Homeopatia

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Popularna Encyklopedia New Age". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Fronda
839199113X
homeopatia, leczenie, poradniki
poradniki
Maria

Na kursie homeopatii, w którym uczestniczyłam, wykładowca mówił o jakiejś kuli energetycznej wokół przyjmującego lek, tym większej, im mniejsze jest stężenie leku. Ta kula może mieć średnicę do 9 metrów...Substancje sprzedawane w aptekach to glukoza nasączona „potencją”, energią niewiadomego pochodzenia. - dr Agnieszka Pokora, pediatra Książka Roberta Tekielego o homeopatii sprawia, że...

Książka Roberta Tekielego o homeopatii sprawia, że Czytelnik przestaje się czuć bezpiecznie.Biorąc leki homeopatyczne, sądził dotychczas, że ma do czynienia z medycyną naturalną i bezpieczną. Duża liczba nieznanych ogółowi faktów zawartych w tekście zmusza do przemyśleń i nowych decyzji co do tej formy leczenia. -dr Artur Mnich, lekarz medycyny, były wiceprezes Małopolskiego Stowarzyszenia Lekarzy Homeopatów

źródło opisu: http://sanctus.com.pl/szczegoly/4314/homeopatia

źródło okładki: http://sanctus.com.pl/szczegoly/4314/homeopatia

Thiassi | 2014-07-19

Dla każdego kto jest przekonany, że podawanie leków homeopatycznych dzieciom jest nieszkodliwe.

autofikcja | 2012-03-10

Autor rozprawia się z naukowością homeopatii wskazując na jej pochodzenie w praktykach okultystycznych. Rzecz obowiązkowa.

Łukasz | 2013-10-27
Kowalikowy | 2013-08-28