Naturalna pewność siebie. Siła, która zmieni Twoje życie

Tomasz Marzec Wydawnictwo: Sensus nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Sensus
Naturalna pewnośc siebie Pewność siebie Tomasz Marzec rozwój osobisty
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Naturalna pewnośc siebie Pewność siebie Tomasz Marzec rozwój osobisty

Patrząc na to kim jest autor, jaka jest jego droga kariery nie spodziewałem się niczego szczególnego, a jednak mocno się pomyliłem. Na prawdę dobra pozycja.

Taki przyjemny zarys tematu, napisany przystępnym językiem, dający chwilami do myślenia, z paroma naprawdę trafnymi spostrzeżeniami, ale znalazłam i parę momentów gdzie tylko zmarszczyłam nos w uśmiechu :) polecam lekturę, autor naprawdę trafnie definiuje otoczenie.

Nie spodobała mi się, może zbyt duże mam oczekiwania. Mój zarzut jest taki, że jest zbyt przegadana, przez co trochę monotonna i nużąca. O ile strona przyczyn braku pewności siebie jest dobrze omówiona, o tyle uważam że zabrakło rozwiązań, porad, wskazówek. Słuchałem audiobooka (zaznaczam, bo być może ma to wpływ na odbiór).

Lektura obowiązkowa bez względu na to, czy ktoś posiada naturalną pewność siebie czy nie. Osobiście polecam.

Początek obiecujący, a potem jak dla mnie rozczarowanie. W sumie szkoda mi czasu, jaki poświęciłam na tę książkę, a jest tyle ciekawszych pozycji. Cały czas liczyłam na coś więcej, a nie zbieranie wiedzy z różnych miejsc. Forma też nie powala - jakbym czytała bardziej rozbudowaną rozprawkę.

Hamulce...

Czasami w życiu trafiamy na swoiste hamulce, przez które mnóstwo rzeczy w życiu nas omija. Hamulce, przez które rezygnujemy, odpuszczamy, odwracamy się na pięcie nie robiąc nic z tego, co chcieliśmy zrobić... Niniejsza książka pokazuje pewne cechy wspólne sytuacji, w których się one ujawniają i stawia tezę, że winna jest... pewność siebie. A w zasadzie jej...

Fajna książka lecz brakuje mi w niej jakiegoa pouczenia jak coś powinniśmy zrobić. Jest napisane co powinniśmy robić lecz brakuje mi jak do tego dojść. Ale mimo wszystko dużo można z niej wyciągnąć i polecam ją każdemu facetowi

Nudna, nieodkrywcza książka. Pierwsze rozdziały to rozwlekłe "oparte na faktach" (jak wszystkie historie couchów ;)) przykłady błędów ludzi niepewnych siebie, przeplatane opowieściami autora o samym sobie (kreującego się na człowieka niegdyś ograniczonego swoją osobością, który przeszedł magiczną, mentalną przemianę). Wiele opowieści, dużo teorii, mało naprawdę...

Przyjemnie i szybko sie ja czyta.
Zawartosc merytoryczna- nazwal bym ja fundamentalna.Krotko,zwięźle i na temat.Po przeczytaniu mam lekki niedosyt, brakuje mi tych 100 super stron z cwiczeniami.Ogolnie polecam :)

Niestety brakuje dość dużo tej książce do „Faceta z jajami”, ale na szczęście jest znacznie lepsza od „Jak poderwać dziewczynę?”.

Jestem czytelnikiem i klientem Tomka Marca od jakiegoś czasu i mam już przerobiony kurs video Naturalnej Pewności Siebie więc moja opinia może być w pewnym sensie nieobiektywna, dlatego z góry przepraszam za wprowadzanie w błąd.

Książka jest...

• 2019