Jutro będzie piękny dzień

Tłumaczenie: Jolanta Dobrowolska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
5 (6 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
A child in need
dona

Nick miał jedną, jedyną ambicję —zostać sędzią Sądu Najwyższego. Do życia potrzebował wielkomiejskiego gwaru, toteż tymczasowe przeniesienie do uroczego rybackiego miasteczka odebrał jako karę. Czego się jednak nie robi dla kariery... Spodziewał się nudy, tymczasem już pierwszego dnia wziął udział w pościgu za młodocianym przestępcą i... poznał Shani. Ta uparta dziewczyna szybko wprowadziła chaos w jego uporządkowane życie, ale też udowodniła mu, że okazywanie emocji nie jest objawem choroby.

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2002

źródło okładki: www.harlequin.pl

bookslover | 2013-08-15
Przeczytana: 28 sierpnia 2012

Kolejna opowieść z wydawnictwa "Harlequin", która jest warta przeczytania.

Książka ta nie należy do najprostszych. Bohaterowie tej historii przeżywają wiele trudnych emocji, walczą z ranami zadanymi w przeszłości, by móc stać się dojrzałym człowiekiem, który podejmuje dojrzałe decyzje.

Nick w życiu kierował się drogą kierującą go do celu. Pragnął zostać Sędzią Sądu Najwyższego. Jednak na drodze do sukcesu stanęło mu wymaganie, jakim jest odbycie dwuletniego pobytu na stanowisku sędziego w pewnej wiosce rybnej. Bohater dowiadując się co musi zrobić, by osiągnąć swój cel zawahał się, ponieważ nie znosił miejsc, w których panowała cisza, rwał się do wielkomiejskiego gwaru. Zrozumiał, że tylko dwa lata dzielą go od tego, do czego dążył całe życie. Odważył się i podjął decyzję.

W drodze do miasteczka rozpoczyna się ostra akcja. Na stacji benzynowej Nick rozpoznaje jednego z młodocianych przestępców, którego sprawę prowadziła jego koleżanka. Ten wszedł do prawdopodobnie skradzionego...

wakahisa | 2016-06-28
Przeczytana: 04 lipca 2016