Czy północ wybije?

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Long After Midnight
północ
dona

Kate Denby, doskonały lekarz i naukowiec, matka dziewięcioletniego syna, nieoczekiwanie staje do konfrontacji ze światem zbrodni, w którym tropi ją niebezpieczny, psychopatyczny morderca. Bliscy jej ludzie giną jeden po drugim, a kontynuowanie badań, które dają nadzieję milionom chorych, może zakończyć się dla niej tragicznie. Jedyna szansa Kate, to zaufać obcemu mężczyźnie, którego intencje wydają się nieodgadnione.

Cosmo | 2013-06-27
Przeczytana: 27 czerwca 2013

Niesamowita książka, nie można się oderwać! Dawno nie czytałam tak dobrej pozycji! Gorąco polecam :)

ewa1987z | 2013-11-08
Przeczytana: 06 listopada 2013

Książka mnie zaskoczyła. Nie sądziłam, że będę chłonąć z zapartym tchem, co się wydarzy dalej.
Naprawdę dobry thriller.

Ines | 2016-08-05