Facet z jajami

Okładka książki Facet z jajami Tomasz Marzec
Okładka książki Facet z jajami
Tomasz Marzec Wydawnictwo: Helion nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Helion
2011-01-01
2011-01-01
mężczyzna testosteron rywalizacja jaja

Przepełnioniona seksizmem... Porady autora sprowadzają się do tego, że facet z jajami, to ten, który wygląda dobrze i ma dużo kasy.

Zabawne:) Mimo niechęci do poradników, to uważam, że gdyby wiekszosc chłopczyków stosowalo przepis Pana Tomka polski swiat bylby lepszy. Aktualnie mamy stado pizd, zakochanych w sobie księciuniów, meneli, chamow i zawistników z niesamowita samooceną - nic dziwnego, że Polki są coraz bardziej męskie.

Należy podejść z lekkim dystansem i przymrużeniem oka oraz zaakceptować bezpośredniość przekazu. Oprócz tego książka zdecydowanie godna polecenia, ten bezpośredni, arogancki styl całkiem dobrze wchodzi w głowę i daję motywację do działania.

Dobre treści, które akurat w większości już znałem interesując się od zawsze relacjami damsko męskimi. Nie podobały mi się treści gloryfikujące egoizm, wręcz nakłaniające do niego jako cechy samca alfa. Polecam i wysoko cenię za dobry język i swobodę z jaką się czyta.

Zapraszam do posłuchania na YouTube (ok 2 min):

Lub do przeczytania:

Zapraszam do posłuchania na YouTube (ok 2 min):

Lub do przeczytania:

Pokaż mimo tovideo - opinia

Autor jest spłycającym tematy hipokrytą, który na dodatek pisze w sposób niekonsekwentny. Wywyższa się i gloryfikuje pisząc, że szkolił tysiące mężczyzn oraz napisał tą książkę w sposób inteligentny, więc nie każdy ją zrozumie. Przez sposób w jaki to robi nie jest to imponujące, lecz żenujące.

Gdybym za każde przeczytane, w tym gimnazjalnym eseju zwanym książką, słowo "jaja", "debil" czy "idota" dostawałbym jedną złotówkę, byłbym bogaty.
Pisze z przekonaniem o rzeczach, o których przekonania mieć nie można, ponieważ nie wszystko jest, jak on to przestawia całe czarne lub całe białe.

Cóż, autora widzę, jako prymitywa, który chcąc połączyć hobby dokształcania się w relacjach damsko-męskich próbuje z mizernym skutkiem pisać o tym jaki to facet musi być macho.

Tymniemniej nie można mu ująć bezpośredności, braku owijania w bawełnę i zapewne doświadczenia. Głównie to język, jakim się posługuje budzi we mnie wątpliwości.

Gdybym za każde przeczytane, w tym gimnazjalnym eseju zwanym książką, słowo...

Facet z Jajami - Jaja instant!
Tomasz ma zupełną pewność pisząc te słowa.
Urzekło mnie podejście do świata w tej książce.
W tej książce nie ma pustej teorii.
Wszystko co pisze jest poparte na jego 4-letnim doświadczeniu z mężczyznami(ich problemami).

Wszystkie strony to praktycznie rady do zastowoania od zaraz.
Oczywiście wszystko kwestia tego, co dzieje nam się w głowie.
Ta książka jest świetna tylko wtedy, gdy czytający faktycznie chce zastosować się do udzielonych rad i zmienić swoje życie - tylko wtedy, gdy sam będzie tego chcieć, w innym przypadku jest to nie możliwe.

Moje ulubione podrodziały:
*Zaspane społeczeństwo, możliwość wyrwania się z wyścigu szczurów
*Wizja samego siebie i myśli towarzyszące przy umieraniu
*Egoizm
*Zielone światło, gdy pojawia się strach

Książka przyczywniła się bardzo w zmianie mojego myślenia, a w efekcie czego - bardzo radykalnie - życia.
Pozdrawiam Arkadiusz

Facet z Jajami - Jaja instant!
Tomasz ma zupełną pewność pisząc te słowa.
Urzekło mnie podejście do świata w tej książce.
W tej książce nie ma pustej teorii.

Wszystkie strony to praktycznie rady do zastowoania od zaraz.
Oczywiście wszystko kwestia tego, co dzieje nam się w...

Książka dostarcza dużo wartościowych (chociaż ogólnie znanych) zasad dla mężczyzn. Można z niej wiele wyciągnąć jeżeli nie łyka się wszystkiego jak Pelikan. dlaczego? Ano chociażby autor z jednej strony podaje że ubiór i dbanie o siebie jest ważne a kilka stron dalej ujmuję osobom, które właśnie tak postrzega. Trzeba uchwycić 'złoty środek' w treści autora, bo pisze sensownie i wartościowo.

Myślę, że wielu mężczyzn znajdzie tu dla siebie przynajmniej kilka zasad dla 'facetów z jajami'.

Mnie osobiście najbardziej spodobał się rozdział "buduj genialne relacje", z którego wyciągnąłem dla siebie fakt, że każdy jest człowiekiem- może mieć dobry lub zły dzień, a najważniejsze jest to, by innych starać się traktować tak, by nas lubili. By mimo swoich 'silnych alpha zasad' być jednak ciepłym i dobrym człowiekiem. I to właśnie trafiło do mnie najbardziej!

Dobra książka dla mężczyzn chcących poprawić pewność siebie. Tylko panowie, uważajcie by zamiast pewnym siebie mężczyzna nie stać się 'osiedlowym' cwaniakiem!!!

Polecam

Poradniki mają to do siebie że nie znajdziesz w nich odpowiedzi na wszystkie swoje pytania czy wątpliwości.
Jednak jak w każdym dobrym poradniku, każdy znajdzie coś dla siebie tak i tutaj ja wyciągnąłem kilka/kilkanaście wskazówek które postaram się pamiętać i wdrożyć. Polecam i już sięgam po kolejny tego autora

Uważam, że każdy mężczyzna powinien przeczytać tę książkę. Opisuje ona zagadnienia nie tylko natury fizycznej jak być atrakcyjnym mężczyzną, ale i poruszana jest kwestia samorozwoju i dążeniu do swoich celów i marzeń aby móc się w pełni realizować w życiu. W dzisiejszych czasach wiele osób potrzebuje takich rad, sam dużo z tej książki wyniosłem. Do tego dochodzi fakt, że autor napisał ją w bardzo przystępny sposób i miło się ją czyta. Polecam :)

• Rozwój osobisty

Tomasz Marzec Facet z jajami Zobacz więcej