Nowa książka Adama Kaya – będzie bolało i będzie jeszcze śmieszniej!

LubimyCzytać LubimyCzytać
28.10.2019

Siedem lat pracy w zawodzie lekarza. Siedem kolejnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w szpitalu na wyciąganiu bobasów i bombek z kobiet, które nie mogły poczekać, aż ucichną ostatnie kolędy. Adam Kay powraca w doskonałej formie!

Nowa książka Adama Kaya – będzie bolało i będzie jeszcze śmieszniej!

30 października do księgarń trafi „Świąteczny dyżur” – książka byłego lekarza, komika i bestsellerowego pisarza, w której przeczytacie wszystko to, co było „zbyt świąteczne” i „zbyt obrzydliwe” jak na standardy redaktorów debiutanckiej książki Kaya „Będzie bolało” (ponad milion sprzedanych egzemplarzy!).

Zamów w przedsprzedaży w najlepszej cenie klikając tutaj lub tutaj

Działający na pierwszej linii frontu pracownicy publicznej służby zdrowia niestety nie dostają zaproszenia na świąteczną balangę z nielimitowaną wyżerką. Dla personelu medycznego na całym świecie Boże Narodzenie to po prostu kolejny dzień pracy. I choć Adam Kay wcale nie wolałby grać w planszówki z własną rodziną (nie po to unikał ich przez resztę roku), obżerać się lub pielęgnować kanapowe odleżyny, to z pewnym rozrzewnieniem rozmyślał o wolnym w święta.

„Świąteczny dyżur” jest świeżą porcją śmiechu, wzruszenia i – czasem gorzkiej – refleksji. Komizm i tragizm pracy lekarza w nowym, fantastycznym wydaniu.

Książka Adama Kaya „Świąteczny dyżur” ukaże się 30 października nakładem wydawnictwa Insignis.

Artykuł sponsorowany


komentarze [1]

Sortuj:
więcej
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
LubimyCzytać  - awatar
LubimyCzytać 28.10.2019 14:43
Administrator

Zapraszamy do dyskusji.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam