Ręka fatum

Tłumaczenie: Anna Bańkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klub potrójnej groźby". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
The Hand of Fate
978-83-7648-819-6
Livre

Kolejna po „Obliczu zdrady” część serii o Klubie Potrójnej Groźby. Jim Fate, znany z brutalnej szczerości gospodarz popularnego radiowego talk-show „Ręka fatum”, podczas przerwy w programie otwiera adresowaną do siebie przesyłkę i w kilka minut później umiera zatruty gazem. Policja, podejrzewając atak terrorystyczny, podobny do tego, jaki dotknął niedawno inne miasto, zarządza ewakuację...

Kolejna po „Obliczu zdrady” część serii o Klubie Potrójnej Groźby.

Jim Fate, znany z brutalnej szczerości gospodarz popularnego radiowego talk-show „Ręka fatum”, podczas przerwy w programie otwiera adresowaną do siebie przesyłkę i w kilka minut później umiera zatruty gazem. Policja, podejrzewając atak terrorystyczny, podobny do tego, jaki dotknął niedawno inne miasto, zarządza ewakuację centralnej dzielnicy Portland. W akcji biorą czynny udział trzy przyjaciółki: prokurator Allison Pierce, agentka FBI Nicole Hedges i reporterka telewizyjna Cassidy Shaw, tworzące razem Klub Potrójnej Groźby. Wszystkie trzy wezmą też udział w toczącym się śledztwie – tym razem podejrzeń nie uniknie także jedna z nich...

„Ręka fatum” to powieść fascynująca od pierwszej strony.
„Suspense Magazine”

Druga część świetnej serii przenosi nas na kolejny poziom suspensu i wielkich emocji. Realistyczne postacie z wiarygodnymi dylematami i przekonującymi charakterami na pewno zawładną wyobraźnią szerokiego grona miłośników thrillerów.
„Romantic Times Book Reviews”

Oto nagroda dla tych, którzy cierpliwie czekali na kolejną część tej wyśmienitej serii. Na pewno się nie rozczarują!
„Suspense Magazine”

źródło opisu: Wydawnictwo Prószyński i S-ka, 2011.

źródło okładki: http://www.proszynski.pl

hanterkaa | 2016-03-18

„Ręka fatum” to druga część serii poświęconej przygodom trzech koleżanek.Gdyby April Henry i Lis Wiehl zaniechały zagłębiania się w świat wewnętrzny swych heroin lub przynajmniej je ograniczyły,a skupiły się na tym,co wychodzi im najlepiej,a więc wartkiej akcji,wszystkim wyszłoby to na lepsze.

Zuela | 2013-08-16

Kryminał jak kryminał.Nie powala.Pierwsza część o niebo lepsza.A to?Rzecz dzieje się wśrodowisku radiowców.Nie powala z nóg,ot tak by zająć się czytaniem na chwilkę

PanProkop | 2016-10-08
Emilia | 2016-09-30