Czas niepamięci

Wydawnictwo: Harlequin
Affaire Royale
83-238-0349-8
dona

Książę Armand, władca bajkowego państewka o nazwie Cordina, ma licznych wrogów, którzy pewnego dnia porywają jego córkę. Gdy po jakimś czasie Gabriella zostaje odnaleziona, okazuje się, że cierpi na amnezję. Pragnąc ująć porywaczy, książę wzywa do Cordiny amerykańskiego detektywa i przyjaciela rodziny książęcej, Reeve'a MacGee. Gabriella, która długo nie poznawała nawet ojca, zaczyna powoli odzyskiwać pamięć. Gorące serce Reeve'a i jego kojący sposób bycia uśmierzają jej lęki i pomagają połączyć przeszłość z teraźniejszością...

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca

Mey-Mey | 2015-09-12
Przeczytana: 11 września 2015

Dałam dodatkową gwiazdkę, bo po pierwsze - jest to moja pierwsza książka tej autorki, a po drugie - została napisana prawie 30 lat temu, więc jest ona już echem przeszłości - jeśli chodzi o czas jak i styl pisania.

Poza tym, to typowy harlequin - tani romans dla niewybrednych fanów romansów. Nie będę opisywać charakterystyki bohaterów, bo wszyscy są groteskowi, płytcy i nijacy. Historia - jak to w tego typu "dziełach" - nierzeczywista, głupia i naiwna. Odradzam stanowczo!

Katarzyna | 2014-07-14
Przeczytana: 14 lipca 2014

Jak każdą książkę tej autorki czyta się przyjemnie. Odrywa od rzeczywistości i uwaga: wciąga!

aneta | 2013-12-28

4. Arystokraci

Wciągająca seria :)

Evi91 | 2012-12-02
Przeczytana: 10 listopada 2012

"Ślub w wyższych sferach": "Zbyt piękne, żeby mogło byc prawdziwe." (Harlequin Enterprises)

Justyna | 2013-05-11
Przeczytana: 2012 rok

Rewelacyjna

goska1318172 | 2015-08-04

Bardzo przyjemnie się ją czytało. Polecam :)

Acik | 2016-11-28
Agnieszka1718 | 2016-10-07