Pod Szczęśliwą Gwiazdą

Tłumaczenie: Julita Mirska
Cykl: Bracia McKettrick (tom 1) | Seria: New York Times Bestselling Authors: Romans
Wydawnictwo: HarperCollins
High Country Bride
Arizona, ranczo, ziemia

Jesse urodził się i wychował na wielkim ranczu w Arizonie, od pokoleń należącym do rodziny McKettricków. Jest przystojny, bogaty i... niefrasobliwy. W przeciwieństwie do kuzynów zajmujących się rodzinną firmą, spędza czas na przyjemnościach, czyli ujeżdżaniu koni i grze w pokera. Jego przeciwieństwo stanowi także Cheyenne Bridges, która kiedyś nieszczęśliwie się w nim zakochała. Życie jej nie...

Jego przeciwieństwo stanowi także Cheyenne Bridges, która kiedyś nieszczęśliwie się w nim zakochała. Życie jej nie rozpieszczało - najpierw patrzyła, jak ojciec przepuszcza pieniądze na grze w pokera, a teraz musi troszczyć się o byt matki i chorego brata. Do Arizony przysyła ją szef, właściciel firmy deweloperskiej. Cheyenne ma namówić Jessego, by sprzedał ziemię pod budowę osiedla mieszkaniowego. Od powodzenia tej misji zależy los jej rodziny. Jesse tymczasem odmawia współpracy...

źródło opisu: Wydawnictwo Mira, 2009

źródło okładki: http://harlequin.pl/mira

Esia_90 | 2015-03-23
Przeczytana: 23 marca 2015

Książka fajna i lekka. W wielu momentach mnie rozbawiła. Niby zwyczajna opowieść, a czytało mi się ją bardzo przyjemnie. Bez problemu zrelaksowałam się.
Polecam serię dla osób, które potrzebują odskoczni od trudnych i emocjonalnych opowieści.

Elisabeth_ | 2013-07-12
Przeczytana: lipiec 2013

Całkiem fajne romansidło z kowbojami i ich spuścizną w tle.

Historia lekka, łatwa i przyjemna w odbiorze.

Marciuchna | 2015-03-16

Bardzo fajny romans - taki na odpoczynek i złapanie dobrego nastroju.

| 2012-11-11
Przeczytana: 11 listopada 2012
blackjack96 | 2011-01-27
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 2009 rok

przeczytałam ją chyba ze 12 razy:D

Kaska7811 | 2012-03-19

Fajna :) zobaczymy jak czesc II i III :)

Katharina | 2016-09-15
mazurka | 2016-05-30