin wcześniej ludzi, po upojnie spędzonej nocy. Bohaterowie. Potem ona robi wszystko, aby zaciągnąć go do łóżka, aby sprawdzić czy rzeczywiście było tak dobrze, jak pamięta. A on robi wszystko, aby ją od łóżka odciągnąć, aby nie okazać się jakimś maniakiem seksualnym. W sumie szybko poszło,...

To jest druga część z serii rodziny Ronaldi. Tym razem na celowniku jest Annabella i przystojny lekarz Mike Flynn. Chociaż moje pierwsze spotkanie z tą autorką było przy "Śniadaniu do łóżka" czyli trzeciej części, uważam, że to ona była najlepsza. Historia Becki i Richa o wiele bardziej przypadła mi do gustu. Kolejne miejsce zajęła pierwsza część, czyli "Romeo,...

🌸Czy lubicie oglądać komedie romantyczne? Ewentualnie czytać książki tego pokroju?
Jeśli tak to trafiliście doskonale! Przed Wami "Paląca miłość" Robin Kaye, która całkowicie opowiada o miłości. Od deski do deski. 🌸

Bardzo wciągająca, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji książka!
Super ! :D

Nie zawsze trzeba sięgać po coś skomplikowanego, by wprawić się w dobry nastrój. Chillout w pełnym wymiarze i tego mi chyba trzeba było... Mnie się podobało. Lekka, ujmująca fabuła, piękne uczucia, trochę bajkowa, ale bardzo sympatyczna sympatyczna lektura na czas wolny, wakacje.Polecam

To druga powieść tej autorki, jaką przeczytałam. Historia bardzo fajnie i zabawnie napisana. To lekka, ale dobra książka, aby rozerwać się ze smakiem. Polecam

Wspaniała komedia romantyczna.
Historia Analelli i Mike'a jest świetna.
Polecam każdemu:i smutnemu i wesołemu :)

WARTO PRZECZYTAĆ!!!!

Annabella i Mike poznają się na weselu bohaterów poprzedniej książki Robin Kaye. Ona jest siostrą panny młodej i to miało być jej wesele, a on jest przyjacielem pana młodego. Może i jest to romans ale mi się on bardzo podobał. Sama nie wiem dlaczego. Jakie będzie zakończenie wiadomo od samego początku. Jest wielka, nierealna miłość i oczywiście on, ideał mężczyzny. Ale coś...

Fajna książka choć słabsza niż inne części tej serii. Wzruszająca, pikantna i zabawna. Wątek tej historii jest może trochę mało prawdopodobny, alee.. przypadki chodzą po ludziach, nie? Powieść wciąga i nie męczy , a to chyba najważniejsze.. Piękna w swojej prostocie ;)
Więc polecam gorąco :)

• Romans
  • 2013
  • 2014
  • 2012
  • 2018
  • Z biblioteki

Dodaj cytat z książki Paląca miłość