Pod Szczęśliwą Gwiazdą

Tłumaczenie: Julita Mirska
Cykl: Bracia McKettrick (tom 1) | Seria: New York Times Bestselling Authors: Romans
Wydawnictwo: HarperCollins
High Country Bride
Arizona, ranczo, ziemia

Jesse urodził się i wychował na wielkim ranczu w Arizonie, od pokoleń należącym do rodziny McKettricków. Jest przystojny, bogaty i... niefrasobliwy. W przeciwieństwie do kuzynów zajmujących się rodzinną firmą, spędza czas na przyjemnościach, czyli ujeżdżaniu koni i grze w pokera. Jego przeciwieństwo stanowi także Cheyenne Bridges, która kiedyś nieszczęśliwie się w nim zakochała. Życie jej nie...

Jego przeciwieństwo stanowi także Cheyenne Bridges, która kiedyś nieszczęśliwie się w nim zakochała. Życie jej nie rozpieszczało - najpierw patrzyła, jak ojciec przepuszcza pieniądze na grze w pokera, a teraz musi troszczyć się o byt matki i chorego brata. Do Arizony przysyła ją szef, właściciel firmy deweloperskiej. Cheyenne ma namówić Jessego, by sprzedał ziemię pod budowę osiedla mieszkaniowego. Od powodzenia tej misji zależy los jej rodziny. Jesse tymczasem odmawia współpracy...

źródło opisu: Wydawnictwo Mira, 2009

źródło okładki: http://harlequin.pl/mira

Jesse urodził się i wychował na wielkim ranczu w Arizonie, od pokoleń należącym do rodziny McKettricków. Jest bardzo przystojny, elegancki, bogaty i niefrasobliwy. Spędza cza na swoich przyjemnościach, czyli na ujeżdżaniu własnych koni, na grze w pokera,w przeciwieństwie do swoich kuzynów, którzy zajmują się rodzinną firmą. Poznaje też młodą dziewczynę Cheyenne Bridges, kiedyś w nim do szaleństwa nieszczęśliwie się zakochała. Życie jej nie rozpieszczało, przeszła dużo w swym życiu,patrzyła na ojca, która przepuścił, przegrał pieniądze w kasynie w grze w pokera, musi zapewnić byt swojej matce,zatroszczyć się o nią i o swego chorego poważnie brata, zadbać o nich by utrzymać rodzinę.
Młodzi spotykają się często między nimi dwojga rodzi się głębokie uczucie.
Zrelaksowałam się przy tym romansie, naprawdę zaskoczył mnie,poruszył.
Przyjemna,lekka...ciekawa książka.

Esia_90 | 2015-03-23
Przeczytana: 23 marca 2015

Książka fajna i lekka. W wielu momentach mnie rozbawiła. Niby zwyczajna opowieść, a czytało mi się ją bardzo przyjemnie. Bez problemu zrelaksowałam się.
Polecam serię dla osób, które potrzebują odskoczni od trudnych i emocjonalnych opowieści.

Marciuchna | 2015-03-16

Bardzo fajny romans - taki na odpoczynek i złapanie dobrego nastroju.

Elisabeth_ | 2013-07-12
Przeczytana: lipiec 2013

Całkiem fajne romansidło z kowbojami i ich spuścizną w tle.

Historia lekka, łatwa i przyjemna w odbiorze.

| 2012-11-11
Przeczytana: 11 listopada 2012
blackjack96 | 2011-01-27
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 2009 rok

przeczytałam ją chyba ze 12 razy:D

Kaska7811 | 2012-03-19

Fajna :) zobaczymy jak czesc II i III :)

kasia | 2017-01-04
Katharina | 2016-09-15