Jesteś aniołem

Seria: Świat Romansu
Wydawnictwo: Wydawnictwo EM
Angel
Judyta

Poznaje jednak uwielbianego przez tłumy piosenkarza.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Katherina87 | 2012-11-21

Bohaterką tej frapującej powieści jest Rosalinda Madigan, utalentowana projektantka kostiumów z Hollywood. Pochłonięta bez reszty pracą długo opiera się miłosnym pokusom, mając świeżo w pamięci swe nieudane małżeństwo. Poznaje jednak uwielbianego przez tłumy piosenkarza. Nieśmiałe z początku uczucie przeradza się w burzliwy romans. Zaborczość kochanka zaczyna przerażać Rosalindę, tym bardziej gdy na horyzoncie pojawia się wybitny aktor - dawna młodzieńcza miłość. Który z nich potrafi przebudzić w Rosalindzie śpiącego w niej anioła; anioła mogącego uczynić z życia prawdziwy raj?