Uciec przed złem

Okładka książki Uciec przed złem Caroline Burnes
Okładka książki Uciec przed złem
Caroline Burnes Wydawnictwo: Harlequin Seria: Romans i Sensacja kryminał, sensacja, thriller
Romans i Sensacja
Familiar Vows
Harlequin
2011-03-30
2011-03-30
Barbara Kośmider
marzenia kariera niebezpieczeństwo detektyw uczucia

Okładka książki Co kryje prawda Caroline Burnes, Anne Stuart, Joanna Wayne
Co kryje prawda Caroline Burnes, An...
Okładka książki Miłosne intrygi Caroline Burnes, Amanda Stevens
Miłosne intrygi Caroline Burnes, Am...
Okładka książki Smak ryzyka Caroline Burnes, Jo Leigh
Smak ryzyka Caroline Burnes, Jo...

już dawno nie czytam tak dobrego Harlequina

już dawno nie czytam tak dobrego Harlequina

Nie jest to mój typ książek.

Nie jest to mój typ książek.

Jest to typowy harlequin, aczkolwiek do najgorszych dziel swego gatunku nie nalezy. Akcja jest ciekawa, nie jest rowniez zbyt przeslodzona. Glowny watek jest kryminaly, co sadze daje duzo tej ksiazce.

Nawet nie wiem jak to skomentować. Chyba jeszcze nigdy nie czytałam czegoś równie absurdalnego. Totalna porażka.

• 52 - 2019
  • Czykadełko 2020
  • ✿ 2019
  • Sensacja / kryminał

Dodaj cytat z książki Uciec przed złem