Sexcatcher

Wydawnictwo: Volantification
poradniki
volant

To nie jest opowieść o miłości i związkach wyglądających jak w reklamie margaryny. To opowieść o ludziach, którzy wstają rano i zakładają maski, a następnie zrzucają je tylko wtedy kiedy ich ciała wyginają się w łuk, a oni dochodzą kolejnymi falami. To korowód kobiet, które bez względu na to jak grzecznie i niewinnie wyglądają potrafią zamienić się w gwiazki porno, bo dopiero leżąc z rękami związanymi t-shirtem czują się tak wolne od oczekiwań i społecznej presji jak nigdy wcześniej.

Jednak przede wszystkim to 364 strony wiedzy tłumaczącej od czego zależy sukces w relacjach z kobietami, a wybrane tematy poruszone w książce to:

Z czego wynika 80% porażek na polu relacji damsko-męskich?
Jak radzić sobie z własnymi ograniczeniami i wadami?
Jak lepiej kontrolować emocje?
Jakie cechy charakteru są potrzebne do uprawiania seksu a jakie do związku?
W jaki sposób kobiety wybierają partnerów?
Co to są cechy pierwszej i drugiej kategorii?
Jakie są największe lęki i pragnienia kobiet?
Jakie cechy powinna mieć kobieta nadająca się do związku?
Dlaczego „świetna gadka” jest mitem?
Co sprawia, że czasem kobiety decydują się na seks nawet jeśli nie zamieni się z nimi ani jednego słowa?
Jak budować napięcie seksualne?
O czym rozmawiać z kobietami?
Dlaczego poświęcanie dla kobiety swojego życia jest najgorszą rzeczą jaką można zrobić?
Dlaczego kobiety nie są tak stereotypowe jak sądzisz?
Czy naprawdę jesteś gotowy na życie seksualne o jakim marzysz czy tylko tak mówisz?

źródło opisu: http://sklep.volantification.pl/sexcatcher/

źródło okładki: http://sklep.volantification.pl/

redsuperdry | 2014-04-29

Nie ma książek idealnych, podobnie jak kobiet. Są jednak takie, które porywają nas od pierwszej kartki, pierwszego zapachu, spojrzenia. Tak było i tym razem.
Doceniam intelekt, życiowy spryt i nutę skromności Volanta. Nie reklamuje się w mediach, księgarniach. Dlatego ja muszę go trochę zareklamować.
Od pierwszej strony czytania Sexcatchera miałem wrażenie smakowania najlepszej whiskey świata. Smakowałem cały tydzień, po trochu, by się nie zachłysnąć, ale też wystarczająco dużo, by wyczuć całą gamę smaków. To jak z pójściem do najlepszej restauracji w mieście. Nie wiedziałem co zjem, ale wiedziałem, że będzie to posiłek najlepszej klasy.
Nie zawiodłem się. Tych kilka kartek uświadomiło mi, że tak naprawdę Volant sprzedaje siebie, nie manipulując przy tym czytelnikiem ( a może zrobił to tak dobrze, że nie zauważyłem ). To pokazuje jakim profesjonalizmem wykazuje się w życiu codziennym.
Czytałem Dostojewskiego, Tołstoja, Bułhakowa, doceniam ich pod względem stylu,...

Berserker | 2014-04-27
Przeczytana: 27 kwietnia 2014

Jak dla mnie arcydzieło - dużo wartościowej praktycznej wiedzy (o prawdziwości części z niej miałem się już parę razy szczęście i nieszczęście się przekonać na własnej skórze w poprzednich latach) skondensowanej w całkiem niewielkiej (jak na taką ilość) objętości i w zaskakująco przystępnej formie. Mi najbardziej podobało się poruszenie kwestii przekonań i podejścia (to się sprawdza również w innych życiowych sytuacjach niż podryw) oraz czerpanie z biologii ewolucyjnej (w wielu materiałach typu PUA, autorzy są skoncentrowani głównie na sztuczkach i graniu kogoś kim się nie jest, zamiast na rzeczywistych zmianach na lepsze). Nie będę porównywał zawartości tej książki z poprzednią ("Piąty poziom"), ponieważ, choć ich treść się uzupełnia i siłą rzeczy częściowo się zazębia, to jednak dotyczą jakby innych płaszczyzn życia i działania (tworzą potężny zestaw narzędzi). Na poziomie stylu pisania, czyta się ją jeszcze lepiej niż poprzednią.

Spartakus | 2015-09-11
Przeczytana: 11 września 2015

Chyba najgorsza książka jaką czytałem. Pobiła nawet podręcznik do elektrotechniki z '67.
Autor jest zagubionym chłopcem, który próbuje szukać wśród kobiet odpowiedzi, o które powinien zapytać wizerunek w lustrze.
W każdej grze jest przeciwnik i przegrany. Trzeba wiedzieć kiedy jest się tym drugim aby stać się pierwszym. Autor niestety tego nie rozumie onanizując się w samozachwycie bo jakaś panna miała akurat ochotę się bzyknąć i padło na niego.

