Naturalna pewność siebie. Siła, która zmieni Twoje życie

Okładka książki Naturalna pewność siebie. Siła, która zmieni Twoje życie
Tomasz Marzec Wydawnictwo: Sensus nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Sensus
2015-09-25
2015-09-25
Naturalna pewnośc siebie Pewność siebie Tomasz Marzec rozwój osobisty

Przeczytałem, skorzystałem, nie wrócę do niej.
Autor ciagle powtarza ze jest coachem i często opisuje rzeczy nieistotne, burzy tym spokój czytania i korzystania z przesłań książki, których jest kilka. Niestety nie znalazłem odpowiedzi na pytania postawione we wstępie tej książki. Podana w zakończeniu strona www z dodatkami do książki nie działa.

Przeczytałem, skorzystałem, nie wrócę do niej.

Jeśli chcesz wyjść ze swojej strefy komfortu, zrozumieć mechanizmy kierujące Twoimi działaniami w sferze komunikacji i relacji z innymi, a także stawiasz na rozwój osobisty to sięgnij po tą książkę. Nie będziesz żałował_a.

Autor żongluje przykładami pokazującymi jak wiele aspektów w naszym życiu się łączy, jak nasze przekonania możemy zespolić z lękiem i dlaczego tak ważne jest “przepracowanie” swoich własnych doświadczeń i przeżyć. Ponadto, przedstawia garść porad dostosowanych do konkretnych sytuacji z którymi każdy z nas na co dzień się mierzy. Pomaga nam dostrzec te mankamenty nad którymi warto pracować, aby stać się pewniejszym siebie.

Otwiera oczy na wiele aspektów.

Bardzo fajny i prosty poradnik. Jakie życie jest proste,ale przez nasze ograniczenia i brak pewności siebie utrudniamy je sobie w maksymalny sposób.

Mega ciężka do czytania. Ciężko mi powiedzieć czy ją przeczytałem do końca czy nie, ale nie wrócę do niej na pewno. Owszem ma w sobie wartościowa treść, ale podaną w sposób dla mnie toporny.

Kilka wskazówek, kilka rad, od czasu do czasu jakiś podrozdział da nam co nieco do myślenia, nic specjalnego.

Straszne lanie wody. Miałem wrażenie ze czytam zbiór historyjek autora a nie poradnik. Zdecydowanie nie polecam, strata czasu.

Patrząc na to kim jest autor, jaka jest jego droga kariery nie spodziewałem się niczego szczególnego, a jednak mocno się pomyliłem. Na prawdę dobra pozycja.

Taki przyjemny zarys tematu, napisany przystępnym językiem, dający chwilami do myślenia, z paroma naprawdę trafnymi spostrzeżeniami, ale znalazłam i parę momentów gdzie tylko zmarszczyłam nos w uśmiechu :) polecam lekturę, autor naprawdę trafnie definiuje otoczenie.

Nie spodobała mi się, może zbyt duże mam oczekiwania. Mój zarzut jest taki, że jest zbyt przegadana, przez co trochę monotonna i nużąca. O ile strona przyczyn braku pewności siebie jest dobrze omówiona, o tyle uważam że zabrakło rozwiązań, porad, wskazówek. Słuchałem audiobooka (zaznaczam, bo być może ma to wpływ na odbiór).

Lektura obowiązkowa bez względu na to, czy ktoś posiada naturalną pewność siebie czy nie. Osobiście polecam.

Dodaj cytat z książki Naturalna pewność siebie. Siła, która zmieni Twoje życie