Ręka fatum

Okładka książki Ręka fatum April Henry, Lis Wiehl
Okładka książki Ręka fatum
April HenryLis Wiehl Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Klub Potrójnej Groźby (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Klub Potrójnej Groźby (tom 2)
The Hand of Fate
Prószyński i S-ka
2011-07-07
2011-07-07
Anna Bańkowska
morderstwo atak terrorystyczny FBI

Klub Potrójnej Groźby, czyli trzy wojowniczki o sprawiedliwość na tropie śmiercionośnej koperty. Zajadając najbardziej dekadencki deser rozwiązują niezmiernie przerażające sprawy. Tort czekoladowy, owszem, zawiera mnóstwo glukozy, którą mózg uwielbia, ale żaby aż tak go rozjaśniał? Zdecydowanie za gładko to dziewczynom poszło. Bez niespodzianek, chytrych manewrów, haczyków. Słabe.

Druga część serii poświęconej przygodom trzech koleżanek. Gdyby April Henry i Lis Wiehl zaniechały zagłębiania się w świat wewnętrzny swych heroin lub przynajmniej je ograniczyły, a skupiły się na tym, co wychodzi im najlepiej, a więc wartkiej akcji, wszystkim wyszłoby to na lepsze.

• 52/2015
  • Zagraniczny kryminał/ Thriller
  • Priorytet 3
  • 52 książki(2011)
  • Chcę kupić
  • Szybka lista:)

Dodaj cytat z książki Ręka fatum