Facet z jajami

Tomasz Marzec Wydawnictwo: Helion nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Helion
mężczyzna testosteron rywalizacja jaja
Helion
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
mężczyzna testosteron rywalizacja jaja

Zabawne:) Mimo niechęci do poradników, to uważam, że gdyby wiekszosc chłopczyków stosowalo przepis Pana Tomka polski swiat bylby lepszy. Aktualnie mamy stado pizd, zakochanych w sobie księciuniów, meneli, chamow i zawistników z niesamowita samooceną - nic dziwnego, że Polki są coraz bardziej męskie.

Należy podejść z lekkim dystansem i przymrużeniem oka oraz zaakceptować bezpośredniość przekazu. Oprócz tego książka zdecydowanie godna polecenia, ten bezpośredni, arogancki styl całkiem dobrze wchodzi w głowę i daję motywację do działania.

Dobre treści, które akurat w większości już znałem interesując się od zawsze relacjami damsko męskimi. Nie podobały mi się treści gloryfikujące egoizm, wręcz nakłaniające do niego jako cechy samca alfa. Polecam i wysoko cenię za dobry język i swobodę z jaką się czyta.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Niestety . Banały., populizm i wszelkie gadanie o wyjściu ze swojej strefy komfortu (xD) Życie tak nie działa Panie Tomaszu chociaż dobrych chęci nie mogę odmówić. Przeczytałem z ciekawości czy faktycznie moja alergia na coachów jest uzasadniona.Teraz mogę iść spać spokojnie, bo faktycznie takowa jest.

Zapraszam do posłuchania mojej recenzji na YouTube (mniej niż 3min):

Autor jest spłycającym tematy hipokrytą, który na dodatek pisze w sposób niekonsekwentny. Wywyższa się i gloryfikuje pisząc, że szkolił tysiące mężczyzn oraz napisał tą książkę w sposób inteligentny, więc nie każdy ją zrozumie. Przez sposób w jaki to robi nie jest to imponujące, lecz żenujące.

Gdybym za każde przeczytane, w tym gimnazjalnym eseju zwanym książką, słowo...

Facet z Jajami - Jaja instant!
Tomasz ma zupełną pewność pisząc te słowa.
Urzekło mnie podejście do świata w tej książce.
W tej książce nie ma pustej teorii.
Wszystko co pisze jest poparte na jego 4-letnim doświadczeniu z mężczyznami(ich problemami).

Wszystkie strony to praktycznie rady do zastowoania od zaraz.
Oczywiście wszystko kwestia tego, co dzieje nam się w...

Książka dostarcza dużo wartościowych (chociaż ogólnie znanych) zasad dla mężczyzn. Można z niej wiele wyciągnąć jeżeli nie łyka się wszystkiego jak Pelikan. dlaczego? Ano chociażby autor z jednej strony podaje że ubiór i dbanie o siebie jest ważne a kilka stron dalej ujmuję osobom, które właśnie tak postrzega. Trzeba uchwycić 'złoty środek' w treści autora, bo pisze...

Poradniki mają to do siebie że nie znajdziesz w nich odpowiedzi na wszystkie swoje pytania czy wątpliwości.
Jednak jak w każdym dobrym poradniku, każdy znajdzie coś dla siebie tak i tutaj ja wyciągnąłem kilka/kilkanaście wskazówek które postaram się pamiętać i wdrożyć. Polecam i już sięgam po kolejny tego autora

Uważam, że każdy mężczyzna powinien przeczytać tę książkę. Opisuje ona zagadnienia nie tylko natury fizycznej jak być atrakcyjnym mężczyzną, ale i poruszana jest kwestia samorozwoju i dążeniu do swoich celów i marzeń aby móc się w pełni realizować w życiu. W dzisiejszych czasach wiele osób potrzebuje takich rad, sam dużo z tej książki wyniosłem. Do tego dochodzi fakt, że...

• Rozwój osobisty
  • 2014