Rajska pokusa

Wydawnictwo: G+J
Tempestuous Eden
raj, pokusa, agent
Ag2S

Agent specjalny Craig Taylor dostaje zlecenie wydostania pewnej Amerykanki z nękanego wojną kraju w Ameryce Środkowej. Misja wydaje się łatwa, ale Blair Morgan jest tak olśniewającą kobietą, że Craig mimo całego profesjonalizmu od razu traci dla niej głowę. Odkąd zamordowano jej ukochanego męża, Blair bała się ponownie zakochać. Ale Craig jest odważny, szlachetny, zniewalająco męski. Ich...

Odkąd zamordowano jej ukochanego męża, Blair bała się ponownie zakochać. Ale Craig jest odważny, szlachetny, zniewalająco męski. Ich namiętne noce rozwiewają wszystkie obawy. Aż przychodzi rozkaz i Blair staje się zakładniczką Craiga i pionkiem w grze politycznej między terrorystami. Czy podróż przez dżunglę pełną groźnych rebeliantów pozwoli na nowo posklejać szczątki uczucia łączącego tych dwoje?

źródło opisu: http://www.gjksiazki.pl/

źródło okładki: http://www.gjksiazki.pl/

Karolina | 2013-08-06
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013 rok
Przeczytana: 05 sierpnia 2013

Nie znam twórczości autorki, nie wiem czy ta książka to wypadek przy pracy, czy coś innego, ale nie zaciekawiła mnie za bardzo..

Ona- córka ważnej osobistości, która jest na misji w Ameryce Środkowej, wdowa
On- agent specjalny wyglądem przypominający Herkulesa mający za zadanie ochraniać ją..
Zakochują się w sobie...

Wątek fajny, ale opisówki na dwie strony troszkę mnie nudziły

DM1994 | 2011-05-14
Przeczytana: 05 maja 2011

Agent specjalny Craig Taylor dostaje zlecenie wydostania jakieś Amerykanki z nękanego wojną kraju w Ameryce Środkowej. Misja wydaje się łatwa, ale Blair Morgan jest tak olśniewająca, że Craig mimo całego profesjonalizmu od razu traci dla niej głowę.
Od czasu gdy zamordowano jej ukochanego męża, Blair bała się ponownie zakochać. Ale Craig jest odważny, szlachetny, zniewalająco męski. Ich wspólne namiętne noce rozwiewają wszystkie obawy. Aż przychodzi rozkaz i Blair staje się zakładniczką Craiga i pionkiem w grze politycznej między terrorystami. Czy podróż przez dżunglę pełną groźnych rebeliantów pozwoli na nowo posklejać szczątki łączącego tę dwójkę uczucia?

Mimo,że autorka "Rajskiej pokusy" napisała wiele książek,które często odznaczały się dość wysoką popularnością była to dopiero pierwsza jej powieść ,z którą miałam przyjemność się spotkać .Do tej pory jednak zadaję sobie pytanie,czy było ono miłe i przyjemne ,czy też nie,gdyż mam bardzo mieszane uczucia co do tej...

Agnesscorpio | 2011-05-30
Przeczytana: 30 maja 2011

Czy istnieje miłość od pierwszego wejrzenia? Czy wystarczy jedno spojrzenie, jeden błysk w oku, jedno westchnienie i już wiemy, że ta druga osoba jest nam przeznaczona? Niektórzy to przeżyli, inni w to nie wierzą, jeszcze inni o tym tylko czytali, a kolejni o tym piszą. Do tych ostatnich należy z pewnością Heather Graham, amerykańska pisarka, autorka książek łaczących elementy sensacji i romansu.
W swej najnowszej powieści, zatytułowanej "Rajska pokusa", przedstawia historię dwójki ludzi, którzy pokochali się właśnie od pierwszego wejrzenia, ale na ich drodze pojawiło się zbyt wiele niebezpieczeństw, aby mogli od razu "żyć długo i szcześliwie". Bohaterką książki jest Blair Teile, trzydziestoletnia wdowa, córka wysoko postawionego dyplomaty amerykańskiego rządu, Andrew Huntingtona, która przebywa w Ameryce Środkowej i pomaga nękanym przez partyzantów tubylcom. Nie wie, że grozi jej olbrzymie niebezpieczeństwo i dlatego jej ojciec postanawia jak najszybciej wydostać ją z zagrożonego...

oneo2008 | 2014-01-24
Przeczytana: styczeń 2014

Umieszczenie tej książki w kategorii "thriller/sensacja/kryminał" jest moim zdaniem kompletnym nieporozumieniem. "Rajska pokusa" to zwyczajne romansidło z harlequinową nutą. Niby główny bohater jest agentem rządowym, niby wykonuje tajną misję, niby mamy kraj pokrążony w wojnie, złych partyzantów, głodne dzieci i misje charytatywne, ale tak naprawdę autorka poświęciła temu może 1% całej książki. Reszta to oczywiście wielki romans, w którym para się kocha, potem nienawidzi, za chwilę znów kocha, rozstaje i znów schodzi conajmniej 5 razy i chcieliby być ze sobą i nie mogą z mniej lub bardziej cudacznych i wydumanych powodów - typowy harlequin z typowym happy endem. Graham stać na więcej, rozczarowała mnie tą książką.

jotgol | 2015-06-10

Książka ciekawa ale bez większych emocji.

aneta | 2013-12-28
Przeczytana: grudzień 2013