Tajne akcje snajperów GROM

Tomasz Marzec literatura faktu 224 str.
The Facto
literatura faktu
Snajper GROM Jednostka Specjalna

The Facto
literatura faktu
Snajper GROM Jednostka Specjalna

Kup książkę

Na początku nie umiałam się w tę książkę wgryźć. Męczyłam ją bardzo długo, ale jakoś ostatnio zaczęła mnie przekonywać do siebie. W efekcie finalnym okazała się ciekawą, miejscami zabawną czy smutną historią elitarnej jednostki. To jak autor przekazał zdobyte informacje było nawet dla laika zrozumiałe. Przeprowadził ciekawe wywiady z założycielami, byłymi członkami jak i...

Rewelacyjna książka. Przeczytałem w 3 dniu. Jest bardzo obiektywna, na tyle na ile pozwalają możliwości autora.

Ciekawa opcja dla pasjonatów, równocześnie nie poleciłabym osobie, która nigdy wcześniej nawet nie zaczerpnęła tematu sił zbrojnych/ militarii. Przyznaję się, że moja cierpliwość do tego tytuły skończyła się mniej więcej na 150 stronie (ok. 200 całość). Dalsze czytanie było dla mnie zwyczajnie męczące i nie sprawiało już przyjemności. Jednocześnie muszę wspomnieć tutaj o ...

Z tymi "tajnymi akcjami" treść książki niewiele ma wspólnego, ale czyta się ciekawie.

Ksiązka napisana bardzo fanym stylem. Polecam 100%.

Odpowiedź z rodzimego podwórka na amerykańskich Wasdinów, Kyle'ów i innych Marcinków. Książka opisuje działania snajperów podczas najbardziej znanych misji GROM: Irak, Afganistan, Kosowo czy Haiti. Zdecydowana gratka dla fanów militariów i oddziałów specjalnych.

Warta swojej ceny. Dla zainteresowanych tematyką GROMu stanowi doskonałe uzupełnienie swojej widzy. Nie polecam dla początkujących "hobbystów", książka porusza tematy raczej szczegółowe. Ode mnie bardzo mocne 8/10.

Książka bez zbędnych upiększeń, która znakomicie przekazuje relacje specjalistów w swojej dziedzinie

Bardzo fajnie napisana i ciekawa książka.

• Literatura faktu
  • Ebooki