Strata kasy i co najważniejsze, czasu.

mts | 2015-05-28
Przeczytana: 28 maja 2015

Bardzo dobra książka. Przede wszystkim prawdziwa, bo od autora bije doświadczenie i to o czym pisze się sprawdza. Dużo praktycznych kwestii, wiedzy o relacjach damsko-męskich i duża motywacja do zmiany samego siebie. Na plus zaliczam też to, że autor nie stara się w niektórych miejscach na siłę forsować swojego punktu widzenia, pokazuje różne drogi i często nie rozstrzyga co jest najlepsze dając czytelnikowi podstawy do świadomego własnego wyboru. Co na minus? Na pewno nie ze wszystkim co zostało tu napisane się zgadzam, czasem coś bym dodał, ale generalnie zdecydowanie warto przeczytać.

Justlife | 2016-06-29

Świetna książka :). Uwielbiam całym sercem styl pisania Volanta mimo, że czasem ciężko wyłapać sens tych wielokrotnie złożonych zdań. Jego cechą charakterystyczną jest to, że próbuje upakować jak najwięcej informacji w jedno zdanie. Co sprawiło, że niektóre zdania czytałam po kilka razy, nie mogąc ich zrozumieć. Ale wracając do treści i masy pozytywów: książka pozwalająca spojrzeć na ludzi z innej perspektywy. Przełamuje stereotypy, że aby poderwać kobietę trzeba chodzić z nią długo na randki i wyznwać uczucia. Niesamowicie spodobało mi się, że kobiety zostały pokazane jako bardziej ludzkie, takie, które również mają potrzeby seksualne, ale czasem boją się do nich przyznać. Można powiedzieć, że Volanta zna się na kobietach, a przede wszystkim na ich potrzebach. Niektóre fragmenty traciły jednak o przedmiotowe traktowanie kobiet, co bardzo mi się nie spodobało. Jednak całość uważam, że godna polecenia :).

Asmox | 2016-09-28
Przeczytana: 27 września 2016

Uważam, że książka jest wybitna, biorąc pod uwagę rosnącą ilość samozwańczych "kołczów". Uważam, że jest świetna, bo nie jest napisana w formie przepisu, czy algorytmu. To raczej opowieść o zasadach które obowiązują nas jako ludzi. I o zasadach, które każdy z nas powinien posiadać i egzekwować. Smutne jest to, że nikt mi o nich wcześniej nie powiedział.

To moja pierwsza książka, którą nie traktuję jak jajko, lecz jako podręcznik. Pierwsza książka, którą czytałem, oznaczałem markerami co ważniejsze fragmenty i komentowałem na marginesach długopisem. Uważam, że dzięki temu wyciągnąłem z niej więcej.

I wreszcie zauważyłem, że czytałem ją wolniej niż pozostałe książki. Tak jakbym chciał jak najwięcej z niej wyciągnąć, niż po prostu przeczytać jednym tchem.

Szczerze polecam.

Witek | 2015-12-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, PUA
Przeczytana: 18 grudnia 2015

Bardzo dobra książka i wbrew pozorom można z niej wyciągnąć bardzo dużo na temat nie tylko szeroko pojętych związków damsko-męskich i seksu, ale też na temat własnego rozwoju i samoświadomości.

Jeśli chodzi o główną tematykę, której poświęcona jest lwia część książki to informacje tam zawarte są niewątpliwie pożyteczne i mające ogromne przełożenie na rzeczywistość.

Głupią rzeczywistość, skoro ona tak wygląda, zamiast być prostą i zrozumiałą, ale cóż... autor znalazł niszę i na tym zarabia. Czy można go za to winić?

Z tego co mnie lekko raziło to nie podobało mi się ogromne zapatrzenia autora w samego siebie. Bez przesady

F1le | 2015-12-23
Przeczytana: 10 czerwca 2015

Przeczytane zaliczone. Ksiazka o dosc podobnej tematyce co 5-ty poziom, jednak bardziej koncentrujaca sie na kobietach i mowiaca "o" kobietach. Poniewaz interesuje sie psychologia spoleczna, ksiazka jest mocnym splyceniem wielu zagadnien psychologii. Dla mnie powrotka i streszczenie wrecz bryk innych ksiazek, jednak napisany w bardzo dostepny sposob dla kogos kto nie chce wnikac glebiej w tajniki psychologii.

kajtush | 2016-07-27

Niesamowite, innowatorskie, PRAWDZIWE podejście do relacji damsko-męskich. Nie znajdziesz tu tandetnego uwodzenia, manipulacji. To MUST READ dla każdego faceta.

Michał | 2015-04-26
Przeczytana: 24 kwietnia 2015

Jedna z najlepszych książek jakie czytałem w tym temacie. Ma swój klimat, pomimo tego, że wydaje się chwilami "zbyt zajebista".