Świąteczny dyżur

Insignis
2019-10-30
2019-10-30
Katarzyna Dudzik

Świetna lektura na wieczory po ciężkim, nudnym czy leniwym dniu. Bardzo podobały mi się wstawki z wyjaśnieniami terminów medycznych. Nie spodziewałam się, że pośmieję się przy książce o takiej tematyce.

Książkę można nazwać dodatkiem do poprzedniej pozycji („Będzie bolało”), która zdecydowanie nie jest równie ciekawa. Niemniej jednak przeczytałam ja z przyjemnością.

naprawdę nic specjalnego - na pewno nie jest "przezabawna", jak chełpi się wydawca.

Lekka lektura, naprawdę zabawna, miejscami pobudzająca do refleksji, czasem nostalgiczna. Szybko się czyta. Odpowiednia książka na urlop.

Dużo, dużo słabsza od poprzedniej książki autora.

Dużo, dużo słabsza od poprzedniej książki autora.

Nie sądziłam, że taka pozycja może być zabawna. Nie wierzyłam opiniom, że czytający śmieją się przy jej czytaniu, a jednak!
Książka owszem zabawna, ale pokazująca szczerze, jak wygląda praca ludzi na pierwszej linii frontu w dni kiedy prawie każdy chciałby być w domu i jeść sernik na zmianę z piernikami. Szacunek dla nich.

Może nie tak rewelacyjna i dowcipna jak "Będzie bolało" ale równie przyjemnie się czyta.

Odczuwam niedosyt. Poprzednia bardzo mi się podobała, ta była już trochę gorsza ale bardzo podoba mi się sposób pisania autora

Utrzymana w klimacie pierwszej części książka na jeden wieczór.
Było śmiesznie, a momentami wzruszająco.
Jeśli komuś podobało się "Będzie bolało", polecam.

Utrzymana w klimacie pierwszej części książka na jeden wieczór.
Było śmiesznie, a momentami wzruszająco.
Jeśli komuś podobało się "Będzie bolało", polecam.

Na półkach: , , , , ,